Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 147
  • 756
# 60
Лошо, Седларов, лошо.....  Tired
Виж целия пост
# 61
Дореми, благодаря за подробното обяснение.
За съжаление, това, което описваш е точно тип лекар, от който аз бягам ooooh!
Не искам да ми показва бъбреци и други подробности, а да прави прегледа, както Сигридов го прави...
И как така ще ми мери шийката с вагинален- абсурд, това значи ли, че всеки път трябва да си тръгвам с кървене от полипа ми след преглед...
Оххх, трагедия!!!
Виж целия пост
# 62
И цените определено са вдигнати, и от друго място го чух.
Виж целия пост
# 63
Дореми, благодаря за подробното обяснение.
За съжаление, това, което описваш е точно тип лекар, от който аз бягам ooooh!
Не искам да ми показва бъбреци и други подробности, а да прави прегледа, както Сигридов го прави...
И как така ще ми мери шийката с вагинален- абсурд, това значи ли, че всеки път трябва да си тръгвам с кървене от полипа ми след преглед...
Оххх, трагедия!!!
до-ре-Ми , и аз благодаря за подробното обяснение.
ivankaka и аз съм с полип, който вече е доста голям и точно това си помислих, че ако ме ръчка всеки път с вагинален за шийката, кървенето ще започне отново.
Много неприятно се получава, направо незнам какво ще се прави. ooooh!
Виж целия пост
# 64
Desisue, и моя полип е огромен.
До преди 2 седмици бях в болницата заради кървене от полипа.. Не знам, направо изпадам в потрес..
Виж целия пост
# 65
Desisue, и моя полип е огромен.
До преди 2 седмици бях в болницата заради кървене от полипа.. Не знам, направо изпадам в потрес..
Ами дано да спре да кърви вече. Praynig
 При мен спря към 19-20г.с. и да чукна на дърво не се е обаждал от тогава. Сигридов ми беше казал, че вероятността да прокърви вече е малка, но не и невъзможна. Иначе и аз си бях вечното присъствие в болницата през 2 седмици.
Уф, а сега и без лекар. Sad
Виж целия пост
# 66
Ами дано, но при всички положения ръчкането трябва да се избягва ooooh!
Виж целия пост
# 67
 Феталната морфология още през декември миналата година беше 70 лв. Аз платих толкова и за двете, на които съм била досега.
Виж целия пост
# 68
Винаги досега съм плащала 40 лв. При Сигридов.
Явно при Игнатов е по- скъпо newsm78
Виж целия пост
# 69
Дореми, благодаря за подробното обяснение.
За съжаление, това, което описваш е точно тип лекар, от който аз бягам ooooh!
Оххх, трагедия!!!
Mдаа,подозренията ми се оказаха вярни за Игнатов Rolling Eyes За съжаление май единствения доктор за ФМ остава Михова,което все пак е добър вариант,ако успееш да се доредиш.Добре че ми остава много малко Praynig и всичко важно се проследи от Сигридов,невероятен специалист !А цената и преди беше такава ,но Сигридов не го таксуваше като ФМ, а всеки път правеше обстоен преглед като за такава.Аз само в началото платих ФМ с БХС.
Виж целия пост
# 70
 Малко извън темата, имате ли информация дали д-р Богданова ще прави прегледи занапред? Чух, че е заминала на специализация, но дали ще се връща в клиниката?
Виж целия пост
# 71
В следващата година- не. Пренесла се е в Лондон и доколкото разбрах няма намерение да се връща.
Виж целия пост
# 72
Това, което споменавате за различната цена на ФМ много ме озадачава! Досега не ми се е случвало. На 8 декември пак 40 платих, но това не е чак толкова важно. Това за мен не беше ФМ, а един прост преглед!!! Това е най-големия проблем!!!!!!
Виж целия пост
# 73
Дореми, аз и преди 10 дни платих - 40 лв.
А преди 20 дни бях отишла извънредно и платих 20 лв Mr. Green, прегледа беше 45 минути Mr. Green
Виж целия пост
# 74
Пълна анархия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия