Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 630
бях вече на ФМ при друг доктор...става въпрос за ЖК, но не плащам пакет...всеки път ще си плащам според това, което се прецени ...и накрая спомена, че ако ми трябва болничен трябва да минавам през личната ....това ме учуди и за това питам защо се получава така  newsm78
Виж целия пост
# 631
Това, не е ЖК. Доколкото знам Игнатов не води такава. Именно пакетът в болницата е ЖК.
Виж целия пост
# 632
Игнатов не води ЖК наистина. При него можеш да се следиш на частен прием, но няма право да издава болнични. По-добре се запиши при друг лекар, ако искаш да си водиш женската консултация в "Надежда". Мисля, че с пакетна цена излиза и по-евтино. Михова и Игнатов се водят специалисти по ФМ.
Виж целия пост
# 633
Имате ли преки впечатления от д-р Любомир Христов? Препоръчаха ми го за планирано секцио.
Виж целия пост
# 634
Игнатов не води ЖК наистина. При него можеш да се следиш на частен прием, но няма право да издава болнични. По-добре се запиши при друг лекар, ако искаш да си водиш женската консултация в "Надежда". Мисля, че с пакетна цена излиза и по-евтино. Михова и Игнатов се водят специалисти по ФМ.
Другия вариант е да си ходиш при него, а на ЖК да се запишеш по каса някъде/държавна болница,поликлиника/,където да ти издават болнични и пускат изследванията,които се полагат по каса./ личните лекари обикновено НЕ се занимават с това/
Виж целия пост
# 635
 magnet_for_happiness точно така се получава!
Казвате, че не води ЖК ...а добър ли е за проследяване на бременността?! На мен не ми каза, че не води ЖК, напротив, но ми обясни че не предпочита пакетите тъй като това не било шаблон за всяка бременност и на мен ми прозвуча логично! Но като чета какво сте ми написали доста неприятно се почувствах newsm78
Виж целия пост
# 636
magnet_for_happiness точно така се получава!
Казвате, че не води ЖК ...а добър ли е за проследяване на бременността?! На мен не ми каза, че не води ЖК, напротив, но ми обясни че не предпочита пакетите тъй като това не било шаблон за всяка бременност и на мен ми прозвуча логично! Но като чета какво сте ми написали доста неприятно се почувствах newsm78
Ами не ги предпочита, защото вече е на друга работа в болницата и просто няма как да води платен ЖК пакет  Wink. Уж е специалист по ФМ, ама само уж (лично мнение).
Виж целия пост
# 637
до-ре-Ми на каква друга работа е  в болницата?
На мен не ми върви да се запиша на ЖК и това си е! Отидох да се запиша при д-р Георгиев, но акушерката ми каза, че не било още сигурно дали ще води ЖК, сега на смяна бил д-р Игнатов ако искам да се запиша при него! И така се записах при него като исках да си заплатя основния пакет, но той ме разубеди, но разбирам, че не казвайки истината...доста съм разочарована, а искам да съм си в Надежда!
Виж целия пост
# 638
до-ре-Ми на каква друга работа е  в болницата?
На мен не ми върви да се запиша на ЖК и това си е! Отидох да се запиша при д-р Георгиев, но акушерката ми каза, че не било още сигурно дали ще води ЖК, сега на смяна бил д-р Игнатов ако искам да се запиша при него! И така се записах при него като исках да си заплатя основния пакет, но той ме разубеди, но разбирам, че не казвайки истината...доста съм разочарована, а искам да съм си в Надежда!
Ти можеш да си платиш пакета и всеки път да сменяш доктора, докато не се харесате с някой. Аз почнах при Димова и се прехвърлих при Цветков. Него препоръчвам с две ръце, защото е изключително мил, внимателен, обстоен и няма проблем да му звъннеш по всяко време. Даже той звъни понякога да ме провери... Друг е въпросът, че с тази негова обстойност, ако си от външната страна на вратата за кабинета, може да ти призлее от чакане.
Виж целия пост
# 639
Какво значи "записах се". Направиха ли ти картон, записаха ли ти данните, килограми, кръвно, заболявания и т.н.?
В Надежда има поне 6 лекари, които водят ЖК и можеш да се запишеш при тях. А ако държиш на Игнатов, можеш да си ходиш на морфологиите при него, които и без това се падат на месец-месец и половина.
Виж целия пост
# 640
tartaleta123, благодаря ти за информацията и че ми разясни как стоят нещата!
 Pati111, при д-р Георгиев бях на ранен скрининг и той ми каза, че може да ми води ЖК и да отида през седмицата да платя основния пакет и да дам кръв и урина! Когато отидох при акушерките от ЖК ми обясниха че д-р Георгиев не се знаело дали въобще ще води ЖК и да си избера друг доктор и ми бе обяснено че д-р Игнатов в момента е в 18ти кабинет и да разговарям с него. За да не си губя деня, тъй като бях пуснала отпуска, той ми пусна кръв и урина и разговора вече го знаете...Съжалявам, че стана така дълго...обаче явно съм си карък  newsm78
Сега до колкото разбрах, или оставам при него и си плащам всеки път...като разбирам, че той не води ЖК а само морфологиите....или си избирам друг доктор и се записвам при него....доста объркващо е честно..
Виж целия пост
# 641
mv_2014, д-р Георгиев до колкото знам също не води ЖК. Заедно с д-р Игнатов и д-р Михова проследяват по-скоро рискови бременности и правят ФМ. Ако не попадаш в тази категория и не държиш да си конкретно при някой от тях тримата, както са писали и другите момичета, има още няколко доктори, които водят ЖК. Аз също съм била на преглед при д-р Цветков в спешния кабинет. Беше много внимателен и ми направи много добро впечатление.
Виж целия пост
# 642
BettyBoop сега вече ми се изясниха нещата, но аз не съм държала да бъда при никого, просто следвах каквото ми се обясняваше от доктора...тъй като самият д-р Георгиев предложи да съм при него се съгласих..аз не познавам никого в тази клиника и нямам никакви претенции! Сега смятам, че ще се запиша при докторите, които правят само това: водят ЖК! Ще звънна за записване на час, в чийто график има места...така ли се процедира?!Защото наистина не знам каква е точно организацията?!
Но не никак коректно поведението на д-р Игнатов, тъй като беше много любезен и отзивчив, но истината я е спестил!
Виж целия пост
# 643
mv_2014 Аз бях се решила за д-р Личев, обадих се и казаха, че няма места до края на месец (беше март) и ми предложиха д-р Белкин.Тъй като исках определен ден да съм на преглед, че вече имах час за ФМ той идеално пасна в графика ми и така отидох при него, харесах го, записах се на ЖК и си платих половината пакет (240-250лв беше).

Това е и после почваш да ходиш, когато ти каже доктора.

В този ред на мисли някой успя ли да разбере какви са новите цени на пакетите, че аз си платих нещо ама не знам колко ще доплащам Grinning
Виж целия пост
# 644
Обадих се и помолих да ме запишат за ЖК в графика на доктора, който има най скоро свободен час! Записаха ме за след две седмици при д-р Белкин! Късно ли е за първа ЖК в почти 16та г.с.? Минала съм ФМ и БХС, и едни кръвни изследвания!
pipil0ta, попитах колко струва основния пакет, отговориха ми, че е 490 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия