?Въпроси всякакви?

  • 5 607 135
  • 96 496
# 61 305
За среща на випуска колко официално бихте се облекли? Като за сватба примерно или не толкова официално?
С рокля или риза и панталон?
Не чак толкова официално, колкото за сватба. Но в никакъв случай и ежедневно. Облечи се така, че да се чувстваш удобно.
Виж целия пост
# 61 306
Пролетно цвете, много благодаря  bouquet
Подготвих пратка през ОЛХ и се получи отстъпката. А мога пратка, която подготвя днес, да я изпратя от офиса утре, нали?
Виж целия пост
# 61 307
За среща на випуска колко официално бихте се облекли? Като за сватба примерно или не толкова официално?
С рокля или риза и панталон?
Мисля, че и идвете облекла са подходщи. Можеш да си сложиш рокля, но да не е много официална, както и някоя красива риза, с едно приреплано панталонче, ще стои чудесно. Въпрос на вкус.
Виж целия пост
# 61 308
За среща на випуска колко официално бихте се облекли? Като за сватба примерно или не толкова официално?
С рокля или риза и панталон?
Не чак толкова официално, колкото за сватба. Но в никакъв случай и ежедневно. Облечи се така, че да се чувстваш удобно.

И аз така мисля и съм се насочила към елегантни, но и удобни дрехи.  tonynette , тинити bouquet
Виж целия пост
# 61 309
Пролетно цвете, много благодаря  bouquet
Подготвих пратка през ОЛХ и се получи отстъпката. А мога пратка, която подготвя днес, да я изпратя от офиса утре, нали?
Мисля че можеш, обикновено подготвям товарителницата в деня на изпращане, но ако има нещо да се оправи по нея го правят на място в офиса на Еконт, като не губиш отстъпката.
Виж целия пост
# 61 310
От известно време използвам активно картата си, която е на Уникредит Булбанк и искам да мога да получавам информация за сметката си, както и да използвам предлаганите услуги онлайн. Знам, че имат мобилно приложение, но аз искам да си направя регистрация в сайта им. Въпросът ми е еднакви ли са услугите, които мога да ползвам през мобилното приложение и онлайн регистрацията в сайта или по-добре е мобилното приложение. И също колко ще ми струва това или е безплатно  и трябва ли да се разкарвам до техен офис или не е нужно? Ще се радвам някой, който ползва такава ъслуга, да сподели.
На сайта им пише, че Булбанк онлайн е безплатно за индивидуални клиенти, а на мен ми удържат месечна такса  Thinking по договор, който съм сключила с тях в техен офис. За Булбанк Мобайл пак там пише, че може да се активира онлайн за притежателите на техни дебитни карти. Мобилното приложение не съм ползвала и не мога да сравня двете.
Най-добре им звънни и питай щом не ти се ходи до офис.
Цитат
Център за контакт с клиенти
0700 1 84 84  на цената на един градски разговор
1 84 84  за местни мобилни оператори
callcentre@unicreditgroup.bg

Много благодаря з аизчерпателната информация.
Виж целия пост
# 61 311
Ползвам и двете и мобилното приложение и интернет банкирането. Такса няма. Но трябва да се мине през офис, защото там дават един код за мобилното приложение и юзър нейм и парола за банкирането.  И трябва да се знае клиентския номер за мобилното приложение. За банкирането - има активно и пасивно. През активното може да се прави всичко - откриване на нови сметки, преводи и плащания на битови сметки и т.н. Инсталира се сертификат, който е индивидуален за всеки клиент. С пасивното само се следят сметките. От мобилното приложение могат също да се плащат сметки и да се правят преводи.
Благодаря Ви!
Тоест, за да ползвам все пак онлайн версията, трябва д аминавам през офис, за да ми дадат парола и потребителско име, а в самия сайт на Уникредит търсих тарифи на услугите, но за онлайн банкирането и мобилното приложение, не намерих да пише. Но в сайта видях, че уж е безплатно.
Виж целия пост
# 61 312
Здравейте!
Някой има ли престава колко дни е пътуването с кораб от Индия до България?
За пратка ли питаш? Или за пътнически кораб?
За пратка.
Виж целия пост
# 61 313
Дали има тема за кафе машини Rolling Eyes
Виж целия пост
# 61 314
Има.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=820697
Виж целия пост
# 61 315
Ползвам и двете и мобилното приложение и интернет банкирането. Такса няма. Но трябва да се мине през офис, защото там дават един код за мобилното приложение и юзър нейм и парола за банкирането.  И трябва да се знае клиентския номер за мобилното приложение. За банкирането - има активно и пасивно. През активното може да се прави всичко - откриване на нови сметки, преводи и плащания на битови сметки и т.н. Инсталира се сертификат, който е индивидуален за всеки клиент. С пасивното само се следят сметките. От мобилното приложение могат също да се плащат сметки и да се правят преводи.
Благодаря Ви!
Тоест, за да ползвам все пак онлайн версията, трябва д аминавам през офис, за да ми дадат парола и потребителско име, а в самия сайт на Уникредит търсих тарифи на услугите, но за онлайн банкирането и мобилното приложение, не намерих да пише. Но в сайта видях, че уж е безплатно.
Да.
Виж целия пост
# 61 316
Здравейте!
Някой има ли престава колко дни е пътуването с кораб от Индия до България?
За пратка ли питаш? Или за пътнически кораб?
За пратка.
От Китай пътуват около 45 дни. И от Индия трябва да е там някъде.
Виж целия пост
# 61 317
Някой с мнение за тези кафе машини..https://italiashop.bg/machines/coffe-ditalia-machines?product_id=308
Виж целия пост
# 61 318
За медицинско за работа директно при личната лекарка ли да отида, или преди това трябва да си го закупя от книжарница?  За обикновено медицинско питам.
Виж целия пост
# 61 319
За медицинско за работа директно при личната лекарка ли да отида, или преди това трябва да си го закупя от книжарница?  За обикновено медицинско питам.
При личния направо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия