Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 690
Не се плаща за престой в неонатологията. Бебетата, ако са родени преди 34-35-та седмица се карат в Педиатрията, с тях имат Договор.
Лично аз съм се спряла на друга болница заради неонатологията.
Виж целия пост
# 691
Не се плаща за престой в неонатологията. Бебетата, ако са родени преди 34-35-та седмица се карат в Педиатрията, с тях имат Договор.
Лично аз съм се спряла на друга болница заради неонатологията.
Това не е вярно. Превеждат се в Педиатрията само при по особени случаи или с много ниско тегло.
Майките могат да останат до седем дни в отделението, като дните след изтичане на клиничната пътека се заплащат по 70.00 лв. на ден.
Виж целия пост
# 692
Кое точно не е вярно? Жената пита колко се плаща на ден за кувьоз, а не за престой на майката в болницата. Преди 34-та седмица всички са с ниско тегло, а и клиниката няма Договор със ЗК за бебета, родени преди това...
Виж целия пост
# 693
миналата година по мое време имаше две двойки близнаци родени 32 седмица, никъде не ги занесоха, там си бяха в кувьози, плащаха по 70лв за престой, но за бебетата нищо.
сега освен да има разлика оттогава  newsm78
Виж целия пост
# 694
Кое точно не е вярно? Жената пита колко се плаща на ден за кувьоз, а не за престой на майката в болницата. Преди 34-та седмица всички са с ниско тегло, а и клиниката няма Договор със ЗК за бебета, родени преди това...
В болницата се раждат и бебета преди 34 г.с. и се отглеждат там. След като свършат всички пътеки за недоносени бебета се заплаща по 35 лв. на ден за бебето.
Така по- ясно ли е?
Виж целия пост
# 695
Следя темата от самото начало, а родих март 2013г. в Надежда, екип на смяна беше дар Личева и д-р Христов и нямам абсолютно никакви забележки от нея като специалист и като човек. От тогава съм ходила на прегледи при нея и отново винаги е била внимателна, учтива и компетентна относно проблемите ми. Мисълта ми е, че не е нова и негативното мнение по-горе, надявам се, е от някакво моментно нейно действие или пък умора,или просто лош ден.
Виж целия пост
# 696
Аз родих близнаци май месец и д-р Личева ме при уж за планово секцио за следващия ден, но като ми видя кръвните резултати станах спешно секцио за същия ден. На мен ми се видя много плашлива и някак много припряна, после като идваше на визитация сякаш беше като неорентирана, не съм с много добри отзиви за нея. Аз исках много Ташков, но съм доволна от самото секцио от Димова, после ходих на преглед при Ослеков за мен той е много добър специалист.
Виж целия пост
# 697
Може ли да ми препоръчате гинеколог за профилактичен преглед? Основно в темата пишете за бременност и раждане, но все пак сте добре запознати с лекарите в тази болница!
Виж целия пост
# 698
Бих ти препоръчала д-р Личева, но трябва доста по-рано да започнеш да проверяваш за час, защото веднага след като излезе графикът за месеца-се запълва!
Виж целия пост
# 699
 Знаете ли дали доктор Личева приема в събота?
Виж целия пост
# 700
 Здравейте! Предварително се извинявам за въпросите си. Знам, че отговори на тях мога да намеря на отворените врати в болницата, ала по определени причини най-вероятно няма да успея да отида на такива.
 Въпросът ми е дали ви е известно какво е необходимо да се носи при раждане? Възможно ли е да направите кратичък списък?
 Ще ви бъда много благодарна за отговор!
Виж целия пост
# 701
Водно конче,
Преразказвам ти списъка, който ми дадоха на мен. В денят на раждане искат документи (лична, обменна карта, направление и изследвания), превръзки, ластик, лещи, мобилен телефон и ако искаш да ползваш душ по време на раждането - хавлия и джапанки.
На първо посещение да ти донесат подплънки за кърма и сутиен, чорапи, крем за зърна и крем за уморени крака, козметика, химикалка, тефтерче, дребни пари. Нощници с копчета отпред и помпа може и болнични да се ползват. Акт за гр. брак ако имаш - също да ти донесат.
За изписване стандартно каквото ти трябва на теб и бебчо да се облечете и приберете.

Съжалявам, че не го пращам в подреден списък, но малко ми е трудно писането от телефона Simple Smile
Надявам се да съм била полезна
Виж целия пост
# 702
 Много ти благодаря,  tartaleta123   bouquet
Виж целия пост
# 703
От регистратура или кабинета на ЖК можеш да вземеш списъка с нужните вещи/документи. Ако няма как за вземеш ще ти го снимам.
Виж целия пост
# 704
От регистратура или кабинета на ЖК можеш да вземеш списъка с нужните вещи/документи. Ако няма как за вземеш ще ти го снимам.

Аз постъпвам утре планово секцио, но последния път като ходих нямаха да ми дадът списък. Да те помоля горе долу да преразкажеш за да съм сигурна че съм приготвила всичко. Благодаря ти предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия