?Въпроси всякакви?

  • 354 489
  • 25 161
# 330
Един спортен въпрос Mr. Green
Къде мога да открия записи на мачове от Английската висша лига? Става дума на тези от днес и утре.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 331
Един спортен въпрос Mr. Green
Къде мога да открия записи на мачове от Английската висша лига? Става дума на тези от днес и утре.. Rolling Eyes

Zamunda  Wink
Виж целия пост
# 332
Има ги и в чуждите тракери. Ако не успееш, казвай да търсим Simple Smile

Някой знае ли дали ще излъчват мача на Григор Димитров, който почва след 2 часа и нещо?
Виж целия пост
# 333
Дайте някакви идеи за подарък за Атанасов ден. Даже си мислех за общ такъв, тъй като именниците са мъж и жена.  Laughing
Виж целия пост
# 334
Кажи ориентировъчно до колко лева.По-лесно ще бъде със идеите.
Виж целия пост
# 335
Oколо 30лв. за двамата  Laughing Всъщност идеите са важни, винаги може да се намери евтин вариянт, така, че давайте без значение каква е цената.
А, да без парфюми.
Виж целия пост
# 336
Вземи им някакъв сувенир - например електронна рамка за снимка.  Peace Peace
Виж целия пост
# 337
Докато пазарувах в магазина за сувенири говореха,че най-честия подарък  за Атанасов ден било статуя на кон.Идвало от това ,че е ден на ковачите.
Виж целия пост
# 338
общ - комплект кухненски ножове?
Виж целия пост
# 339
На много места има подаръчни ваучери. Аз не ги харесвам много, но пък за имен ден не са лоши сякаш... БИлети за театър, по една хубава книга, за мъж швейцарско ножче, за нея сребро... Simple Smile
Виж целия пост
# 340
1.В България съществува ли риболовен туризъм?Ако да-какви пари е?

2.В Медицинска академия имало диагностика по косъм.Вярно ли е?Телефони?

3.Координати и цени на ирисодиагностика в София?
Виж целия пост
# 341
Защо  не ми дава опция "отговори" в някои теми от форума, в които други потребители могат да пишат?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 342
Защо  не ми дава опция "отговори" в някои теми от форума, в които други потребители могат да пишат?  Rolling Eyes
В Семейни отношения трябва да имаш 50 мнения за да пишеш.
Виж целия пост
# 343
Защо  не ми дава опция "отговори" в някои теми от форума, в които други потребители могат да пишат?  Rolling Eyes
Заради малкия брой публикации, които имаш. Повече инфо можеш да прочетеш тукPeace
Виж целия пост
# 344
Защо  не ми дава опция "отговори" в някои теми от форума, в които други потребители могат да пишат?  Rolling Eyes
В Семейни отношения трябва да имаш 50 мнения за да пишеш.
Защо  не ми дава опция "отговори" в някои теми от форума, в които други потребители могат да пишат?  Rolling Eyes
В Семейни отношения трябва да имаш 50 мнения за да пишеш.

50 мнения, ама за да ги имам, трябва да пиша в определени подфоруми, нали?? Погледнах, кои са и явно скоро  няма да натрупам мнения ...
Благодаря  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия