Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 145
  • 756
# 615
бамбарадамбара тя и мойта възраст тогава няма да им хареса  Mr. Green Аз пък искам нормално след секцио / преди 9г./ и док даже ми предложи още преди да съм споменала. Crazy Има време де, но ако се падне друг, незнам колко ще е навит. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 616
Ако отида на "отворени" врати дали ще получа подобна информация?  Не се следя в Надежда и нямам представа какви стъпки да предприема....
Виж целия пост
# 617
аз тогава се сърдих и тръшках и настоявах, ама всички казаха че не могат да поемат такава отговорност.
мина и замина, не съжалявам, аз съм добре, детето ми също, почнахме опити за следващо, това ми беше зора.
Виж целия пост
# 618
Когато се ходи на запис на тонове кой ги разчита? Предполагам има лекар на разположение в кабинета за запис.
Виж целия пост
# 619
Виждала съм да ги носят в кабинета ЖК. Hug
Виж целия пост
# 620
преди година акушерката ги носеше при лекаря, който те е изпратил на тонове, сега дали е така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 621
Когато се ходи на запис на тонове кой ги разчита? Предполагам има лекар на разположение в кабинета за запис.
Мен ме следеше изкъсо д-р Сигридов или д-р Михова и един от двамата ги гледаха.
Виж целия пост
# 622
Много момичета, забременели ин витро задават този въпрос и отговорът при всяка е различен. Възрастта не е сама по себе си причина, отчитат се индивидуалните особености на всяка бременна.
Имаме и нормални раждания след ин витро. Последното беше вчера - роди се бебе Славян! Ако вашето желание е за раждане по нормален път обсъдете обстойно това с вашият лекар и вземете решението заедно.  bouquet
Виж целия пост
# 623
Здравейте, момичета, от известно време хвърлям по едно око на темата, но смятам вече официално да се включа с един въпрос - в тази болница нали не приемат забременяването ин-витро като "медицински показател" за секцио? Предполагам, че въпросът ви се струва глупав, но напоследък една съфорумка се сблъсква с проблема, че различни доктори и акушерки й казват, че не може да роди естествено заради това, че е забременяла с процедура, което според мен е страшна тъпотия и честно казано не го вярвам. Моля родили мами след ин-витро да споделят впечатлението си по въпроса.

Това е такова старо клише, но трудно се избива от главите на някои АГ, а и не е толкова доходно и оправно!
Има си здравословни причини за секцио и зачеването не е сред тях. Аз имах естесвено раждане на 33 години и след 4-то инвитро.
Виж целия пост
# 624
Момичета някоя да има тел. на д-р Христов много ми е спешно моля
Виж целия пост
# 625
Тел. на д-р Христов е 0886 844881
Виж целия пост
# 626
Тел. на д-р Христов е 0886 844881
Hug
Виж целия пост
# 627
Здравейте! Записах се за ЖК  при д-р Игнатов, който ми обясни, че ако ми се налага да ползвам болнични трябва да отида при личната за да се запиша за ЖК през нея...защо така се получава и не издават болнични?!
Виж целия пост
# 628
Здравейте! Записах се за ЖК  при д-р Игнатов, който ми обясни, че ако ми се налага да ползвам болнични трябва да отида при личната за да се запиша за ЖК през нея...защо така се получава и не издават болнични?!

Да не би да ходиш на ФМ при Игнатов? Извинявай, едва ли не правиш разлика, но обяснението му е меко казано странно. Аз съм на ЖК в клиниката и съм в непрекъснат боличен от Нова година, акушерката ми го подновява всеки месец. 
Виж целия пост
# 629
И аз от октомври, вкл и 45 дневният ми е издадоха от клиниката миналата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия