За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 435
Нещо такова?
http://www.amazon.com/gp/richpub/syltguides/fullview/R2VEX7UWVP67O0
https://www.goodreads.com/list/show/31726.Thief_and_outlaws_as_a_hero_or_heroine_
Виж целия пост
# 436
Аз прося заглавия на книги за втория шанс. Прочетох на Макнот четирите от "Вторите шансове" и искам още Grinning
Виж целия пост
# 437
Купих си  е-издания "Красив негодник" и "Зад затворени врати" - от новата линия на "Егмонт". Първата я прочетох - за няколко часа, тя е малка, само 220 страници. Лека е, няма много големи драми, завършва добре. Малко трудно бих я нарекла еротична. Просто като знам навремето какви суперлативи бяха за фенфика, очаквах много повече. Но не съжалявам, приятна е и е добър вариант за развлечение. Още две книги предстоят да излязат от тази серия (междувпрочем, намерих и трите книги на руски, та имам за четене  Grinning).
Сега остава да прочета и "Зад затворени врати"; авторката ми е непозната. От "Егмонт" ще издадат още една нейна книга.
Виж целия пост
# 438
Аз прося заглавия на книги за втория шанс. Прочетох на Макнот четирите от "Вторите шансове" и искам още Grinning
Аз не обичам подобен тип сюжети и не мога да препоръчам книга, но списъци има доста:
https://www.goodreads.com/list/show/15200.Best_Second_Chance_Romance
https://www.goodreads.com/shelf/show/second-chance-romance
https://www.goodreads.com/shelf/show/romance-second-chance
http://www.amazon.com/forum/romance?_encoding=UTF8&cdForum=F … d=Tx1N9UWEK3UKS6D
http://www.likesbooks.com/reunited.html
Виж целия пост
# 439
Ей, ♥ LOST ♥ , златна си    bouquet
Виж целия пост
# 440
А тука интересни списъци по автори- ако харесвате някой автор, има предложения за подобни автори http://www.likesbooks.com/ifyou.html
Виж целия пост
# 441
♥ LOST ♥  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 442
Четох един чиклит, сега започвам

клик към читанка.
Обичам книги и филми за лозя и живота (някоя любов) покрай отглеждането им.
Нали си имаме и ние малко грозде и си правим чудно домашно каберне, чисто...  Grinning

Виж целия пост
# 443
Купих си  е-издания "Красив негодник" и "Зад затворени врати" - от новата линия на "Егмонт". Първата я прочетох - за няколко часа, тя е малка, само 220 страници. Лека е, няма много големи драми, завършва добре. Малко трудно бих я нарекла еротична. Просто като знам навремето какви суперлативи бяха за фенфика, очаквах много повече. Но не съжалявам, приятна е и е добър вариант за развлечение. Още две книги предстоят да излязат от тази серия (междувпрочем, намерих и трите книги на руски, та имам за четене  Grinning).
Сега остава да прочета и "Зад затворени врати"; авторката ми е непозната. От "Егмонт" ще издадат още една нейна книга.
Напълно подкрепям за "Красивия негодник", лека и приятна, хареса ми много като за еротика! За "Зад затворени врати" обаче не знам как ще я чета, първо какъв е тоя нуню шрифт, дето с лупа трябва да го гледам... и второ - попрелистих книгата, такива тъпизми видях и нещо ми поспадна ентусиазма за четене. Ще чакам мнение, преди да си губя времето. Купих си и другите две книжки на Карън Мари Монинг и Колийн Хууъвр, но ще изчакам излизането на следващите книги, за да си ги прочета накуп.
Виж целия пост
# 444
О не знаех че са взели да издават Карен Мари Монинг
На мен много ми хареса, а пък другата й поредица още повече (с едни шотландци и пътуване във времето, ах все едно аз съм я писала  Heart Eyes )
Но и тази е много хубава скоро  я четох
Виж целия пост
# 445
Ей, Морена, как ми напомни за тая книжка на Нора, много й я харесвам. Ще взема да си я препрочета, имам я на хартия.
Виж целия пост
# 446
Гея, радвам се!  Grinning
И аз на хартия, от кварталната ни библиотека я взех.
Виж целия пост
# 447
Аз прося заглавия на книги за втория шанс. Прочетох на Макнот четирите от "Вторите шансове" и искам още Grinning


Кои са четирите от "Вторите шансове"? Thinking Д Thinking Да не бии нещо да пропускам? newsm78
Виж целия пост
# 448
Аз прося заглавия на книги за втория шанс. Прочетох на Макнот четирите от "Вторите шансове" и искам още Grinning
Кои са четирите от "Вторите шансове"? Thinking Д Thinking Да не бии нещо да пропускам? newsm78
и аз се зачудих сега Blush

дали случайно някоя от вас е чула, че някой добър човек вече е решил да сканира смарагдово зелено-то Blush Flutter
Виж целия пост
# 449
Рай, Съвършенство, Нощни шепоти, Всеки мой дъх.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия