Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 782
  • 736
# 435
В общия случай серумите съдържат интензивни и дълбокопроникващи съставки, ползват се на почистена кожа и след тях се прилага крем  Peace
Виж целия пост
# 436
Имате ли информация за този ензимен пилинг на Phytomer,като цяло имам добри впечатления от тази козметика -  https://beautyshop.bg/product/1444/phytomer-rastitelen-enzimen-piling.html
Виж целия пост
# 437
Момичета, аз поръчах онази машинка, за която писах, сега чакам да дойде  Blush
Виж целия пост
# 438
Момичета,даите съвет каде да търся скраб за устни на достъпна цена,като вляза в магазини от рода на ЛИЛИ,ДМ и попитам ме гледат като чели никога не са чували за такова нещо,в аптеките дали има?
Виж целия пост
# 439
Момичета, аз поръчах онази машинка, за която писах, сега чакам да дойде  Blush

Пиши като я пробваш, и аз й се чудя.  Peace
Виж целия пост
# 440
Супер, Аленка, и аз я загледах, ще чакам с нетърпение да споделиш отзиви!  Hug
Виж целия пост
# 441
Момичета,даите съвет каде да търся скраб за устни на достъпна цена,като вляза в магазини от рода на ЛИЛИ,ДМ и попитам ме гледат като чели никога не са чували за такова нещо,в аптеките дали има?
Аз също не знам да има такъв. Wink Моят го бях взела от Лъш. 17лв. #Crazy
Явно не е оправдана инвестиция за повечето козметични брандове. newsm78
Виж целия пост
# 442
Захаросан мед.  Peace
Виж целия пост
# 443
Днес влязох в една аптека да попитам за скраб за устни,и аптекарката ме изгледа с широко отворени очи,и ми обясни че да се ползва скраб за устни е абсурдно,тъи като това била мека тъкан,каза ми все едно да започнете да търкате генеталиите със скраб или нещо грапаво със сила newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 444
Днес влязох в една аптека да попитам за скраб за устни,и аптекарката ме изгледа с широко отворени очи,и ми обясни че да се ползва скраб за устни е абсурдно,тъи като това била мека тъкан,каза ми все едно да започнете да търкате генеталиите със скраб или нещо грапаво със сила newsm78 Rolling Eyes
УжасТ!  Laughing А за скраб за устни аз използвам четка за зъби детска съм си купила за тази цел и после с мед мажа. Иначе наистина идея нямам от къде може да се купи
Виж целия пост
# 445
Момичета искам да попитам почистващото олио на Шу Уемура самостоятелно ли се ползва или с масления метод за почистване на лицето.
Виж целия пост
# 446
Днес влязох в една аптека да попитам за скраб за устни,и аптекарката ме изгледа с широко отворени очи,и ми обясни че да се ползва скраб за устни е абсурдно,тъи като това била мека тъкан,каза ми все едно да започнете да търкате генеталиите със скраб или нещо грапаво със сила newsm78 Rolling Eyes
УжасТ!  Laughing А за скраб за устни аз използвам четка за зъби детска съм си купила за тази цел и после с мед мажа. Иначе наистина идея нямам от къде може да се купи
Е явно ще се прави домашна,щом не намирам никаде,а въпросната консултантка така настървено говореше,че човек би решил че ми се кара,напоследък ми прави впечатление че консултантки,аптекарки и т.н си позволяват повече отколкото им е позволено Crossing Arms
Виж целия пост
# 447
И аз забелязвам същото. Ако беше само непоискания акъл, с мед да ги намажеш. Дръзват да заменят предписани с рецепта антибиотици от една група с антибиотици от друга  Shocked
Виж целия пост
# 448
Днес влязох в една аптека да попитам за скраб за устни,и аптекарката ме изгледа с широко отворени очи,и ми обясни че да се ползва скраб за устни е абсурдно,тъи като това била мека тъкан,каза ми все едно да започнете да търкате генеталиите със скраб или нещо грапаво със сила newsm78 Rolling Eyes
УжасТ!  Laughing А за скраб за устни аз използвам четка за зъби детска съм си купила за тази цел и после с мед мажа. Иначе наистина идея нямам от къде може да се купи
Е явно ще се прави домашна,щом не намирам никаде,а въпросната консултантка така настървено говореше,че човек би решил че ми се кара,напоследък ми прави впечатление че консултантки,аптекарки и т.н си позволяват повече отколкото им е позволено Crossing Arms

Поредната компетентна особа!  Whistling

В домашни условия пробвай със захаросан мед или със суха четка за зъби.
След това намажи обилно с балсам за устни.  Peace
Виж целия пост
# 449
Аз ползвах двуфазния дегримьор на Лореал http://4.bp.blogspot.com/-BIXm0IgBIX4/UQ62hvzcJII/AAAAAAAACts/Ux … 1600/DSCN8165.JPG, но последния път не го намерих по магазините, може би защото му сменят опаковката. Взех друг двуфазен на Clinians http://m2.paperblog.com/i/184/1844649/review-struccante-occhi-e- … di--L-GR8zhQ.jpeg, който също не е лош, но предпочитам първия  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия