Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 034
  • 736
# 120
паяче,добре си дошла тук  Hug
Ех,17 кг.куфар с  книги хич не е зле.... Wink
Да видим днес кой ще се похвали... Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
ПРАВЯ ЗАЛОГ - Нели ще подарява на Кали
 thumbsup thumbsup thumbsup

 Де да беше...Моето другарче е изчезнало.  Thinking

Аз таковата....  Embarassed пак да се направя на детектив ...  Blush Blush Blush

Нели подарява на Камиче - само тя липсва напоследък  Mr. Green

Виж целия пост
# 122
Камиче писа преди известно време,че ще бъде в командировка в чужбина.
Което ме навежда на мисълта,че още не е  изпратила.
Сигурно тя ще подарява на Кали.
Но кой ще подарява на Нели newsm78
И кой още остава да получи newsm78
Петя Б.каза вчера,че ще праща.
Според мен тя ще праща на Нели.
И къде е другарчето на Кали?
Много въпроси,много нещо...
Виж целия пост
# 123
Камиче писа преди известно време,че ще бъде в командировка в чужбина.
Което ме навежда на мисълта,че още не е  изпратила.
Сигурно тя ще подарява на Кали.
Но кой ще подарява на Нели newsm78
И кой още остава да получи newsm78
Петя Б.каза вчера,че ще праща.
Според мен тя ще праща на Нели.
И къде е другарчето на Кали?
Много въпроси,много нещо...
И Лита май не е получила...или греша... newsm78
Виж целия пост
# 124
Девичка,да,Лита.
И тя трябва да получи и да изпрати.
Кръгът се затваря.Загадката става още по-заплетена Wink
Виж целия пост
# 125
И Елинка не е получила...  Thinking
Виж целия пост
# 126
По мои изчисления , половината момичета не са получили още , а такова нетърпение ни гони да гледаме и да се радваме на подаръци  newsm68 smile3521
Виж целия пост
# 127
Не съм получила още, момичета.
Вчера трябваше да водя малечка на контролен преглед при зъболекар и тръгнах рано от работа, съответно нямах никаква възможност да проверя в пощата. Но днес в обедната почивка отивам.  Laughing
Виж целия пост
# 128
Аз се надявам днес следобяд да го пратя ,че ме забавиха с едното нещо и чак се подразних.И днес до обяд трябва да го доставят.
То е нещо толко малко , но стана историческа изработката му Simple Smile Дано поне се хареса на другарчето ми Simple Smile  Laughing Laughing Laughing

Камиче писа преди известно време,че ще бъде в командировка в чужбина.
Което ме навежда на мисълта,че още не е  изпратила.
Сигурно тя ще подарява на Кали.
Но кой ще подарява на Нели newsm78
И кой още остава да получи newsm78
Петя Б.каза вчера,че ще праща.
Според мен тя ще праща на Нели.
И къде е другарчето на Кали?
Много въпроси,много нещо...

 hahaha
Виж целия пост
# 129
Аз, като виден детектив (непознал нищо до момента) имам списък с неполучилите:
Вайда, Гигова, Kosty, Авлига, Елинка, Лита, Kally May, Камиче,  neli mar4
9 неполучили от общо 20. почти половината.

Да, точно Камиче каза, че ще е в комамдировка.
Виж целия пост
# 130
Агонията с чакането продължава за 9 от нас     Laughing
Виж целия пост
# 131
Здравейте, момичета!  Hug

Аз да ви се оплача ... тъкмо реших да се възползвам от "Всяка сряда една книга на половин цена" в Ciela и се отказах - не мога да я купя от книжарница, можело само през интернет, а аз не искам да плащам доставката....
Виж целия пост
# 132
Гиговче, не те познах с тази премяна  Simple Smile
Много хубава, много  Heart Eyes

Виж целия пост
# 133
Охххх не мога да се преоблека , много ми е трудно винаги  ooooh!
Виж целия пост
# 134
Охххх не мога да се преоблека , много ми е трудно винаги  ooooh!

Ох, хич не изглеждаш добре в момента  Tired
Как да ти помогна?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия