Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 645
Те фм и бхс така или иначе не влизат в пакета. Аз мисля в 13та се записах, но и 16та не е късно, ми се струва
Виж целия пост
# 646
 Доктор Людмил Еленчев вече няма да приема в клиника Надежда, няма да работи там. Някой знае ли защо и къде ще приема пациенти?
Виж целия пост
# 647
Имате ли преки впечатления от д-р Любомир Христов? Препоръчаха ми го за планирано секцио.
Аз лично съм очарована от д-р Христов,внимателен,обяснява,добър е.Моето секцио беше планирано,но от планирано стана спешно.
ИГенова,не се безпокой,в добри ръце си!
Виж целия пост
# 648
Здравейте!
Приятелят ми е с аспермия, от 3 места вече ни казват, че сме за инвитро. От друга страна, когато чета статиите на д-р Стаменов, виждам, че понякога се намира решение за такъв проблем. Запазихме час за спермограма в клиниката, когато попитах "Може ли някой след това да ни консултира?" ми отговорих "Не, не сте наши пациенти". Много странно ми стана, но нищо не казах. Въпросът ми е следният: след като направим спермограмата, определено ще поискаме да се консултираме с някой специалист, но тъй като нямаме час, биха ли ни върнали? Ще чакаме колкото е необходимо, наясно сме, че има много пациенти с час, а те разбира се, са с предимство. Не бихме изпреварили никой, така че, моля, не ме нападайте!
Виж целия пост
# 649
mv_2014 Не мисля, че е късно, тъй като са видели бебчето вече на ФМ, направили са ти изследванията и тн.
Това, което ще стане на първия преглед на ЖК е да ти вземат още кръв и урина и да ти направят пълна кръвна...съвсем стандартно изследване, ще те теглят, ще те разпитат и ще види какво прави малкия човек на видеозона.
Според мен не е късно, не си закъсняла Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Доктор Людмил Еленчев вече няма да приема в клиника Надежда, няма да работи там. Някой знае ли защо и къде ще приема пациенти?

Сега пък Еленчев, какво става?  newsm78  Добре, че поне има нови попълнения - миналата седмица на визитация на третия етаж минаваше нов лекар.

Имате ли преки впечатления от д-р Любомир Христов? Препоръчаха ми го за планирано секцио.

За Христов съм чувала само добри отзиви и за следене и за секцио. Моята док от ЖК също му има доверие, пращала ме е при него, когато няма възможнос т да ме види.
Виж целия пост
# 651
Имате ли преки впечатления от д-р Любомир Христов? Препоръчаха ми го за планирано секцио.
Аз родих със секцио по спешност при д-р Христов и съм доволна от резултата. Бъди спокойна, всичко ще е наред! Успех!
Виж целия пост
# 652
Здравейте!
Приятелят ми е с аспермия, от 3 места вече ни казват, че сме за инвитро. От друга страна, когато чета статиите на д-р Стаменов, виждам, че понякога се намира решение за такъв проблем. Запазихме час за спермограма в клиниката, когато попитах "Може ли някой след това да ни консултира?" ми отговорих "Не, не сте наши пациенти". Много странно ми стана, но нищо не казах. Въпросът ми е следният: след като направим спермограмата, определено ще поискаме да се консултираме с някой специалист, но тъй като нямаме час, биха ли ни върнали? Ще чакаме колкото е необходимо, наясно сме, че има много пациенти с час, а те разбира се, са с предимство. Не бихме изпреварили никой, така че, моля, не ме нападайте!
Здравей!
Казали са ви така, защото досега не сте имали следене при нито един лекар в тази клиника.
Съветвам те да звъннеш на телефоните за записване на час за първичен преглед, като питате за най-скорошен час при д-р Стаменов, д-р Персенска или д-р Шефкетова. Имай предвид, че има голяма вероятност да има час за след няколко месеца. Вие си преценете кой от тях да изберете. По принцип за д-р Стаменов се чака най-много. Това мога аз да кажа. В уречения ден и час може да се наложи да чакате дори няколко часа пред кабинета, това е нормално. Трябва да имате търпение, защото графиците им са препълнени, много хора разчитат на тях. Клиниката има телефон за проверка на закъсненията в графиците, поискайте го, но не му вярвайте на 100%, защото понякога докторите излизат по етажите по спешност.
На въпросния първичен преглед носите всички изследвания, които сте правили досега, за да видят докторите как ще се процедира. Добре е да отидете и двамата. Това е пътят. Успех!
Виж целия пост
# 653
Здравейте!
Приятелят ми е с аспермия, от 3 места вече ни казват, че сме за инвитро. От друга страна, когато чета статиите на д-р Стаменов, виждам, че понякога се намира решение за такъв проблем. Запазихме час за спермограма в клиниката, когато попитах "Може ли някой след това да ни консултира?" ми отговорих "Не, не сте наши пациенти". Много странно ми стана, но нищо не казах. Въпросът ми е следният: след като направим спермограмата, определено ще поискаме да се консултираме с някой специалист, но тъй като нямаме час, биха ли ни върнали? Ще чакаме колкото е необходимо, наясно сме, че има много пациенти с час, а те разбира се, са с предимство. Не бихме изпреварили никой, така че, моля, не ме нападайте!
Според мен е добре да си запази час за уролог и да покаже спермограмата. Ако само инвитро е лечението си запишете час са инвитро специалист. Понякога спермограмата се повлиява лесно, дано това да е вашия случай!
Виж целия пост
# 654
rosalinda87, не знам дали сте ходили на уролог до сега или само сте правили спермограма. Хубаво е да установите какви са причините за аспермията. Посетете д-р Кацаров, мисля че си разбира от работата. Не работи в Надежда, има частен кабинет. Междувременно си запазете час за някой от ин-витро специалистите в клиниката, че наистина много се чака.
Виж целия пост
# 655
Някой знае ли дали мога да родя секцио по желание ,има ли избор на екип и как се случва всичко ако бременността е следена на друго място
Виж целия пост
# 656
Няма проблем да родиш и секцио ако искаш, но моя съвет е преди това да отидеш на отворени врати и д аразгледаш родилните зали и да обмислиш и друг вариант.
Избор на екип няма и естествено че можеш да родиш и без да се следиш там.
Виж целия пост
# 657
Здравейте,

има ли мами, родили естесвено активно в Надежда, които да споделят разкази?
Прегледах темите, но не открих да са комнетирани въпросите, които ме интересуват, за това ще си позвоя да попитам. Знаете ли има ли възможност да се роди в поза избрана от жената, не в легнала позиция, например на четри крака? Възможно ли е да откажа интервенции освен, ако не са наложителни за мен или бебето - например окситоцин, епизотомия, но-шпа. Има ли практика жената да се информира преди всяка процедура за това какво ще и се прави и защо.

Виждам, че в темата пише и представител на болницата - ще се радвам на коментар и от него

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 658
Без да съм родила още, мога да ти кажа, че има зала оборудвана специално, за да родиш в удобна за теб поза,  нищо не се прави без съгласието на родилката и доколкото могат се съобразяват с желанията й. Има дни на отворени врати, върви, разгледай, разпитай. Има и много интересно училище за бременни.
Виж целия пост
# 659
Благодаря, Monadirs  bouquet. Леко раждане, виждам, че при теб е наближило много!
Ще отида на отворените врати със сигурност
Много бих се радвала на разкази от първа ръка, на жени, на които вече им се е случило

Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия