Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 735
Декември нямаше дървета.
Виж целия пост
# 736
 и на нас февруари не са давали дърво  Confused
Виж целия пост
# 737
дано възвърнат дърветата, че се каня скоро пак да раждам там, не може на едното дете да има, на другото да няма  Crazy
Виж целия пост
# 738
Здравейте момичета и мами, писах в проблемното, но май поскоро въпросът ми е за тук, днес беше последния ми преглед при Шефкетова /в 10г. с. съм/ имам час за Михова на 2 май, но трябва да реша при кого да се запиша на ЖК и обмислям д-р Цветков - може ли някакви мнения за него и по принцип за д-рите за ЖК?!! Мерси и успех на всички Peace
Виж целия пост
# 739
Здравейте момичета и мами, писах в проблемното, но май поскоро въпросът ми е за тук, днес беше последния ми преглед при Шефкетова /в 10г. с. съм/ имам час за Михова на 2 май, но трябва да реша при кого да се запиша на ЖК и обмислям д-р Цветков - може ли някакви мнения за него и по принцип за д-рите за ЖК?!! Мерси и успех на всички Peace
Аз препоръчвам д-р Цветков с две ръце - най-милият и грижовен доктор, който съм виждала Hug
Виж целия пост
# 740
Заставам зад всяка дума на tartaleta123  Peace
Виж целия пост
# 741
brumburi ми аз ти отговорих там  Mr. Green
tartaleta123 е писала. То нейната лента е достатъчна , мойта засега до голяма степен дължа на него! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 742
Задължена съм ви за отговорите момичета Hug, имахте ли проблеми с чакнае и отказ за записване на часове Thinking
Виж целия пост
# 743
Чака се - той отделя много внимание на всяка пациентка и съответно изостава с графика почти винаги. Часове трябва да се записват веднага щом излезе графикът за месеца, защото много бързо се запълват. Ако не успееш да запишеш час, винаги можеш да му се обадиш обаче и той ще направи всичко възможно, за да те вмести.
Но имай предвид, че тези неща важат малко или много за почти всеки доктор там.
Виж целия пост
# 744
Вие в коя седмица се записахте на ЖК?
Виж целия пост
# 745
Помня ли -11-12 някъде, иначе още в 9-та ми каза,че вече съм за ЖК.
Виж целия пост
# 746
Значи ще трябва да чакам графика за май, така ли? Горе долу кога да звъня?
Виж целия пост
# 747
Графикът за май е готов от доста дни. Аз днес успях да запиша час за 13.05, за 9 вече бяха заети, въпреки, че док. мислеше , че имало свободни. После е на 15-ти.
Виж целия пост
# 748
вчера ми беше първата ЖК при д-р Белкин и искам да споделя, че съм много доволна. Много е спокоен, обяснява всичко и отговори на всичките ми умни въпроси Crazy Излъчва страхотно спокойствие  Hug Каза ми да си запиша час при д-р Михова за ФМ за 14ти май и вече беше пълно  newsm78
Виж целия пост
# 749
mv_2014 ,аз записах за 12.05 още преди 3седм., та нищо чудно, че е пълно, тя все пак си има и нейни пациентки./Аз сега ти видях лентичката- мисля, че ако държиш да я прави д-р михова имаш време до 22-23, че и 24 г.с./
brumburi  и теб те съветвам да си запишеш чзс за ФМ още сега ако смяташ да правиш БХС.

Май трябва да се пуска нова тема! Ако magnet няма възможност и няма други желаещи ако искате  да пусна аз?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия