?Въпроси всякакви?

  • 5 606 924
  • 96 496
# 95 805
Моля за съвет - три пъти ползвам глинен гювеч, и след като го измия много внимателно няколко пъти, оставя го да съхне два дни на сушилката на плота и после го прибера в шкафа, при следващото изваждане забелязвам нещо като наслагвания от вътрешната страна на съда, на цвят са жълто-зеленикави. Какво може да е това и как да се справя с него?
Предполагам е неглиджосан (така ли се пише?!?) - в смисъл, не е гланциран... Аз такъв си търсех години и накрая съвсем случайно пътувайки с колата го мернах Simple Smile
И при мен се получава същото - според ММ е мухъл.
Мия старателно преди всяко ползване и така
Виж целия пост
# 95 806
Ние няма да сменяме рег.табели...
Мерси пак!
След издаване на анекси по полиците ГО и Каско, рябва задължително да минее на оглед в засрахователната компания. При неизпълнено условие, каското няма да важи.

Момичетата с гювечите - тези, които не са глиджосани, след измиване се мажат с мазнина.
Виж целия пост
# 95 807
Много благодаря!

И да продължа с питанките. Имате ли играта скрабъл? Искат ли децата ви да играят на нея. Малко са големи вече 17,14,8, но ми иска да има нещо, което да играят заедно.
Виж целия пост
# 95 808
Деца на 9 и 12 играят скрабъл
Виж целия пост
# 95 809
никакъв шанс моите да седнат да играят скрабъл. Понякога играем домино и уно, редим пъзели, но дори Монополи си стои на рафта от години.
Виж целия пост
# 95 810
колко градуса би трябвало да е в камерата на хладилник Crown RN260K

Нямам опит с марката, но за да поддържа замразяване е необходимо да е поне -18 по Целзий.
Виж целия пост
# 95 811
Моля за съвет - три пъти ползвам глинен гювеч, и след като го измия много внимателно няколко пъти, оставя го да съхне два дни на сушилката на плота и после го прибера в шкафа, при следващото изваждане забелязвам нещо като наслагвания от вътрешната страна на съда, на цвят са жълто-зеленикави. Какво може да е това и как да се справя с него?
Предполагам е неглиджосан (така ли се пише?!?) - в смисъл, не е гланциран... Аз такъв си търсех години и накрая съвсем случайно пътувайки с колата го мернах Simple Smile
И при мен се получава същото - според ММ е мухъл.
Мия старателно преди всяко ползване и така
Понеже питахте, неглЕджосан се пише.
Виж целия пост
# 95 812
Сегааа... Работя в лекарски кабинет, индивидуална практика. Малко след като заработи започнаха да звънят от разни фирми, които предлагат оптимизация в гугъл и пр. Голяма напаст! Преди известно време звъни един господин и след като получи отказ, тонът му стана агресивен до степен на наглост. Започна телефонен терор и блокирах номера му. Малко след това забелязах, че при изписване на името на лекаря в гугъл, към името е добавено "Русе", а кабинетът е в Пловдив, иначе в гугъл мапс всичко е наред. Разказах гореописаното, защото смятам, че е своеобразно отмъщение. Въпросът ми е как да се поправи това (изпратих отзив до гугъл и промениха сайта, който също не съответстваше, но не и името) и има ли институция, която мога да сезирам?
Виж целия пост
# 95 813
Здравейте група.
Племеника ми е на гости и има варицела. Майка ми спомена, че не е хубаво да се срещам с бременната ми приятелка. Има ли някаква опасност за нея и бебето ако е карала варицела? Просто се притеснявам.
Виж целия пост
# 95 814
Избягвайте срещи. При паднал имунитет, може да избие Херпес зостер, а това е опасно за нероденото бебе.
Когато малката ми дъщеря беше с варицела, голямата, преболедувала 10 години по-рано, пренесе заразата в училище. Детенцето, с което бяха на един чин се разболя, а след него и цялото им семейство. При карантина в ДГ имахме два случая на деца, които се разболяха с Херпес, и двете бяха карали Варицела предишни години. По-добре не рискувайте.
Виж целия пост
# 95 815
Важно е дали ти си карала варицела. Ако си преболедувала, вече имаш антитела и не може да си преносител. Ако не си боледувала, по-добре не се срещай с нея. Също тя акое боледувала вече има имунитет.
Виж целия пост
# 95 816
Аз съм карала варицела. А колко дни е карантината.
Виж целия пост
# 95 817
Много дни е. Не прави беля на жената и си стой вкъщи. Тя знае ли апропо че си контактна с болен от варицела, или е в невидение?
Виж целия пост
# 95 818
21 дни е карантината.
Виж целия пост
# 95 819
Преди 2 часа дойде племеника ми в нас. Той е от друг град. И даже в моя град са го закарали на доктор. Разбрали са днес. Това е. Просто не знаех, че е опасно зс бременните. Но е важно да знам зс какъв период от време е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия