Това искрено ме развесели. Въпросът е дали отпуската ще е на 1 март или на 1 август
.Бременна съм в 11 сед.при последния ми преглед при др.Стаменов ,той ми написа на картончето скрининг при др.Георгиев.Бихте ли ми дали повече инфо.за този доктор никъде нищо не намирам а и съм от Бургас.Благодаря ви предварително
/ и да сподели после тук.


малииии...изчезвам на разходка.
.Бременна съм в 11 сед.при последния ми преглед при др.Стаменов ,той ми написа на картончето скрининг при др.Георгиев.Бихте ли ми дали повече инфо.за този доктор никъде нищо не намирам а и съм от Бургас.Благодаря ви предварително
няма кой да ти даде инфо, никой нищо не знае за него, господин Х е. Сега ще се опитват да го пробутват на всички новобременни. При положение, че си плащаш не разбирам защо ограничават пациентите си при избора.
мен ме излъгаха още януари, че за март нямала часове 
Препоръчани теми