Бременни майчета от Добрич

  • 69 308
  • 744
# 285
Хайде, и от мен честито. Да расте голям и силен мъж Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Записвам се и аз да ви следя.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, вече имам  повече време и мога да се представя. Аз не съм от Добрич от Тервел съм но бременноста си я следя в Добрич и първото си дете родих там, надявам се да нямате нищо против да се разписвам и при вас. Втора бременост ми е и съм в 20 г.с, следи ме д-р Петев.  


На предните страници прочетох за майче което ще ходи на фетална морфология при д- р Цонев в клиника Темелков във Варна, може ли да сподели дали е доволна, как е протекъл прегледа и на какъв ехограх е бил?
Аз не успях да си запиша час при Балев и затова се чудя да отида ли при Цонев.
 

Виж целия пост
# 288
 Здравей eivalin и добре дошла Simple Smile
За ФМ ходих при Цонев, не останах очарована. АГ ме предупреди, че не говорил много, само пишел, а тя после щяла да ми каже ако има нещо. Прегледа мина точно за 10 мин, бебока спеше, дори не се опита да го разбута и събуди. За капак ни каза, че ще е момиче, а не както на всеки преглед до сега и е казвал АГ. Листа,който ми дадоха от прегледа си го разчетох и сама-пишеше , че всичко с бебока е нормално и толкова. Не знам как е при Балев, мислих за 3-тата ФМ да отида пи него, но въобще се отказах да ходя на друга ФМ. По добре не си давай парите на вятъра. Аз не бих повторила при него Naughty
Желая ти лека бременност Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 289
Здравейте, вече имам  повече време и мога да се представя. Аз не съм от Добрич от Тервел съм но бременноста си я следя в Добрич и първото си дете родих там, надявам се да нямате нищо против да се разписвам и при вас. Втора бременост ми е и съм в 20 г.с, следи ме д-р Петев.  


На предните страници прочетох за майче което ще ходи на фетална морфология при д- р Цонев в клиника Темелков във Варна, може ли да сподели дали е доволна, как е протекъл прегледа и на какъв ехограх е бил?
Аз не успях да си запиша час при Балев и затова се чудя да отида ли при Цонев.
 


Аз също не успях да се запиша при Балев.Ходих тук при Милев(просто се бях нагласила него ден да ходя на преглед) и останах приятно изненадана.Прегледа продължи 1ч и огледа бебо много добре(кръвопоток на мозъка,очи,ретина,сърце,бъбреци,пикочен мехур,с 2 думи абсолютно всичко)На мен ми откри лек проблем с пъпната връв и ще ходя пак в 30г.с.
ФМ се прави на 2Д,но като си платих при Милев видяхме бебо и на 4Д.Ако не можеш да се уредиш за във Варна отиди при Милев,няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 290
Здравейте и от мен! Надявам се да ми позволите да се присъединя към вас. Изчетох цялата тема и научих много полезни неща, макар че на мен ми е още раничко (все още сме на правенето на бебчето Simple Smile ) Продължавам да следя с интерес Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Rodih normalno pri d-r Petev.Mnogo sam dowolna ot nego .Stqh da rajdam s epidoralna no rodih bez.Prieha me s kontrakcii v 19:30 I v 00:50 rodih -momche-3,290kg. Sega vece e 6,200kg a oste nqmame 2meseca
Vcera se obarna za 1-vi pat .mnogo e poslushen i place samo kogato e gladen. Nqmame KOLIKI i vecer spi po 6-7 cchasa.izvinqvam se no v momenta nqmam kirilica
Виж целия пост
# 292
Петев е уникален,винаги усмихнат и спокоен, и аз родих при него,много съм доволна Hug  bouquet
Виж целия пост
# 293
а някоя раждала ли е със спинална упойка ...
Виж целия пост
# 294
Радвам се, че раждането е преминало спокойно и сега растете и хубавеете. Hug
Късметлии сте че нямате колики. Все спокойни бъдете. Hug
Епидурална и аз не ползвах. Сега се чувствам горда и се радвам, че всичко си изживях. Wink
Аз родих при д-р Хаджиларски, невероятен човек.


Виж целия пост
# 295
Rodih normalno pri d-r Petev.Mnogo sam dowolna ot nego .Stqh da rajdam s epidoralna no rodih bez.Prieha me s kontrakcii v 19:30 I v 00:50 rodih -momche-3,290kg. Sega vece e 6,200kg a oste nqmame 2meseca
Vcera se obarna za 1-vi pat .mnogo e poslushen i place samo kogato e gladen. Nqmame KOLIKI i vecer spi po 6-7 cchasa.izvinqvam se no v momenta nqmam kirilica

Ако може да те питам дали си избира ти лекар за раждането?Ако-да,колко плати?Ако не искаш да пишеш тук,може и на ЛС.Ще ти бъда благодарна,че съм в дилема дали да плащам за избор.
Виж целия пост
# 296
Цените са:
Избор на лекар за нормално раждане: 300 лв.
Избор на лекер за секцио : 350 лв.
ВИП стая за целия престой : 100 лв.

Личното ми мнение е че условията и цените са много добри в сравнение с Варна например.
Виж целия пост
# 297
Благодаря и още нещо да питам -тези пари на касата в болницата ли се плащат или ако се разберете с АГ ,което ти искаш на ръка?
Виж целия пост
# 298
Цените са:
Избор на лекар за нормално раждане: 300 лв.
Избор на лекер за секцио : 350 лв.
ВИП стая за целия престой : 100 лв.

Личното ми мнение е че условията и цените са много добри в сравнение с Варна например.
секциото не е ли 450лв. по медицински причини ,ако сама го искаш е 600лв.
Виж целия пост
# 299
секциото не е ли 450лв. по медицински причини ,ако сама го искаш е 600лв.

Нямам такава информация. Всичко, които са раждали секцио там са били с медицински показатели.
При мен също се обсъждаше евентуално да родя секцио ако дочакам термин, но никога не сме говорили за 600 лв.
Скрит текст:
Секциото трудно се понася от някои жени, вероятно и от мен. Бях в родилното с едно момиче със секцио и 5 дни всичко я боля от гърлото до разреза.
ММ плати на главната акушерка. Плати след раждането и всичко беше документирано с касов бон. Всичко се прави както трябва, нямам никакви забележки. Отделението е много на ниво като чувам как е положението по други болници. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия