Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 034
  • 736
# 285
 Заразителна е радостта ти, Деси!  Hug Със сигурност ще участваш отново в игрите, личи си по ентусиазма ти.

 Камиче, страхотен избор!  Peace
Виж целия пост
# 286
Да, много ми се иска пак да участвам. За майската игра, обаче, не съм много сигурна Sad Тогава ще съм много заета. Едва ли ще мога да отскоча до БГ. Но за Коледа newsm10
Изпълнението на тази задача беше цяло приключение, включих дори татко, ММ и децата Laughing Но пък беше така забавно приключение! И дано сме внесли поне мъничко радост в семейството на Авлига Hug
Виж целия пост
# 287
Май пак познах, а?  Mr. Green
Виж целия пост
# 288
Кости , честит подарък  Hug Камиче наистина много те е зарадвала  Hug
Много ми е хубаво тук , не искам да свършва ..... Tired  Cry  Joy  Hug
Виж целия пост
# 289
Паяче, викам ти аз да кажеш 6 числа, ма ти не Mr. Green


Честито Кости, дано по скоро имаш възможността да държиш дългоочакваният си подарък в ръце Peace Hug пък и да видим снимчици тук публиката Laughing
Виж целия пост
# 290
Паяче, викам ти аз да кажеш 6 числа, ма ти не Mr. Green




 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Паяче, викам ти аз да кажеш 6 числа, ма ти не Mr. Green




 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това числото 3 ли е Mr. Green Twisted Evil
Или трябва да броя зъбите на трите зелени човечета, 3 пъти по 3 зъба=9 newsm78
Има няква схема тука, не се забогатява толко лесно ooooh! Laughing
Ще делим ако нещо... Mr. Green
Виж целия пост
# 292
Ако наистина ще пускаш тото ще ти дам на лична няколко цифри, не е проблем. Давам дума, че не искам нищо ако спечелиш.  Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Охо, заинтригувана съм
Виж целия пост
# 294
Kosty,  Hug
Радвам се, че пакетчето те е зарадвало и дано книжката ти хареса!
Виж целия пост
# 295
 Ееее, давайте и на мен няколко числа, оправете ме, де. Че и без това вчера пуснах фиш, ама нямам навик и сега дори не съм видяла кои числа са изтеглени. Всъщност, има ли теглене в четвъртък?  Blush
Виж целия пост
# 296
Кости, честит ти "Крадец на книги" Grinning!!!
Радвам се, че си толкова щастлива! И благодари на всички от твоето семейството, които помогнаха да внесеш толкова положителни емоции в моето семейство! Hug Heart Eyes
Кой е последният неполучил всъщност... newsm78?
Паячето очевидно ще е нашият официален оракул Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Цитат
Паячето очевидно ще е нашият официален оракул Smile

    Mr. Green
Виж целия пост
# 298
Добро утро, момичета!

И аз си имам вече подарък! Моето другарче е Петя В. Hug Hug Hug

Паячето пак позна! Официално я обявявам за наш оракул. Много точно шесто чувство.  Hug

Извинявайте за забавянето на новините, но снощи лаптопа вкъщи се повреди, а сутринта в работата нямаше нет.  Wink

Та така, сега малко по-подробно за подаръчето.

Получих "Трънски разкази/Балканска сюита" на Петър Делчев, която исках още от предишната игра, така че съм много, много доволна.

В тази игра много момичета получихме книги от български автори, което изключително много ме радва.

Но освен книгата получих и много други подаръци. Няма да мога да кача снимки (отново), но съм снимала подаръците и ако някой си предложи услугите да му изпратя снимките и той да ги качи, ще съм много благодарна.  Hug

Та така, Петя В, много, много ти благодаря!  bouquet

ПС. Нещо още не съм се събудила и не ми идва много дар слово, ще ме извините.  Embarassed
Виж целия пост
# 299
Честито, Ели Hug Hug Hug
Ако искаш ми прати снимките, аз ще ги покажа с най-голямо удоволствие  Grinning
Мейлът ми е: mijjjka@gmail.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия