Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 675
mv_2014 мисля, че не Simple Smile Аз ходих на първия (за установяване) и втория (в 8ма седмица май бях) преглед при него, след което той ми каза - отиваш, харесваш си доктор, записваш си час за ЖК, плащаш си пакета щом така си решила и така Simple Smile
Виж целия пост
# 676
Здравейте момичета искам да попитам ,  каква е цената за нормално раждане с предстоя е болницата и имали ли значение за цената ако в болницата ти е водена женската консултация.Здравно осигурена съм.
Виж целия пост
# 677
Здравейте момичета искам да попитам ,  каква е цената за нормално раждане с предстоя е болницата и имали ли значение за цената ако в болницата ти е водена женската консултация.Здравно осигурена съм.

здравей ,
цената е 1750лв за здравно осигурени. няма значение и отстъпка ако си водила ЖК там. В тази цена ти влизат 5 дена престой. ако се наложи още се доплаща
Виж целия пост
# 678
Здравейте момичета искам да попитам ,  каква е цената за нормално раждане с предстоя е болницата и имали ли значение за цената ако в болницата ти е водена женската консултация.Здравно осигурена съм.

здравей ,
цената е 1750лв за здравно осигурени. няма значение и отстъпка ако си водила ЖК там. В тази цена ти влизат 5 дена престой. ако се наложи още се доплаща

Благодаря
Виж целия пост
# 679
Здравейте момичета искам да попитам ,  каква е цената за нормално раждане с предстоя е болницата и имали ли значение за цената ако в болницата ти е водена женската консултация.Здравно осигурена съм.

здравей ,
цената е 1750лв за здравно осигурени. няма значение и отстъпка ако си водила ЖК там. В тази цена ти влизат 5 дена престой. ако се наложи още се доплаща

Благодаря

При нормално раждане са 3 дни престой по каса,а при секцио 5 дни-след това по 70 лв на ден се доплаща.
Виж целия пост
# 680
Здравейте, бих искала да попитам ЖК на болница Надежда издават ли болнични листа (45 преди раждане) т. е. Няма нужда бременната да се записва по ЗК формално на друго място?
Виж целия пост
# 681
Издават болнични /аз не ползвам, но съм виждала момичета , да взимат/ . Този 45дни преди термин не трябва да е проблем. Hug
Виж целия пост
# 682
Аз ползвам болничен вече четвърти месец.
Виж целия пост
# 683
Pati111 ти как си?
Аз ходих на втора ФМ при д-р Михова. Водите са ми съвсем в норма, чак се ядоса и тя. Д-р Димова само дето ми изкара акъла.
Виж целия пост
# 684
Радвам се, че са добре водите  Simple Smile
Аз полежах пет дни в болницата на системи и инжекции, защото шийката ми се скъси до 2,5 см. Във вторник Михова ме успокои, че е 3 см., което е ок за 28 седмица и сега лежа вкъщи  #Crazy
Виж целия пост
# 685
Pati111 , съжалявам, че се е наложило престой в болницата, но вярвам , че е за добро. Щом се налага ще лежиш. Hug И аз си полежах първите 5 мес., сега се чудя как издържах, но с болки нямах избор ooooh!
Виж целия пост
# 686
Да, за добро беше. Аз си лежа от Нова година. Свикнах вече, като част от интериора в хола съм  Joy на моменти изтрещявам, но ми минава  Simple Smile
Виж целия пост
# 687
Благодаря!
Виж целия пост
# 688
Вчера получих първото си истински негативно впечатление от доктор в Надежда. Става въпрос за д-р Личева. Тя може би е нова, защото не съм попадала на нея досега и не съм видяла да я коментират по-рано в темата.

Просто и занесох тоновете да ми разчете и я помолих да коментира последните кръвни изследвания -тя беше в кабинета по ЖК... Докторката беше доста груба, каза, че била видяла моя лекар в отделението, така че да съм му се обадела той да дойде да ги види.
При положение, че нямаше грам пациент, чакащ за нея, ми стана доста неприятно. Още повече, че самите тонове бяха високи и имаше доста контракции и самата акушерка, която ги записа изрази притеснение...

Не знам дали е било моментно състояние при нея, но стискам палци да не ми се падне на раждането, защото ще стискам крака до следващата смяна
Виж целия пост
# 689
Здрявейте отново!

Благодаря на всички разказали за раждането си, беше ми много полезно и информативно

Поради усложнения с бременноста ми, има някаква вреоятност да родя преждевременно, надявам се да не се случи, но предпочитам да съм информирана за нещата предварително
Имате ли информация, каква е цената за престой в ковьоз на ден, горе-долу, за здравно осигурени. Ясно ми е, че много зависи от състоянието на детето и от необходимите манипулации, но информативно в някакъв порядък, за да съм подготвена
Търсих на сайта, но там липсва, или поне не намерих, никаква информация или ценоразпис за каквито и да е било процедури, освен за пакетите по ЖК. Даже ценитете за раждане липсват, така се налага да си препредаваме информация от уста на уста по форумите или от приятелки. Според мен би било добре да има поне цените за микробиология, фетална морфология, кръвна група, цитонамазка, нощувка при престой след изтичането на пътеката по ЗК и т.н
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия