Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 345
Сега остава и да вдигнат пак цената за раждане  Laughing
Виж целия пост
# 346
Да бе, затова кифлата от рецепция потвърди, че е преглеждал Mr. Green ooooh!
Да казват ВИП тарифата егати ooooh!
Сега и Михова като излезе отпуска ще стане съвсем забавно Mr. Green
Виж целия пост
# 347
Очевидно е преглеждал, щом лелята не е отрекла, но може би някоя ВИП-аджийка или няколко. Щом и Тотева е посрещнал на крака.
Да, много ще е забавно, "небезивестният" Георгиев ще работи и за двамата  Mr. Green


Виж целия пост
# 348
На анонимния Георгиев разбра ли му се първото име? Или и това е дълбока тайна hahaha hahaha
Виж целия пост
# 349
Просто Георгиев  Mr. Green Абе стана си "Досиетата Х"
Виж целия пост
# 350
Малко ми е тъпо заради д-р Стаменов, защото човекът се старае и екипът му в ин-витро клиниката е наистина добър. В последно време обаче мениджмънтът на болницата нещо куца и имам чувството, че има външни фактори, които влияят на процеса. Собствениците май са прекалено много и явно парите започнаха да им се услаждат.От там се загуби и чувството за съпричастност и отношение към пациентите. В Щерев се чувствах така- като поредния пациент- касичка. Дано да не се провалят с гръм и трясък.
Виж целия пост
# 351
 Popcorn
Виж целия пост
# 352
Очевидно д-р Сигридов не е закаран на сила в клиниката, след като  е бил в супер настроение.
Явно  е отишъл, за да прегледа Весела Тотева, която аз също видях вчера в клиниката, но не знаех, че Сигридов е там.
Няма как, човек да не я види, при положение че пациентките на д-р Стаменов за 15 часа, влизаха на преглед в 19.
Това обаче ме навежда на едни други мисли, но ще си ги запазя за себе си, защото не искам да всявам смут в пространството.

Между другото, само искам да кажа, че за мен д-р Стаменов продължава да бъде уникален Човек, въпреки зачестилите леко негативни мнения за него.
Виж целия пост
# 353
Ами така е, момичета. Като не сте омъжени за футболисти, а за обикновени мъже, ще си ходите при Игнатов и Георгиев Mr. Green
Но стига сме мрънкали. Вижте какво слънчице е навън. Време е за разходка Laughing
Виж целия пост
# 354
Нали и други са чакали за него за преглед, мисълта ми е,че не е била само жената на футболиста, т.е едва ли е отишъл заради нея специално.
Виж целия пост
# 355
Да, имаше и други двойки, които чакаха за него. Докато аз бях там влязоха 4 двойки след Тотева. А споменах нея, защото ако не беше излязъл да я посрещне, може би нямаше дори да разбера за кого е тази навалица.
Виж целия пост
# 356
Нека някоя бременна дама се обади на регистратура и да попита как стоят нещата за преглед при него, начин за записване,цена, дни в които преглежда/ ако вчера не е било просто еднократно newsm78/ и да сподели после тук.
Виж целия пост
# 357
Да бе, затова кифлата от рецепция потвърди, че е преглеждал Mr. Green ooooh!
Да казват ВИП тарифата егати ooooh!
Сега и Михова като излезе отпуска ще стане съвсем забавно Mr. Green

Ivankaka, Михова наистина ли ще излиза отпуска? Или на майтап го казваш заради лекарската драма  Thinking
Виж целия пост
# 358
все някога ще излезе отпуск, нормално е  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Като си записвах час за ФМ при Михова лелята от регистратурата ми обясни, че може най-рано за 25 февруари, защото щяла да отсъства.

Нека някоя бременна дама се обади на регистратура и да попита как стоят нещата за преглед при него, начин за записване,цена, дни в които преглежда/ ако вчера не е било просто еднократно newsm78/ и да сподели после тук.
Иванкака е звъняла, не записвали за Сигридов, бил напуснал, нищо че вчера е преглеждал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия