Скокове и биатлон, в Сочи ще е новият купон!

  • 32 109
  • 730
# 660
Пак кофти време и отлаганията не закъсняха  Crazy
Виж целия пост
# 661
Добро утро!

Зверче, какво отлагане? На сайта на ИБУ не виждам никакви промени. Женската щафета си е заложена за 16.30 ч.?
Виж целия пост
# 662
Добро да е, Нане  Hug
Ми женския слалом.
Пък да ми се е сторило, че се очакваше по-рано сабале?! 1 манш трябваше да е в 9  Thinking
Виж целия пост
# 663
14:45    Ски алпийски дисциплини  Слалом (SL) - жени - Серии

Това виждам в програмата
Виж целия пост
# 664
Същото.
Но ми се чини, че първоначално беше насрочено за 9 сутринта н.вр.

Възможно е да съм в грешка Simple Smile

Тирил Екхоф, Фани Хорн, Ан Флатланд и Тора. Това ли е съставът?
   
Виж целия пост
# 665
Хорн, Екхоф, Флатланд и Тора.
Виж целия пост
# 666
Специално за Нана Mr. Green Hug
Чака те Wink

Виж целия пост
# 667
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm03

Ето това е добра сутрин.
Виж целия пост
# 668
Специално влязох тук, за да постна тая снимка за Нана, ама си ме изпреварила  Grinning
Виж целия пост
# 669
Ех, размечтах се  Joy А и слава богу отникъде не се подава главата на Дашенката  Twisted Evil
Виж целия пост
# 670
И аз си помислих същото  Laughing
Айде, прибирай си го и ми остави оня с шампоана  Mr. Green
Виж целия пост
# 671
Нямаш проблем, прибирай го онзи с шампоана, пък третият с топките ще го оставим на свобода  Joy
Виж целия пост
# 672
Нещо съм пропуснала Simple Smile
Кой е с топките, дет толкова го не щем?
Виж целия пост
# 673
Нещо съм пропуснала Simple Smile
Кой е с топките, дет толкова го не щем?

Е как де - Тарей с коледните топки  Mr. Green Не че не го щем, ма имаше към него подчертано заплюване, само не помня от кого.  hahaha
Виж целия пост
# 674
Аааа, сладунчо. Той е на ФСС Wink
Пък и аз него вече съм го  Laughing

Той май е от типа 'if you're going to ride my ass, at least pull my hair". Виж как къса гриляндите  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия