Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 031
  • 736
# 315
Нели, мисля си не е ли малко кратичко времето от обявяване на списъците до изпращането?  newsm78
Десетина дни са само...  
Какво ще кажете за краен срок за обявяване на списъците 25 или 30 април? След това има теглене на жребий, разпращане на ЛС  кой на кого и т.н....

 Кратичко е, да. И си мислих, че не винаги намираме книгата, която търсим в книжарница, налага се поръчка от сайт и това отнема време. Но не посмях да напиша априлски дати, да не стряскам аудиторията, че април наближава.  Laughing А жребий се тегли за минути, ЛС пращам също сравнително бързо, за час може би. Това не  е проблем.
Виж целия пост
# 316
Уишлистите на Нели ли се изпращат или се пускат в темата?
Виж целия пост
# 317
Уишлистите на Нели ли се изпращат или се пускат в темата?

 В темата пишем по 5 желани заглавия. Аз ги съхранявам и после ги пускам в общ пост всички. И като знаеш вече кое е другарчето ти, виждаш кои книги желае и си избираш коя да му вземеш.  Hug
Виж целия пост
# 318
Благодаря за уточнението.  Hug
Виж целия пост
# 319
Нели, мисля си не е ли малко кратичко времето от обявяване на списъците до изпращането?  newsm78
Десетина дни са само...  
Какво ще кажете за краен срок за обявяване на списъците 25 или 30 април? След това има теглене на жребий, разпращане на ЛС  кой на кого и т.н....

 Кратичко е, да. И си мислих, че не винаги намираме книгата, която търсим в книжарница, налага се поръчка от сайт и това отнема време. Но не посмях да напиша априлски дати, да не стряскам аудиторията, че април наближава.  Laughing А жребий се тегли за минути, ЛС пращам също сравнително бързо, за час може би. Това не  е проблем.
Нели,направо си пускай априлски дати и не се притеснявай. Аз съм съглсна с Мijjjka.  Peace
Виж целия пост
# 320
Ще биете ли за ежедневни промени в списъка с желания newsm43 или да се чувствам добре дошла  hahaha.
 Hug
Виж целия пост
# 321
Ще биете ли за ежедневни промени в списъка с желания newsm43 или да се чувствам добре дошла  hahaha.
 Hug

Не, няма да бием никого  Joy
Даже можем да учредим приз за този, който най-много си е променял списъка  Party
Виж целия пост
# 322
Считайте, че е мой  Joy!
Виж целия пост
# 323

  Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Ах, как да не участвам! Грехота е да се изпусне такъв купон Grinning

Съгласна съм и аз с Мижжжка Peace Колкото по-рано, толкова по-голям шанс за мен да участвам. Времето ще покаже, а така ми се иска Heart Eyes

Или на Гигова Joy Гале Hug
Виж целия пост
# 325


Честита Баба Марта, един многовековен български празник - ден в който си пожелаваме много здраве, щастие, любов, късмет…
И аз ви пожелавам всичко това и нека 1 март ви донесе още сили и надежди за една по-добра година!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 326


Честита Баба Марта! Желая ви здраве и късмет, прекрасни момичета!
Виж целия пост
# 327
Добро утро и Честита Баба Марта , момичета, с пожелание да сте бели , румени , засмени , нека по - често си създаваме такива радости с тези подаръци , които си правим  Hug

И аз съм от нетърпеливите да видя предполагаемите дати , но ще се опитам да съм по - търпелива този път . Да си призная , че ще затрудня този път с книгите , които искам , затова може би до последно няма да пускам списък , с много книги се снабдих които искам , но пък нямам нищо против да видя списък на моето другарче , ноооооооо има време , нека всички тук да получим и тогава ще мислим , но ми се иска темичката ни да не запустява след края на размяната , много ми е хубаво тук  Hug

Охххх как може рано сутрин , толкова много да ми се говори ( пише )  Joy Хайде хубав ден от мен да си получите много красиви мартенички , и вие много да подарявате за здраве  Hug

И не мога да не се похваля с моя уникално красив подарък от Миж , който получих вчера , имам си вкусни бонбони , уникална картичка с послание , което много ме развълнува , мартеничка за Аричка , за мен , много нежно колие в розово . Миж , благодаря ти , миличка , много си те обичам  Hug Hug Ама нали знаеш , тичкай и ти във вторник , към .....  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 328
Честита Баба Марта!С пожелание за здраве,късмет и берекет!
Виж целия пост
# 329
Честита Баба Марта на всички, да сте здрави, румени, засмени!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия