Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 48

  • 47 615
  • 770
# 465
То връщането на килограмите не е от захранването, а от плюскането след него.
Аз правя 10-дневното от първа страница.
Виж целия пост
# 466
Именно, но на първа страница има две схеми на 10 дневно захранване. Едното е горе, по-подробно обяснено, а другото е по-долу в същия този първи пост - но е по д-р Емилова и двете захранвания имат някои разлики, затова питам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Аз правя това, което е по часове, т. е това дето е по-долу.

Разликите не са съществени. При захранването е важно да се включват постепенно продуктите, като всеки нов е в малки количества, които се увеличават, докато ги приеме стомахът.
Виж целия пост
# 468
Аз смятам да правя това, което е по захранването на Лидия Ковачева, т.е. това което е първо и няма часове, а е описано текстово Peace
Виж целия пост
# 469
Добро утро момичета. Днес ден 10-ти /-600 гр./, общо до тук - 7 кг. Много съм доволна. Продължавам напред с желание и доста енергия newsm44.
Лек и успешен ден на всички. bye
Виж целия пост
# 470
Добро утро! Да се отчета набързо-пети ден захранване,килограмите са без промяна до тук(минус 12),обаче  ме гони голям глад.Всичко ми се яде.Докато бях само на плодове го нямаше този проблем.Сега основно се храня със салата от маруля,спанак,пресен лук и тиквичка.Вчера си сварих супичка от морков, картоф, лук, спанак, целина и червено цвекло.За първи път през живота си ям целина и червено цвекло.Въпреки странния си вид,супата имаше страхотен вкус!
Още не съм свършила със захранването и ми се иска пак да съм на плодове.Определено се чувствах по-добре.Веднага след като приключа захранването определям един ден седмично за плодов.
Виж целия пост
# 471
Добро утро. След вчерашните две вечери съм + 400 грама. Но ми се струва,че е задържане на течност, заради солта, защото и ръцете, и лицето ми са малко подути. Захарта ми е нормална- 5.6, а вчера 2 часа след нахранване беше 7.2. Всичко е в норма.

polinabg, и аз ще правя един плодов ден, ще е или събота, или неделя, за да не съм работа. Че колежките и без това ме обявиха за  тотално луда, като обядвах с ечемик вчера. hahaha
Виж целия пост
# 472
Добро утро и от мен , 3-тия критичен за мен ден мина успешно, даже сутринта канатара ме зарадва с още - 0.400 грама  Laughing.Вчера потренирах 2 часа интензивно в фитнеса и учудващо не ми стана лошо, но не съм сигурна дали не е от L-carnitina , който изпих преди тренировката . Ден  4-ти започваме с познатия вече фреш грейпфрут (прокиснаха ми червата от него Simple Smile ) .

 SoFarSoGood как мина твоя критичен ден ? Колко дни мислиш да изкараш Ю?
Виж целия пост
# 473
не е добре да се пие сутрин на гладно фреш от цитруси
Виж целия пост
# 474
Знам, но нали горяло мазнини Simple Smile в нормалното си ежедневие пия от ябълки , или цвекло нещо по нормално и всъщност това ми е закуската , но нали ще се вталяваме за лятото и по възможност и не само за тогава , та се жертвам Simple Smile
Виж целия пост
# 475
Добро утро! Hug
След първия ден на захранване,който се отличаваше само с половин краставица имам -400гр.!!! newsm35 newsm35 newsm35
Виж целия пост
# 476
Ден 4: - 1.4 кг в сравнение от вчера, но преди МЦ.
Общо свалени 2.5 кг.
Днес ми е по-добре от вчера, не изпитват такъм глад.
Стартирам с кафе от цикория, действа зареждащо!
Виж целия пост
# 477
Добро утро и от мен , 3-тия критичен за мен ден мина успешно, даже сутринта канатара ме зарадва с още - 0.400 грама  Laughing.Вчера потренирах 2 часа интензивно в фитнеса и учудващо не ми стана лошо, но не съм сигурна дали не е от L-carnitina , който изпих преди тренировката . Ден  4-ти започваме с познатия вече фреш грейпфрут (прокиснаха ми червата от него Simple Smile ) .

 SoFarSoGood как мина твоя критичен ден ? Колко дни мислиш да изкараш Ю?

Аз нямах сила за фитнес, вечерта изядох един грейпфрут и един плодов чай.
Днес ми е по-добре, но все пак не е започнал деня Simple Smile
Мисля да направя 5 дни плодуване ( т.е приключвам утре) и 5 дни захранване. Т.е реално захранването ми излиза 10 дни, докато включа постепенно всички храни
Виж целия пост
# 478
не е добре да се пие сутрин на гладно фреш от цитруси
newsm10  Внимавай и с L-Carnitin-a, защото когато стомахът ти е кажи-речи празен може да се раздразни допълнително. Аз спрях L-Carnitin-a по време на плодуването. Все пак е до организъм.
Виж целия пост
# 479
Знам, но нали горяло мазнини Simple Smile в нормалното си ежедневие пия от ябълки , или цвекло нещо по нормално и всъщност това ми е закуската , но нали ще се вталяваме за лятото и по възможност и не само за тогава , та се жертвам Simple Smile
или поне го разреждай и слагай по лъжичка мед
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия