?Въпроси всякакви?

  • 5 606 448
  • 96 496
# 54 795
В paradise center има ли фото? Предлагат ли изкарване на снимки на място от външен носител?
Виж целия пост
# 54 796
За София-град удължиха ли ваканцията?
Виж целия пост
# 54 797
Не, както и за Пловдив. Поне за сега.
Виж целия пост
# 54 798
За София-град удължиха ли ваканцията?

Утре следобед ще се разбере.
Цитат
За София-град все още няма информация от Столична община. По Закона за предучилищното и училищното образование, ваканциите се удължават със заповед на кмета на съответната община.
Тази информация постъпи в МОН до 17 часа.
В неделя следобед ще предоставим справка за удължаването на ваканцията. Някои от кметовете предпочитат да изчакат до неделя, за да преценят дали да обявят допълнителни неучебни дни.

http://www.mon.bg/?go=news&p=detail&newsId=2390
Виж целия пост
# 54 799
За първа година се отопляваме на климатик. Гледам по х-ки, че топли без проблем до -15о. Както го дават да става по-студено, какво да очакваме или какво трябва или не трябва да му причиняваме? Ако има значение, това е моделът

Инвенторен е, не очаквай проблеми. Аз съм пуснала два конвенционални на вилата, за да ми замръзнат тръбите и си работят. Важно е да не го изключваш, за да не му изстива маслото.
Виж целия пост
# 54 800
Вече 3 месеца не е изключван. Само намаляваме/увеличаваме градуси. Благодаря, няма да му се притеснявам, значи. От време на време издава разни по-странни звуци и за това го омислих. Сигурно размразява външното тяло newsm78
Виж целия пост
# 54 801
За първа година се отопляваме на климатик. Гледам по х-ки, че топли без проблем до -15о. Както го дават да става по-студено, какво да очакваме или какво трябва или не трябва да му причиняваме? Ако има значение, това е моделът
Не го изключвай. Само го намаляваш, когато не сте в къщи. Проблеми няма да имаш.
Следи му филтъра, аз моите ги мия на две седмици.
Виж целия пост
# 54 802
Инвенторен е, не очаквай проблеми. Аз съм пуснала два конвенционални на вилата, за да ми замръзнат тръбите и си работят. Важно е да не го изключваш, за да не му изстива маслото.
Е, замръзнаха ли в крайна сметка  Mr. Green
Виж целия пост
# 54 803
Изгорих едни пуканки в микровълновата. Пуснах ги на 10 мин с идеята да ги спра, но излязох от стаята и се върнах тичешком чак като замириса. В стаята имаше задушлива миризма. Спрях микровълновата, а като я отворих от нея излезе гъст жълт пушек. Ок, проветрихме. Сега проблемът ми е, че цялата микровълнова е жълта отвътре. Мих с гланц тип Бинго, мих в препарат за тоалетна Циф, с някакъв за фурни киснах 20 минути, мих със сода и оцет, с лимон, със спирт. Поизбеля, но все още е жълта отвътре като опушено от цигари. С какво да го изчистя?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 54 804
Изгорих едни пуканки в микровълновата. Пуснах ги на 10 мин с идеята да ги спра, но излязох от стаята и се върнах тичешком чак като замириса. В стаята имаше задушлива миризма. Спрях микровълновата, а като я отворих от нея излезе гъст жълт пушек. Ок, проветрихме. Сега проблемът ми е, че цялата микровълнова е жълта отвътре. Мих с гланц тип Бинго, мих в препарат за тоалетна Циф, с някакъв за фурни киснах 20 минути, мих със сода и оцет, с лимон, със спирт. Поизбеля, но все още е жълта отвътре като опушено от цигари. С какво да го изчистя?  Rolling Eyes

За мен тези двете са магически:

https://ace.info/img/prodotti/ace-ultra-floral-perfume.png

http://prikachi.com/images/26/5260026j.jpg

Ползвам ги за всичко.
Виж целия пост
# 54 805
Инвенторен е, не очаквай проблеми. Аз съм пуснала два конвенционални на вилата, за да ми замръзнат тръбите и си работят. Важно е да не го изключваш, за да не му изстива маслото.
Е, замръзнаха ли в крайна сметка  Mr. Green

Тцъ: )
Виж целия пост
# 54 806
Как да изпратя пратка до Дъблин най-сигурно и изгодно?
Виж целия пост
# 54 807
Има ли банки, които отпускат потр. кредити без да си бил на постоянен договор 6мес? Може и с поръчител (под 9-10%).
Има ли голяма разлика в лихвените % ако е с превод на заплата?
Виж целия пост
# 54 808
Как когато пишете във форума и искате да приложите линк към нещо, го правите да изглежда като подчертан текст, който като бъде цъкнат и препраща към дадена страница в интернет, картинка и т.н. Както в мнението на на Гита Ог например.  Embarassed newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 54 809
Как да изпратя пратка до Дъблин най-сигурно и изгодно?
.                                                           С  БГ пощи е най- евтино, а и препоръчана пратка досега поне на мен не се е губила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия