Азиатска козметика и грим 2

  • 142 554
  • 757
# 330
Кукумицинка, ти си слънчице! Благодаря за сайта  bouquet
Виж целия пост
# 331
Чуден сайт, много полезно, вече се информирах с няколко ревюта. Обаче не се ориентирам, какво означават цветовете и точките, по каква система са?
Виж целия пост
# 332
Чуден сайт, много полезно, вече се информирах с няколко ревюта. Обаче не се ориентирам, какво означават цветовете и точките, по каква система са?

http://www.cosdna.com/eng/help/ingredients_qna.php

Ето тук е писано обяснение. Доколкото разбирам, колкото по-ниска е цифрата, толкова по-безвредно се води - 1 е най-ниско, 9 е най-високо. Най-безопасните стойности (от 1 до 3 мисля) са дадени в зелено, среднобезопасните са дадени в жълто, а най-вредните са в червено.

Скрит текст:
Аз по принцип си ползвам и продукти с парабени и пр. опасни работи, от които съм доволна като видими резултати. Обикновено се успокоявам, че с това, което го ям и дишам, и с най-безвредното да се мажа, пак няма да го неутрализирам.
Виж целия пост
# 333
кукумицинка , видях, че харесваш Мизон. След дълго лутане реших да премина от Скин79 на Мизон. Като начало мисля да започна с проба на http://www.ebay.com/itm/MIZON-All-In-One-Snail-Cream-120ml-Super … sd%3D311451436943 , също така и този крем http://www.ebay.com/itm/MIZON-Twilight-Volume-Cream-50ml-Whiteni … sd%3D390848442553
в сайта, който препоръча, една жена дава добри отзиви за него..... та какво ще кажеш за моят избор, ползвала ли си този крем и ББ крем?
Виж целия пост
# 334
кукумицинка , видях, че харесваш Мизон. След дълго лутане реших да премина от Скин79 на Мизон. Като начало мисля да започна с проба на http://www.ebay.com/itm/MIZON-All-In-One-Snail-Cream-120ml-Super … sd%3D311451436943 , също така и този крем http://www.ebay.com/itm/MIZON-Twilight-Volume-Cream-50ml-Whiteni … sd%3D390848442553
в сайта, който препоръча една жена дава добри отзиви за него....., та какво ще кажеш за моят избор, ползвала ли си този крем и ББ крем?

Огледало, не съм ги ползвала, съжалявам. Аз имах късмета да поръчам продукти, които са предназначени за по-широка категория типове на кожата или са не толкова основна, а съпътстваща грижа. Като поръчвах, не бях особено информирана нито какво поръчвам, нито какво да гледам, и ако ми трябваше някаква по-специфична грижа за кожата, сигурно щях да се объркам. Сега бих потърсила повече от едно мнение за даден продукт, от различни потребители, и особено бих обърнала внимание даващият мнението да е със същия тип кожа като моята, за бб-крем бих търсила и на подобен на моя тен как стои.
Виж целия пост
# 335
Съжалявам за огромното забавяне.
1)Къшън-ът на Iope е страхотен.Поръчах си от вида natural,който не е толкова за прикриване,по-лек е и финишът му е естествен (от името си личи) 23 номер си взех.Мирише страхотно и кутията е много красива.Относно бб крема - придава един такъв малко по-хидратиран блясък на кожата,но в никакъв случай не мазнее.Отнесох бая комплименти за кожата си благодарение нa Iope-то.
Аз не освежавах,а карах по 7 часа с едно нанасяне.Единият пълнител го ползвах горе-долу 2 месеца като слагах всеки ден.Гъбичката е чудесна,не задържа продукт.Струваше около 60-70лв (не помня точно) от cosmetic-love и дойде за около 2 седмици.Има два пълнителя,доста обогатен състав и доста висока защита,затова цената е по-висока.Много съм доволна.Разбирам защо е една от най-купуваните къшъни в Корея.
2) Относно skinfood само от сайт може да се намери,по-назад бяха публикували доста сайтове.
3)Някой да е попадал на къшъна на April Skin - Magic snow или на Vant 36.5 ?
4)И някакви мнения за water sleeping pack на Laneige?
Виж целия пост
# 336
Съжалявам за огромното забавяне.


4)И някакви мнения за water sleeping pack на Laneige?

Само хубави неща Simple Smile. Мирише ненатрапчиво, попива добре, може да се ползва самостоятелно или като последна стъпка вечер. Успокоена кожа, хидратирана, изравнен тен, поприбрани пори. Икономичен е.

Откакто го имам съм много щастлива и не мисля да оставам без него.
Виж целия пост
# 337
Здравейте момичета! Hug Нахлувам в темата, защото имам нужда от бб крем и тъй като от скоро разбрах за качеството на корейската козметика и започнах да я ползвам и останах доволна, ми се иска тониращия крем също да е корейски.Simple Smile Но освен препоръка за марка, ми се иска и като тон да ми препоръчате, защото съм с малко по-тъмна кожа. Доколкото виждам в ревютата на корейските бб кремове, тоновете са доста светли и сивеещи, пригодени за тяхната кожа и не мога да си избера цвят. Много ми се искаше на Миша да поръчам, заради хубавите отзиви, но пък най-тъмния цвят не е наличен в енцо, пък и от ревю видях,че не е особено тъмен реално...Sad  Искам да е от бг сайт, тъй като нямам опит с пазаруването от чужди сайтове, а и не ми се чака.. Laughing  Много претенции май станаха... Rolling Eyes Mr. Green
Обмислям да поръчам маската на СкинФууд с мед ...заслужава ли си?
Виж целия пост
# 338
Здравейте момичета! Hug Нахлувам в темата, защото имам нужда от бб крем и тъй като от скоро разбрах за качеството на корейската козметика и започнах да я ползвам и останах доволна, ми се иска тониращия крем също да е корейски.Simple Smile Но освен препоръка за марка, ми се иска и като тон да ми препоръчате, защото съм с малко по-тъмна кожа. Доколкото виждам в ревютата на корейските бб кремове, тоновете са доста светли и сивеещи, пригодени за тяхната кожа и не мога да си избера цвят. Много ми се искаше на Миша да поръчам, заради хубавите отзиви, но пък най-тъмния цвят не е наличен в енцо, пък и от ревю видях,че не е особено тъмен реално...Sad  Искам да е от бг сайт, тъй като нямам опит с пазаруването от чужди сайтове, а и не ми се чака.. Laughing  Много претенции май станаха... Rolling Eyes Mr. Green

Защо не пробваш някой от бб/сс кремовете, които се предлагат само в един цвят. На мен ми бяха изпратили няколко мостри на този: https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=164330 … /Lioele-/BB-Cream

И аз съм го пробвала, със сравнително светла кожа съм, и на една приятелка, която е доста по-тъмна от мен, дадох мостра да го пробва, и за двете пасваше като цвят. На Миша имам и 21, и 23, според мен 23 си е добре за по-тъмна кожа.

Бяха ми дали мострa на това олио: http://www.innisfreeworld.com/m/product/productView.do?prdSeq=10208

Беше ми харесало и сега си взех пълен размер, наистина е много хубаво. Тази маска също я препоръчвам:
http://sokoglam.com/products/lioele-v-line-sleeping-pack

Прекрасна, запечатва влагата в кожата, не оставя никакво мазно усещане, но в същото време явно е добре и за суха кожа, и е единствената, която съм пробвала и наистина ми е добре, когато я ползвам, както препоръчват, върху крем за лице, за да запечата и засили активното действие на крема.

За крем за лице по-нататък ще дам отзиви, защото снощи го пробвах за първи път, рискувах и си го поръчах, без да съм го пробвала от тестер.

