?Въпроси всякакви?

  • 5 607 310
  • 96 496
# 95 610
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Викаш, все същата. Laughing


Сега съм се загледала в това, че не обичам да пържа, а понякога у дома искат пържени картофи. Това "пържи" (според рекламата) почти без мазнина.

https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 100-ACTI/p/824507


В момента гледам брошурата на Кауфланд и като че ли има същия уред за 199лв, поне на вид е същия.
Виж целия пост
# 95 611
Да, пържено и вкусно, откакто го имам този уред си позволявам повече картофки.
Виж целия пост
# 95 612
При вас достъпни ли са справките с пик в сайта на ной, или има профилактика? Получавам internal server error когато правя справка за социалното осигуряване
Виж целия пост
# 95 613
Да, пържено и вкусно, откакто го имам този уред си позволявам повече картофки.

Мерси!

Скрит текст:
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Викаш, все същата. Laughing


Сега съм се загледала в това, че не обичам да пържа, а понякога у дома искат пържени картофи. Това "пържи" (според рекламата) почти без мазнина.

https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 100-ACTI/p/824507

В момента гледам брошурата на Кауфланд и като че ли има същия уред за 199лв, поне на вид е същия.
Мерси! Ще погледна, но избягвам да купувам техника от хипермаркети.
Виж целия пост
# 95 614
Ако искате нещо, което се готви самичко и вие сте с мъжа си на масата, а не единия си почива, а другия прави разширени вени на печката, най-добре или слоу кукър, мултикукър или керамичен гювеч. Родих се с него. Мяташ вътре цяло парче мръвка, малко картофче, морковче, лук, подправки, малко зехтин, масло, червено вино и водичка. 2часа и половина във фурната и е мозък!
Виж целия пост
# 95 615
При вас достъпни ли са справките с пик в сайта на ной, или има профилактика? Получавам internal server error когато правя справка за социалното осигуряване

На мен ми зарежда-тъкмо си проверявах болничния там.
Виж целия пост
# 95 616
По какъв повод имаше заря пред НДК?
Виж целия пост
# 95 617
По какъв повод имаше заря пред НДК?

Никой не знае. От както се помня все гърмят без повод.
Виж целия пост
# 95 618
Как се казват тези детските, които са като слушалки да пазят ушите?
Виж целия пост
# 95 619
Антифони?
Виж целия пост
# 95 620
В момента гледам брошурата на Кауфланд и като че ли има същия уред за 199лв, поне на вид е същия.
Мерси! Ще погледна, но избягвам да купувам техника от хипермаркети.
[/quote]

Така поне ще може да се върне, ако не върши работа. Точно са с гаранциите, поне Кауфланд.
Виж целия пост
# 95 621
Как се казват тези детските, които са като слушалки да пазят ушите?
Ушанки, ако се имат предвид онези, които пазят от студ ушите.
Виж целия пост
# 95 622
Как се казват тези детските, които са като слушалки да пазят ушите?
Ако за такива става въпрос, просто наушници.
Виж целия пост
# 95 623
Ние си "пържим" картофи във фурната.
Режеш на тънко, овалваш в олио и подправки, слагаш в тава върху хартия за печене и слагаш на силна фурна с вентилатор. Не ми трябва нито фритюрник, нито куп измислени уреди.
Виж целия пост
# 95 624
И аз така действам вече с картофи, кюфтета, риба. Тиквички също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия