Продължава биатлонът, още има от сезона

  • 52 490
  • 724
# 630
Браво на Франциска
Виж целия пост
# 631
Ааааа ахахахха, айде Франци Heart Eyes

Мда, прочетох за Оле и аз, днес ще си остане в хотела и се надява до утре да се пооправи.
Хеликаза, ако трябва издири го в хотела и го нацАлувай от нас Heart Eyes
Виж целия пост
# 632
Мале, малеееееееееееее, Дойййййййййчланд! Браво! Бравооооооооооооооооо!

БРАВО ТИРИЛЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!! ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Това е борец, това е състезател. Отдъхвам си. Тора има достойна наследничка, въпреки всичко!
Виж целия пост
# 633
Браво на младите германки, много важна победа за самочувствието им. Франци ме спечели Heart Eyes
Виж целия пост
# 634
Ох, щастлива съм.

Браво на Франци! Бравооооооооооооооо, издуха и мамашите и дашите.
Виж целия пост
# 635
БРАВО, ТИРИЛ  smile3501
Безспорната победителка днес  Heart Eyes
Виж целия пост
# 636
Браво и на Тирил - пето място след пуцането на Солемдал е почти победа Simple Smile
Виж целия пост
# 637
БРАВО, ТИРИЛ  smile3501
Безспорната победителка днес  Heart Eyes

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Една невероятна Тирил! Просто страхотна!

Сега чакам с нетърпение мъжете.
Виж целия пост
# 638
Уфф, началото ще трябва да се гледа по БНТ, Евроспорт ще закъснеят #Cussing out
Виж целия пост
# 639
Ааа, не, аз ще си гледам стрийма.
Виж целия пост
# 640
Женската щафета и първия манш ги изпуснах- ходихме на пазар с мъжо.
Кога стартират мъжете?
Сега ще позяпам малко бегачите Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Mного добър пост на бебе Бьо Heart Eyes
Виж целия пост
# 642
Корем ме боли вече.

Аман от Веждътъ и от Шипулин. Ай да стрелят в гората и да си ходят, че тази тройка не ми харесва по този начин.
Виж целия пост
# 643
Ух, много ме е яд Sad
Виж целия пост
# 644
Ай да стрелят в гората и да си ходят, че тази тройка не ми харесва по този начин.

Да стрелят един по друг...

Помните ли миналата година тоя Шипулин, дето го сънувах една седмица поред, па се събуждах подгизнала  Blush
Даже ва питах кво може да е аджеба знамението.
В крайна сметка - нищо необичайно.

За днес кво да кажа, освен че Веждътъ не е в най-добрата си форма  Mr. Green
Другото си е яТ, ма ми мина.

И за Шифрин ме е яд, ако става въпрос за залози.
Иначе - обичам така, да е по-размърдано, нека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия