Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 779
  • 736
# 465
Само още нещо да допълня за 3те стъпки, писано е много пъти и може да сте попадали, но първите 2 седмици кожата не е много добре, излизат пъпки.
Виж целия пост
# 466
Аз съм пробвала различни комбинации от 3те стъпки в годините - все исках да ги заобичам, да са моето 'малко чудо' и им давах шанс, но уви - не се спогодихме.

Който е пил вечерната иглика, имали ли сте наистина ефект за тези хормоналните пъпчици по брадичката и контура на лицето? Аз съм приемала точно на Прим ойл, но с цел облекчаване на ПМС и не съм забелязала видимо влияние върху кожата. Ще ми бъде интересно да споделите, за да знам дали да ги пробвам пак  Peace
Виж целия пост
# 467
Ще взема малкият комплект от 50мл,пък ще видим,благодаря ви.
Виж целия пост
# 468
Колко време е добре да се пие вечерната иглика? Прави ли се някаква почивка между приема? И на мен ми излизат хормонални пъпчици около слепоочието и между ушите и бузите.
Виж целия пост
# 469
Може да се пие постоянно, това е омега 6  Peace

Аз приемах от 500 mg - всеки ден, през ден ... както дойде  Peace



a.l.e.n.a, от този ли ми беше пратила проба?  Blush
Хареса ми и мисля сериозно да го поръчам  Flutter Щипенето и паренето на очите изчезнаха на третия ден.  Flutter

От този изпратих http://www.iherb.com/NutriBiotic-Skin-Cleanser-Sensitive-Skin-Fr … ;sr=null&ic=1 няма проблеми и от другия да изпратя  Peace
Виж целия пост
# 470
a.l.e.n.a, мушнах и него в кошницата. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 471
Radushata, в още колко теми смяташ да си нацвъкаш рекламата?
Виж целия пост
# 472
Ако не си пила масло от вечерна иглика на дражета - препоръчвам да пробваш  Peace
Аленка, може ли малко повече информация за това  bouquet Може и на лични Peace Мерси Hug
Не съм Алена,но и по едно време пиех масло от вечерна иглика,точно зареди тези пъпки,които избиват преди цикъл,добре повлиява и на другите предменструални неразположения,напрегнатост в гърдите и.т.н.
 Ето тук може да прочетеш по-подробно,аз взимах Прим Ойл.
http://apteka.framar.bg/30017871/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BE … 0-%D0%BC%D0%B3-60

Благодаря, звучи страхотно. Никога не бях чувала за това, темата е много полезна Hug
Виж целия пост
# 473
....

Който е пил вечерната иглика, имали ли сте наистина ефект за тези хормоналните пъпчици по брадичката и контура на лицето? Аз съм приемала точно на Прим ойл, но с цел облекчаване на ПМС и не съм забелязала видимо влияние върху кожата. Ще ми бъде интересно да споделите, за да знам дали да ги пробвам пак  Peace

При мен и мои приятелки - да  Peace Но аз взимах друг продукт  Peace

Дори не задържах течности, както се случва иначе  Blush



a.l.e.n.a, мушнах и него в кошницата. Благодаря   bouquet

 newsm51
Виж целия пост
# 474
От това, което прочетох в темата, разбрах, че повечето минават първо лицето с тоник/лосион и после измивен гел. Аз цял живот правя обратното.

Започвам с очите с дегримьор. После в банята с измивен гел. И после тоник и след това крем за лице, крем за очи.

Има ли някаква как да кажа препоръка/логика първо да е тоника след това измивното средство?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 475
От това, което прочетох в темата, разбрах, че повечето минават първо лицето с тоник/лосион и после измивен гел. Аз цял живот правя обратното.

Започвам с очите с дегримьор. После в банята с измивен гел. И после тоник и след това крем за лице, крем за очи.

Има ли някаква как да кажа препоръка/логика първо да е тоника след това измивното средство?  Rolling Eyes
И аз правя точно така  Peace
Виж целия пост
# 476
Между тоник и лосион има разлика, особено като става дума за дегримиращи лосиони и мицеларни води и тоник като 2 стъпка. Няма лигика да се слага тоник преди измиване.
 Аз дъм доволна от 3те стъпки, имам различни видове и си ги комбинирам аз. Сега например съм с гел 2ка, mild лосион и понякога ddmg. Но най-често заменям третата стъпка с моите си кремове.
Виж целия пост
# 477
Между тоник и лосион има разлика, особено като става дума за дегримиращи лосиони и мицеларни води и тоник като 2 стъпка. Няма лигика да се слага тоник преди измиване.


Ами тоник за почистване на лице Simple Smile
Не тоник от серия, като Клиник напр.

Макар, че сега погледнах, че съм взела един на Лореал, който е age perfekt. И май не е подходящ за целта, почистване преди измиване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 478
Аз първо свалям грима и накрая на чиста кожа ползвам продукт, който да балансира ph-то
Виж целия пост
# 479
Между тоник и лосион има разлика, особено като става дума за дегримиращи лосиони и мицеларни води и тоник като 2 стъпка. Няма лигика да се слага тоник преди измиване.
Ами тоник за почистване на лице Simple Smile
Не тоник от серия, като Клиник напр.

Макар, че сега погледнах, че съм взела един на Лореал, който е age perfekt. И май не е подходящ за целта, почистване преди измиване  Rolling Eyes

Може newsm78
Тоника е за тонизиране и балансиране на кожата след измиващ гел или почистващо мляко, например. Не мисля че има тоник с почистващо действие, освен да размазва грима из лицето...
Според мен си действаш в съвсем правилна последователност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия