АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 25 353
  • 723
# 300
момичета до кой месец ви казаха да пиете фолиева киселина ?
Виж целия пост
# 301
Питах, защото и аз имах дискомфорт , обаче резултата е съвсем в норма. Освен да е било от вагиналното приложение на утрогестана или от ежедн. превръзки, които ползвах пак заради него.

И аз имам сърбеж от време на време, а течението ми си е засилено откакто съм бременна. Мисля обаче, че и при мен е от Утрогестана и превръзките (преди него имах течение, но не и сърбеж).Мисля докато е търпимо да не ходя на лекар, доколкото знам не е добре да се взимат много секрети в ранна бременност (цито, микро). Иначе и аз имам Клотримизол, предписа ми го АГ  да се мажа след басейн- ако се засили сърбежът, ще го ползвам.
Виж целия пост
# 302
момичета до кой месец ви казаха да пиете фолиева киселина ?

Моят док ми каза до 13 г.с.  Peace
Виж целия пост
# 303
момичета до кой месец ви казаха да пиете фолиева киселина ?

Моят док ми каза до 13 г.с.  Peace
На мен не са ми казвали до коа, за сега си я пия всеки ден по 1 хапче. В сряда съм на преглед и ще питам

Виж целия пост
# 304
Здравейте,
и аз малко да се пооплача.
И пъпчици ми излизат, и гаденето не стихва, и вълчия глад...
Четири кг отгоре! Корема ми е видимо наедрял, и не е само в долната част  Confused.
В Бургас е обявена грипна епидемия от 18 януари, от тогава няма ЖК , аз не съм успяла да се запиша даже. Никакви изследвания не съм правила все още.
 Съни, благодаря ти за напътствията за старата версия!
За фолиевата киселина, на мен ми я изписаха до края на първото тримесечие.
Виж целия пост
# 305
Аз пъпки нямам, ама нито една. Само се взирам да си изнамеря. Всеки разговор с половинката завършва с : "....и нямаш пъпка!" -от негова страна. Mr. Green
 Обаче, за разлика от първата брем., когато косата ми беше разкошна, сега се омазнява мн. бързо. Иначе се посгъсти видимо.
Виж целия пост
# 306
И аз си мислех, че до 12-13 седмица ще съм на Фолиева киселина и точно тогава ми свърши, но докторката каза - ааа, не, до 16 г.с. и си купих нова опаковка, която няма да изпия до догава...

Аз с един въпрос, който - чудно - още не сме обсъдили: Как сте с коланите при пътуване с кола? Притесняват ли ви вече? И въобще, понеже съм чувала, че бременните са освободени от ползването на колани, това - бременността, - с какво се доказва при проверка? Аз съм намерила един много неудобен начин да си слагам колана, като частта, който ми минава ниско под корема, я слагам зад гърба си - зор голям да се наместя, още повече да изляза от колата като забравя как съм се овързала, но по-сигурно е - особено извън града.
Виж целия пост
# 307
Coming 2 life, аз точно като теб си слагам колана. Peace Наистина става много смешно, като се опитам да изляза и съм забравила как съм го сложила. Mr. Green

Никой нищо не ми е казвал за срок на пиене на фолиевата киселина. Смятам да си довърша опаковката (имам за около 30 дни още) и тогава да спра. Peace
Виж целия пост
# 308
За коланите аз знам , че с бележка от АГ- предполагам -служебна бележка.
На мен много не ми пречи, аз съм от тези дето качат ли се и веднага го слагат. Не съм шофъор , ако това има зн.
Виж целия пост
# 309
аз изобщо не слагам колан докато шофирам в града, дразни ме и ме притеснява  newsm51
Виж целия пост
# 310
При мен засега неразположения с колана няма, но и корема не ми е голям. в 11та седмица съм и отначалотона бременноста до сега съм качила само 5 кила ... моят постоянно се разочарова и отбелязва, че не ми расте корема  Joy
Виж целия пост
# 311
момичета,от кой месец е нормално да почнем с качването на килограми? аз карам 12 седмица и до тук съм -6, което в началото ми се струваше нормално,предвид че почнах с доста наднормени ,а и коренно ми се промени апетитът-само супи, салати и варива ми се ядат..няма сладко,мазно.. обаче почвам вече да се замислям,да не се окаже,че им липсва нещо на бебетата... иначе си растат точно според седмицата и за момнта с това се успокоявам
Виж целия пост
# 312
Проблемът с колана не е, че ви притеснява, а, че при внезапно спиране/набиване на спирачки, може да се вреже в корема и да направи поразии. Точно затова долната част я оставям зад гърба си. Peace
Виж целия пост
# 313
 аз колан по принцип в града не слага, а за документ не знам дали е нужно да се представя  newsm78
относно килограмите да съм качила най-много 2-3 кг , но определено ми се за формя коремче много се радвам нямам търпение да стане очеваден  preggo  Laughing
пъпки никакви нямам само около датата на МЦ се  появяват по 1-2 бр , но поносимо. Забелязах, че съм се изнервила много от най-малкото нещо се нервирам, мъжо само ме дразни и после ми се подиграва  hahaha, но ще му го върна  Twisted Evil
Виж целия пост
# 314
За жалост при мен нещата не се развиха добре. Много ми е тъжно и неприятно да напусна темата, но желая на всички ви успешна и безпроблемна бременност и здрави бебета през лятото!
Надявам се с част от вас да се засечем отново, в друга отчетна тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия