Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 147
  • 756
# 495
 mama irina, аз съм отскоро в надежда и наистина не ги познавам...ок, значи е по удачно да се запиша от сега за ЖК!Благодаря за информацията! Hug А на лични дали ще е нахално ако те помоля да ми пратиш името му  Embarassed
Виж целия пост
# 496
 Аз също не познавах никой, запознах се съвсем случайно с него, ако не беше той и дотук можеше да не стигна!
Обаче искам да мине време и тогава ще давам препоръки!
Нека момичетата, които са напред със седмиците да пишат ако искат от кого са доволни! Hug
Виж целия пост
# 497
Здравейте, момичета. Дали мога да си взема предварително документацията, която се попълва при приемане за раждане? Винаги до сега преди процедура са ни давали всички формуляри и не си представям да отида да раждам с болки и да попълвам документи.
Виж целия пост
# 498
И аз благодаря, май засега изчистих основния въпрос с ЖК, ФМ и БХС   Grinning
Виж целия пост
# 499
моите ги попълниха на място седмица преди да ми насрочат дата, така че би трябвало да можеш да ги вземеш  newsm78
не бяха много документи сякаш.
Виж целия пост
# 500
Надявам се да родя нормално, така че предполагам ще е малко по-екстремна ситуацията:))
Виж целия пост
# 501
и аз ходих по спешност, ама си беше добре че всичко беше попълнено
Виж целия пост
# 502
Момичета имате ли отзиви за Георгиев за ФМ
Виж целия пост
# 503
Надявам се да родя нормално, така че предполагам ще е малко по-екстремна ситуацията:))

Аз ги попълних на място,в деня(нощта) на събитието.Бях с контракции на 10 минути,разкритие 6 см,кръвене  ,въобще пълна програма.Мереха ми тоновете и си писах и попълвах  Mr. Green
Виж целия пост
# 504
svetla, знам че така обикновено се случват нещата, но не е нормално. Днес ще се опитам да си взема формулярите. Дано не се разправяме излишно. Щом преди пункция ти дават всичко предварително, не виждам причина да не дават и преди раждане.
Виж целия пост
# 505
Vilito86, не знам кога ти е часа за д-р Белкин днес, но и аз успях да се класирам при него за следващата седмица и случайно получих малко информация от първа ръка Simple Smile
Момиче, което се е следило при него и ходи на профилактичните прегледи при него и е много много доволна. Грижовен лекар, можеш да се обаждаш по всяко време, той звънял да проверява бременните....Може пък да ти е на късмет, което ти пожелавам Simple Smile

Чакам отзиви, че другата сряда е мой ред да ходя Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Vilito86, не знам кога ти е часа за д-р Белкин днес, но и аз успях да се класирам при него за следващата седмица и случайно получих малко информация от първа ръка Simple Smile
Момиче, което се е следило при него и ходи на профилактичните прегледи при него и е много много доволна. Грижовен лекар, можеш да се обаждаш по всяко време, той звънял да проверява бременните....Може пък да ти е на късмет, което ти пожелавам Simple Smile

Чакам отзиви, че другата сряда е мой ред да ходя Simple Smile
А ти кога запази час при него, че е за другата седмица. Аз вчера се учудих, че имат час за следващ ден, никога не е било. Миналата година при Сигридов запазвах с месец напред
Виж целия пост
# 507
http://www.bliasak.bg/news/p3_25952_0.html
Виж целия пост
# 508

Аме да им е живо и здраво момченцето
Виж целия пост
# 509
Vilito86, не знам кога ти е часа за д-р Белкин днес, но и аз успях да се класирам при него за следващата седмица и случайно получих малко информация от първа ръка Simple Smile
Момиче, което се е следило при него и ходи на профилактичните прегледи при него и е много много доволна. Грижовен лекар, можеш да се обаждаш по всяко време, той звънял да проверява бременните....Може пък да ти е на късмет, което ти пожелавам Simple Smile

Чакам отзиви, че другата сряда е мой ред да ходя Simple Smile
А ти кога запази час при него, че е за другата седмица. Аз вчера се учудих, че имат час за следващ ден, никога не е било. Миналата година при Сигридов запазвах с месец напред

Във вторник моя приятелка имаше път натам и успя да ме свърже с тях, за да се уговорим за час. Аз се обадих за Личева, но нямаше за целия март, което не ме устройваше никак.
Жената ми предложи Белкин за датата, която исках и аз се съгласих. д-р Сигридов е така да се каже по-друг лекар и при него наплива е бил ужасяващо голям. За ЖК е по-спокойно положението със записване на часове или поне на мен така ми се струва засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия