За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 409
  • 740
# 510
Моя приятелка, която е чела и трите книги от тази серия, казва, че втората книга била по-интересна.

Аз също писах назад, че втората книга ми хареса повече. Като под втора имам предвид "Красив непознат", защото новелата за сватбата на Бенет и Клоуи се води нещо като 3,5 - още не мога да свикна с тази номерация в goodreads, но приемам "половинките" като някакви допълнителни вметки, а не като пълноценни книги, изграждащи една поредица.
Засега съм намерила само тези трите в нета, макар че в поредицата има още една цяла и две половинки Simple Smile

А ако приятелката ти е чела наистина и Beautiful Stranger, и Beautiful Player, можеш ли я питаш откъде е чела последната и мога ли да я намеря някъде за сваляне?
Виж целия пост
# 511
И на мен точно това ми допадна - гледната точка и на двамата, не едностранно. Винаги е по-интересно да видиш нещата и през очите на другия.
Моя приятелка, която е чела и трите книги от тази серия, казва, че втората книга била по-интересна. От "Егмонт" са планирали да ги пускат на нашия пазар през май и през август (ако не бъркам).
По същия начин е написана и втората книга от "Красиво бедствие" - тя е от името на Травис.

Всеки има право да харесва, каквото си иска; уважавам вкусовете на другите, стига да не се опитват да го налагат и на мен  Laughing  Темата ми е интересна, защото ми дава информация за нови книги, чета различни мнения, а и тонът е добронамерен.

Напълно подкрепям, но това не ми пречи, началото изобщо да не ми хареса  Sick
Виж целия пост
# 512
Моя приятелка, която е чела и трите книги от тази серия, казва, че втората книга била по-интересна.

Аз също писах назад, че втората книга ми хареса повече. Като под втора имам предвид "Красив непознат", защото новелата за сватбата на Бенет и Клоуи се води нещо като 1,5 - още не мога да свикна с тази номерация в goodreads, но приемам "половинките" като някакви допълнителни вметки, а не като пълноценни книги, изграждащи една поредица.
Засега съм намерила само тези трите в нета, макар че в поредицата има още една цяла и две половинки Simple Smile


Е накрая май ще си я купя тази книга, защото и аз много харесвам когато се показват и двете гледни точки-на мъжа и жената! Peace Много по интересно е! Но защо и това е поредица? Не правят ли вече отделни книги, каквото и да прочета напоследък се оказва, че има след това 2 новели и 1 книги... newsm78 или нещо подобно!  Joy Дъблин стрийт, Красиво бедствие...сега и с този Красив негодник! Обяснено ми колко книги, новели има за героите от тази книга? И след като героите се женят какво се разказва в следващата книга?
Виж целия пост
# 513
Сега смятам да си купя Капризите на сърцето, защото е за Моли, по-малката сестра на Фийб!
да ти спестя парите и да ти я пусна в ел формат??

Орех може ли да я пуснеш в МБ да си я дръпна от там и аз? Flutter

и аз обичам книга написана от две гледни точки, щото едностранчиво нещата понякога не са реални и винаги е интересно да видиш какво се случва в главата на двамата замесени героя .. тогава можеш по-спокойно да си избереш страна Mr. Green

снощи прочетох Замъка на варварина и да ви кажа сладичка е .. личи си, че стила на авторката не е изчистен още и че има потенциал, ама за убиване на времето върши идеална работа Peace
Виж целия пост
# 514
Моя приятелка, която е чела и трите книги от тази серия, казва, че втората книга била по-интересна.

Аз също писах назад, че втората книга ми хареса повече. Като под втора имам предвид "Красив непознат", защото новелата за сватбата на Бенет и Клоуи се води нещо като 1,5 - още не мога да свикна с тази номерация в goodreads, но приемам "половинките" като някакви допълнителни вметки, а не като пълноценни книги, изграждащи една поредица.
Засега съм намерила само тези трите в нета, макар че в поредицата има още една цяла и две половинки Simple Smile


Е накрая май ще си я купя тази книга, защото и аз много харесвам когато се показват и двете гледни точки-на мъжа и жената! Peace Много по интересно е! Но защо и това е поредица? Не правят ли вече отделни книги, каквото и да прочета напоследък се оказва, че има след това 2 новели и 1 книги... newsm78 или нещо подобно!  Joy Дъблин стрийт, Красиво бедствие...сега и с този Красив негодник! Обяснено ми колко книги, новели има за героите от тази книга? И след като героите се женят какво се разказва в следващата книга?
Ами явно повече се харчат на запад поредиците, Красивия негодник, както Дъблин Стрийт са поредици, в която всяка следваща книга е за нова двойка (изключвам по една новелка ако има допълнително за същите), аз не че не си падам по поредиците за едни и същи герои, но там малко се оливат с някои неща и на моменти започвам да се дразня. Предпочитам поредиците в които четеш си книгата, тя свършва с щастливия край и си знаеш тази история е отметната, не още 4 книги терзание какви проблеми ще им измисли авторката. Най-пресен пример ми е Екстазът на Гейбриъл - харесах безумно много предишната книга, но тази втората си беше абсолютно изсмукана от пръстите, не ми хареса и на моменти съжалявам че изобщо я четох.
Виж целия пост
# 515
Лошото е, че тези новели/продължения не достигат до нас преведени! След Дъблин стрийт изчетох 3 новели за Джос и Брейдън и добре че английския ми е горе долу добър!
Надявам се поне да издадът втората книга на ''Красиво бедствие''-от гледна точка на Травис! Помолих ако някой я има на английски да ми я прати, както и новелата за сватбата им с Аби, но никой май ги няма! Whistling
Иначе и аз предпочитам една книга,една история,щастлив край и точка! Ако е поредица и всяка книга е за различна двойка ми харесва когато се споменават героите от предишната книга,с няколко изречения но се вмъква нещо и за тях! Това ми харесва, а не да чета драмите на Ева и Гидиъм,които край нямат.... #2gunfire Още си чакам последните 2 книги от Кросфайър,но май няма да е скоро!
Виж целия пост
# 516
Мдааа, и аз май съм така с поредиците.

Но напоследък установих, че определено такъв тип поредици - тематично обединени, в които има връзка м/у героите, но все пак всяка книга е с отделна двойка и история - най-много ми допадат.
Още от поредицата на Джоана Линдзи за семейство Малъри явно съм развила вкус към такива неща.
А сега и с поредиците на Лайза Клейпас си го затвърждавам...

Мисля, че е време вече да ги видя и тези Дъблински улици какво представляват.  Grinning
Виж целия пост
# 517
 mecani благодаря ти, но вече си ги поръчах Капризите   bouquet Дано си заслужава 14-те лева!  Laughing
Виж целия пост
# 518
Мдааа, и аз май съм така с поредиците.

Но напоследък установих, че определено такъв тип поредици - тематично обединени, в които има връзка м/у героите, но все пак всяка книга е с отделна двойка и история - най-много ми допадат.
Още от поредицата на Джоана Линдзи за семейство Малъри явно съм развила вкус към такива неща.
А сега и с поредиците на Лайза Клейпас си го затвърждавам...

Мисля, че е време вече да ги видя и тези Дъблински улици какво представляват.  Grinning

И на мен ми харесват поредиците на Лайза Клейпас и как се обединени, също както и при Нора Робъртс!  Peace За Дъблин стрийт все още не знам точно как ще са свързани,защото съм прочела само първата книга (и новелите след нея)!
Виж целия пост
# 519
mecani благодаря ти, но вече си ги поръчах Капризите   bouquet Дано си заслужава 14-те лева!  Laughing

Заслужава си ги, не се притеснявай Wink
Виж целия пост
# 520
на мен тия дни последната издадена книга за звездите на Чикаго ще ми я изпратят на хартия иии ако ми остане време шЪ се опитам да спретна един що годе читав пдф от нея, че да спестим още някой и друг лев Flutter
Виж целия пост
# 521

Надявам се поне да издадът втората книга на ''Красиво бедствие''-от гледна точка на Травис! Помолих ако някой я има на английски да ми я прати, както и новелата за сватбата им с Аби, но никой май ги няма! Whistling
От издателството обявиха, че са купили правата за втората книга, и че можем да я очакваме през лятото.
Ето ти линк за втората на английски:
http://www.epubbud.com/book.php?g=6787JQ55
И за последната:
http://www.epubbud.com/book.php?g=LSJPZC6P
Не съм сваляла до сега от този сайт, но книгите ми се заредиха за четене през приложението за epub на мозилата, така че би трябвало да се свалят безпроблемно.
Виж целия пост
# 522
на мен тия дни последната издадена книга за звездите на Чикаго ще ми я изпратят на хартия иии ако ми остане време шЪ се опитам да спретна един що годе читав пдф от нея, че да спестим още някой и друг лев Flutter
Не че нещо ама книгата излезе преди няма и месец, аре стига с тази благотворителност, който иска да си я купи ще си я вземе, а който иска аванта няма да умре ако изчака някакъв по-приличен период преди да почнете да я подмятате из нета.
Виж целия пост
# 523
Не съм сваляла до сега от този сайт, но книгите ми се заредиха за четене през приложението за epub на мозилата, така че би трябвало да се свалят безпроблемно.

аз от този сайт чета онлайн от лаптопа  Simple Smile
а сега ще видя какво е това приложение epub на мозилата, че съм много боса още в тези неща  Embarassed
Виж целия пост
# 524
Пастичке ако специално издателство Ибис уважаваха повече читателите си, вероятно щях да приема назидателния ти тон и да взема да се засрамя, само че точно сега можеш да си го вземеш и да го демонстрираш на някого, на когото му пука ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия