Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 705
Аз си носех всичко, като багажа си ми остана в родилно,докато бях в операционната:
- джапанки и чехли
- чорапки/ за всеки случай, раждах зимата и се оказа,че нямах нужда,но кой знае.../
- хавлия-голяма и малка
- нощници 3 броя,но ползвах техните,бяха ми по-удобни
- сапун,шампоан,паста и четка за зъби,самобръсначка,/ сешоар може да ползваш в родилно имат/
- превръзки за родилки
- бабешки гащи и еднократни гащи
- крем за зърна
- помпа  за кърма
- 2 залъгалки/за всеки случай, този път не ми потрябваха/
- бархетни пеленки/ да подлагам,когато гушкам бебето/
- сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки
- мокри кърпички- за мен, кърпички за зърна, а в реанимация имат мокри кърпички и дават ако поискаш
- телефон  и зарядното му
- фотоапарат и зарядното му
- дребни пари за кафе/когато това вече е възможно да се приема,или сок или чай .../
- чашка и вода за в родилно/ но и там има диспенсъри с чашки/
- лигавничета-да забърша устичката при хранене ако има нужда
- гримовете ми
- хапчета - аз съм на лтироксин например
- ластик за коса
- четка за коса
- документите от ЖК
- лична карта
- след раждането ако няма граждански брак се носи декларация за припознаване-това мъжа го прави при нотариус
- ако има граждански брак- се носи документа

и дрехите за изписване на бебето,както и моите;
 
кошница за кола-на изписването трябва
вода за в реаниамция- след секциото се носи, мъжа или който я дава на акушерките в реанимация.
Виж целия пост
# 706
Списъка:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 707
Много ви благодаря
Виж целия пост
# 708
Здравейте Simple Smile Малко извън настоящата тема, но да питам - някой знае ли дали Михова прави запис на диск с бебето по време на ФМ?
Виж целия пост
# 709
Здравейте Simple Smile Малко извън настоящата тема, но да питам - някой знае ли дали Михова прави запис на диск с бебето по време на ФМ?
Прави, но предварително трябва да кажеш.
Виж целия пост
# 710
Прави, аз даже не очаквах - тя директно ми подаде диск, пък аз не просто не съм предупредила, ами дори не знаех, че има такава възможност ...
Виж целия пост
# 711
Благодаря ви, аз ще си предупредя да си "вържа гащите" както се казва Simple Smile Благодаря ви много още веднъж
 Simple Smile
Виж целия пост
# 712
tartaleta123 това на коя ФМ? Аз изобщо не съм питала или искала, по-важно ми беше всичко да е наред. Имам записан час за 3-тата в 28г.с., да не би тогава да направи  Blush
Виж целия пост
# 713
а пускат ли 4д?
Виж целия пост
# 714
Аз на 5ти май съм на втората (20 седмица) и ще си поискам този път. А пък при теб tartaleta за 28ма мисля, че ще е още по-ясен и красив клип Simple Smile

mv_2014  аз така и никога не разбрах кое е 2-3-4-5-6-7-8- D Simple Smile Определено е от хубавите този при Михова ама 3 или 4 D, нямам идея Simple Smile
Виж целия пост
# 715
 Тeɣa  и magnet_for_happiness, благодаря ви много и на вас за помощта   bouquet
Виж целия пост
# 716
tartaleta123 това на коя ФМ? Аз изобщо не съм питала или искала, по-важно ми беше всичко да е наред. Имам записан час за 3-тата в 28г.с., да не би тогава да направи  Blush

Това е странно. При мен на втората фм пусна диск. Аз така и не отидох на трета, но ти си поискай този път и със сигурност ще ти направи.
Mv_2014, при мен пусна 4д на 1ва и 2ра фм. Трета не съм правила, но предполагам и тогава пуска. Апаратът наистина е много добър - виждаш го все едно е пред теб, можеш дори да кажеш на кого прилича  Heart Eyes
Виж целия пост
# 717
 tartaleta123, браво...аз на първа ФМ бях при д-р Георгиев, нито диск ми е дал нито 4д ми е пускал...
Виж целия пост
# 718
tartaleta123 аз съм с проблеми и наистина беше по-важен самия преглед, предполагам и за нея, може затова да не е пуснала. Всъщност аз въобще не държа. На мен ми каза, че препоръчва на всички 3-тата ФМ, не само на проблемните.
Виж целия пост
# 719
На мен досега не ми е давала диск, а ходя общо взето всеки месец. Може би трябва да се поиска, а аз не съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия