За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 409
  • 740
# 465
Аз чета предимно на компютъра и не ми е проблем и да е пдф /е, ако може да е свестен/. Идеята беше да не чакам да ми я пратят от МБ в друг формат, а да я наглася поне на телефона. Поисках я де-сега ще чакам и ще се оглеждам. Имам три часа докато стане време да взимам дребосъчка от градина и искам да ги оползотворя, ама...
Виж целия пост
# 466
ми да взема да ти пусна ПДФ-а /читав е/ във МБ - имам го?
Виж целия пост
# 467
Споделете мнение за някой от следните романи-"Без Хоуп", "Тайната на забранената книга", "Зад затворени врати" и "Красив негодник"? Чудя се дали да си купя някоя от тях... newsm78

Дочетох "Диви нощи'', но не ми легна на сърцето! Девойката Мади беше доста дразнеща (в началото на романа) девойка, която не знаеше какво иска, а Лоугън доста затворен и противоречив герой!  newsm78 Двамата трудно се преоткриха, но не ми станаха любима двойка въпреки щастливата развръзка! Simple Smile С удоволствие ще си препрочета първата книга "Ще те открия някой ден''  Heart Eyes но тази едва ли...
Виж целия пост
# 468
Здравейте, току що завърших "Нишките на съдбата" на Мария Дуеняс. Разкошна е. И има от всичко по много: любов, приключение, екзотика, мода и шпионаж. Място на действието: Мароко-Испания-Португалия. 1931г. Ще ме държи дълго. В момента се превежда сериал - 10серии, по книгата - много добре направен. Simple Smile
 Чета ви наобратно, когато мога. Подсетихте ме за "Отрова" на Нора Робъртс. Чела съм я отдавна, но ще си я повторя. И аз харесвам такива теми вино, винарни, лозя.
  Не намерих любовни романи от испански автори, нито с действие, което се развива там...хайде, дайте рамо...тогава нека поне да е бряг на морето, морско селце. Или Северна Африка - арабския свят. Ако е разтоварване - да е пълно и приятно. Планинско чадо съм, та да се отнеса някъде на друго място и с приятни емоции  Heart Eyes
Виж целия пост
# 469
Здравейте, дами! Реших да се включа в темата за любимите ми любовни романи. Снощи дочетох С дъх на канела на Никълъс Спаркс и мога да я препоръчам, доста интересна, малко тъжна и доста е различна от филма.Сега мисля да започна поредицата за тюлените, така горещо препоръчана тук.
Виж целия пост
# 470
Искам да благодаря за препоръката за "Красив негодник".   bouquet
Възползвах се и съм доволна.

В интерес на истината я четох малко "по диагонал" от средата нататък. Но пък в момента чета втората книга от поредицата "Beautiful Stranger" и сякаш ми харесва повече. Вече прехвърлих средата, а още нямам желание да прескачам пасажи.  Simple Smile
Това, което най-много ми допадна, обаче, е структурата на разказа и в двете книги - как се редуват гледните точки. Едната глава от името на героинята, после другата глава от името на героя (със застъпване на някои моменти, за които авторката дава и двете гледни точки).
Виж целия пост
# 471
Здравейте, току що завърших "Нишките на съдбата" на Мария Дуеняс. Разкошна е. И има от всичко по много: любов, приключение, екзотика, мода и шпионаж. Място на действието: Мароко-Испания-Португалия. 1931г. Ще ме държи дълго. В момента се превежда сериал - 10серии, по книгата - много добре направен. Simple Smile
   Heart Eyes

а тази книга на бг ли е и има ли я някаде в интернет пространството? newsm78
Виж целия пост
# 472
  Не намерих любовни романи от испански автори, нито с действие, което се развива там...хайде, дайте рамо...тогава нека поне да е бряг на морето, морско селце. Или Северна Африка - арабския свят. Ако е разтоварване - да е пълно и приятно. Планинско чадо съм, та да се отнеса някъде на друго място и с приятни емоции  Heart Eyes
Сещам се само за исторически романи, "Испанската награда" на Джоана Маклийс и "Испанска серенада" на Дженифър Блейк, обаче май не съм ги чела, поне нямам спомен. Чела съм една книжка на Джейн Фийдър (авторката е спорна, половината й книга са пълна отврат, но има и много читави, аз поне съм чела 5 които страшно ми харесаха) "Теменужени очи", която започваше със срещата на главните в подножието на някоя планина, не помня Испания или Италия ли беше, нищо не помня от сюжета, освен битката в началото, но се изпълвам с добро чувство като се сетя за книгата, значи ми е харесала. От историите с Арабския свят препоръчвам "Ариел" на Илейн Кофман.
Виж целия пост
# 473
Аз съм на 1/3 в "Отрова" на Нора Робъртс и влязох да я препоръчам... силно! Страхотна! 
Виж целия пост
# 474
Аз съм на 1/3 в "Отрова" на Нора Робъртс и влязох да я препоръчам... силно! Страхотна! 

Точно се чудех какво да подхвана, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 475
Да похваля Лори Коупланд- Жената на Денси. Не е нещо изключително оригинално като сюжет или замисъл, героите са странни характери, но е мила и сладка книга. В смисъл-отношенията им са плачливи, ако си падаш по недоизказани и премълчани неща във връзката им докато се разберат. Аз си падам, затова по петобалната и давам оценка четири.
Виж целия пост
# 476
тва с фермата за миди ли беше?! или бяха охлюви?!?! въх чела съм я, ама преди доста време беше Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Прочетох "Капризите на сърцето", хареса ми Peace
Но много повече ми хареса поредицата на Линда Хауърд за Дънкан и Еванджелин. Не знам как съм изпуснала до сега "Търси се съпруга" и "Да спиш с врага". Сега естествено след тези три книги нищо не ми хваща окото, а ми се чете книга от която да не мога да се отлепя.
Виж целия пост
# 478
И на мен ми се чете нещо от което да не мога да се отлепя и поредицата за Тюлените не е нещо такова Sad препоръчай те нещо:)
Виж целия пост
# 479
Охххх, хиляда пъти написах нещо:)Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия