Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да използвам ТЕС, за да облекча хремата си?
Може ли ТЕС да се използва за справяне с козметични проблеми като косопад или акне?
Как се прилага пренареждане на матрицата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да използвам ТЕС, за да облекча хремата си?
Можете да използвате ТЕС, за да облекчите хремата си, като идентифицирате специфичните симптоми и емоции, свързани с нея. След това потупайте последователно определени акупунктурни точки, докато изразявате гласно проблема си. Това може да помогне за намаляване на дискомфорта и подобряване на цялостното ви благосъстояние.
-
Може ли ТЕС да се използва за справяне с козметични проблеми като косопад или акне?
-
Как се прилага пренареждане на матрицата?
-
Защо болката изглежда се движи напред-назад, въпреки че тествате?
-
Защо усещам нещо като иглички по средата на челото и слепоочията, когато мисля за нещо?




, това ще ми е първата стъпка, и ще опитам с по-лека вечеря. Вече не искам да правя режими, наситих се през годините... Опитвала съм преди с Предизвикателството, но на третия ден просто забравям да го правя. Сещам се чак вечерта, на четвъртия също и така нещата приключваха...

това ме окуражи и този процес продължи. Не нося оптика, срещам някакво неудобство (страх, спънки, физически дискомфорт) и го подлагам на ТЕС. През това време си ходех на работа и всичко. Вярно самата работа позволяваше такъв експеримент. После станах шофьор, купих си кола и за да не убия себе си или друг, почнах да нося очила само докато шофирам, но изненадата ми бе приятна като разбрах че съм свалила към 2 диоптъра и вече бях на 4 – 4.25. Това продължи към 2 години. Още съм така 3-4 години по- късно. Не можах да продължа с неносенето на оптика. Имам и астигматизъм, но не съм го работила. Мая има опит също, тя свали леко късогледство и оправи астигматизъм. Аз от време на време като усетя по-силен дискомфорт с очите и ТЕСам, но не съм се хванала сериозно, може би просто защото приех факта, че съм късогледа и това вече не е център на живота ми, както когато носех грозните кафяви тежки соц-лупи и това ми пречеше извънмерно и на егото и на физическата активност 