Виж целия пост
# 339
Благодаря за препоръките! Hug  Всъщност си взех бб крема на Ербориан, защото от мостра ми хареса много тъмния цвят, макар да ми е идея по-светъл от кожата, но не се забелязва много. Преди малко ми пристигна и пратката от Кореа, покупка от ибей и съм с големи очаквания за серията...от това, което четох в нета. Secret Key Snail toner, emulsion i essence , придружени от няколко мострички на някакъв серум с алое вера, бб крем и хидратиращ крем на други корейски марки. Отделно очаквам другата седмица и маската с кафява захар на Скинфууд, която също е много хвалена. Зарибих се по корейската козметика, най-вече след вече почти едномесечно използване на крема и гела за лице на Мизон с охлювен екстракт, дори си купих и пяната за измиване, която ще започна до ден-два, когато ми приключи напълно Филоргата. Обмислям да купя и някой от околоочните кремове на Мизон, тъй като четох също много хубави отзиви, а и сама виждам ефекта на комбинацията от кремчето и гела върху лицето си... Flutter
Тази маска, която ми препоръча и кукумицинка, също я поръчах и съм много доволна. Simple Smile : LIOELE V-LINE SLEEPING PACK
Виж целия пост
# 340
@ddicted_to_, надявам се скоро да дадеш отзиви за маската с кафява захар на Скинфууд, че и аз съм ѝ хвърлила око, също и за тоника  Secret Key Snail toner, изглежда ми интересен по ревютата. Аз имам околоочен на Мизон, не знам дали не са повече от 1 вид, по-скоро е като гел, отколкото като крем.

Доволна съм от Lioele Pink Alaska Watery Cream, вече го ползвам за през деня от около седмица: http://beautynetkorea.com/product/Lioele-Pink-Alaska-Watery-Cream-50ml/261/
Лек и много приятен хидратиращ крем. Пишеше в ревютата, че помагал срещу зачервявания, не знам доколко е вярно.

Някой ползвал ли е козметика за коса (корейска или друга азиатска)? Гледах, че е доста популярен продукт т.нар. оцет за коса. Има ли смисъл от подобен продукт?
Виж целия пост
# 341
Скоро ще се отчета с мнение за мострите на Missha first treatment essence и innisfree grean tea seed serum.По 20 са ,дано се окажат хубави,че да си взема и оригиналните.
А някой от групата да похвали крем за околоочния контур?И някаква идея за подарък на жена на около 40г. от Азиатската козметика ? newsm78
Виж целия пост
# 342
Вчера открих темата, сега чета и записвам, скоро ще задавам и въпроси.
Виж целия пост
# 343
И някаква идея за подарък на жена на около 40г. от Азиатската козметика ? newsm78

Зависи колко е близка жената. Примерно, на майка ми бих подарила нещо против бръчки, на сестра ми нещо против черни точки, но на нетолкова близък човек бих подарила нещо, което не намеква за недостатъци, а просто е красиво. Например, Холика имат едни като хайлайтъри и ружове, които са като с картинки на сова или котка: http://www.baninibeauty.com/71/holika-holika-midnight-owl-blush-and/
http://www.baninibeauty.com/1368/review-holika-holika-hello-holi … -cat-highlighter/

За бяла козметика, за бб/сс кремове и т.н. трябва да се съобразиш с типа и цвета на кожата. Хубаво е, щом е подарък, да е красива опаковката, но то повечето от азиатските са с хубаво изглеждащи опаковки. Може да разгледаш и кремовете за ръце, подходящи са за всеки. Аз лично съм ползвала един крем за ръце на Лиоеле, който мирише на дъвка, много сладко.
Виж целия пост
# 344
@кукумицинка благодаря за предложенията  HugИначе е за майка ми и точно мислех нещо против стареене,но нямам познания и се надявам някой да даде отзив за някой продукт като крем,серум или есенция  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия