За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 330
Започнах днес ''Влюбени до доказване на противното''! Много сладка книжка,забавна е и бързо напредвам! Party За пръв път чета за двойка адвокат+съдия и засега комбинацията ми харесва!  Joy Дано интереса ми се задържи и до края на книжката!  Peace
Виж целия пост
# 331
Хриси мисля, че няма да си разочарована като приключиш успешно с цялата книжка Peace
Виж целия пост
# 332
Хриси мисля, че няма да си разочарована като приключиш успешно с цялата книжка Peace

И аз така си мисля!  Heart Eyes Забавляват ме диалозите и изобщо цялата история! Добре че сте вие и темата за да си набелязвам  четива...   bouquet
Виж целия пост
# 333
Аз гледам да си организирам книгите по папки на български автор-заглавие. Имам отделна папка, където съхранявам прочетеното. Сега свалям заглавия след като проверя дали нямам вече книгата. Преди да си оправя "библиотеката" имах по няколко заглавия с по няколко вида - пдф, тхт и т.н. Сигурно наближавам около 10 гб. и още събирам ooooh!
Виж целия пост
# 334
аз предпочитам по-малките формати, че са по-читавки за четене .. не, че един добре направен пдф, няма да го прочета, но много малко са хората, които знаят как да постигнат тоя резултат и обикновено книгите в пдф са мноого, много лоши сканове, дето ти избождат очите ..
Виж целия пост
# 335
Също и новата на Лайза Клейпас - Тайните на една лятна нощ


 Точно тази не я намирам. Ако я имаш, ще съм ти благодарна да ми я изпратиш на майла Simple Smile
Виж целия пост
# 336
явно аз съм в сериозно изоставане на тема Марлис Мелтън Mr. Green

Катеринка Джулия Куин е идеална за теб Peace

Много благодаря, мисля, че точно нейни романи до сега не съм чела  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 337
...........  Амии на мен пък ми се чете нещо бално, нещо тип Малъри! Забавно и любовно, английско и така  Heart Eyes
чела ли си тази серия на Джули Гарууд http://chitanka.info/serie/shpioni-na-koronata
аз съм във възторг от нея  Laughing преди това прочетох книгите й за шотландските годеници, беше ми дори още по интересно. А сега съм на книгите й от серията Бюканън-Ренард, забавлявам се просто чудесно  Party



Напълно съм съгласна с теб! За съжаление съм ги чела вече Simple Smile но много се забавлявах. Имам навика като ми хареса някоя авторка да изчета всичко нейно, което ми попадне в момента  Embarassed На някои си пазя някои серии и книжки в архив даже Simple Smile  Heart Eyes
Виж целия пост
# 338
аз предпочитам по-малките формати, че са по-читавки за четене .. не, че един добре направен пдф, няма да го прочета, но много малко са хората, които знаят как да постигнат тоя резултат и обикновено книгите в пдф са мноого, много лоши сканове, дето ти избождат очите ..

Аз предпочитам док файл за четене на компютъра-понеже малката гледа детско на половината екран и на мен ми трябва нещо подходящо за другата половина. На телефона също е по-удобен от пдф, а другите формати все се каня да ги пробвам, но рядко чета там, та още не съм се наканила.
Относно пдф-прежалвам се, ако книгата си заслужава.
Мисля да започна това "Виновна до доказване на противното"-Тес Геритсън. Дано ми оправи малко вкуса в устата, че напоследък ми се гади от смотани книги.
Виж целия пост
# 339
Любима поредица ми е Бюканън-Ренард!  Party Първата, която съм изчела изобщо... Heart Eyes Тази година се очаква и още една книга на Джули, разказваща за Корди и Ейдън (любими герои от "Списък с убийства''-която между другото ми е любимата от поредицата)! Нямам търпение  Peace
Виж целия пост
# 340
Моите изобщо не са подредени, с изключение на 10на папки по автор...поне трия прочетените неща, че иначе става страшно   Tired
Виж целия пост
# 341
Купих си и външен хард 1ТБ,  че иначе всичко дотогава беше по флашки; харда на моя мъж също го ползвах. Ама като гледам как пълня, скоро няма да има място никъде. И все не ми стига това време, че да въведа някакъв ред. Иначе намеренията ми са като вашите - по автори, по серии, по формат. Ама засега са си само намерения
Виж целия пост
# 342
Моите пък са в много строга подредба, не мога да живея в хаос Mr. Green Преди бяха по жанр (много отгоре-отгоре "подредени" - чиклит, романтични, фентъзи и т.н.) и в съответната папка всички автори, които ми се струва, че спадат към жанра. Напр.: папка Romance -> Nora Roberts -> всички нейни книги, подредени по поредици, а самостоятелните в папка Novels.Сега вече са първо по националност, после по жанр (малко по-добре систематизирани от предишното подреждане), автор, поредица. Напр.: American literature (тук влизат автори от Щатите и Канада) -> Contemporary -> Nora R. -> всички книги. Имам още страшно много за подреждане, става много бавно, защото първо проверявам кой автор каква националност е. А иначе дали съм прочела някоя книга проверявам в Goodreads, там си ги отбелязвам стриктно Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Охо, страшна подредба. На мен всяка книга си е отделна. Дори и поредиците, но номерирани. Всичко да ми е видно. И аз искам книгите да не са в пдф, но се примирявам.
Виж целия пост
# 344
Влюбени до доказване на противното

Някой ако я има в електронен вариант моля да ми я прати  Praynig

Както и тези,моля,писах в темата за електронни книги,но все още нищо  Blush

Моля ако някой има на Сюзън Елизабет Филипс
1.Капризите на сърцето
2. Идеалната половинка



3.Красиво бедствие на Джейми Макгуайър
4.Натюрморт и За първи път- Джой Филдинг  - може и други по ваша препоръка на тази авторка,не съм я чела досега
5.Дъблин стрийт - Саманта Йънг
6.New species - Laurann Dohner - поредицата на английски/руски - нещо не мога да разбера как мога да я изтегля   ooooh!

Имам Киндл,но мога да преформатирам евентуално.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия