Баба Марта се задава, здрави бебета през АВГУСТ обещава!

  • 34 464
  • 722
# 300
Не пречи, може да се сложи лепенка непромокаема, но дори и малко да се навлажни после със спирта се подсушава.
 Само на мен ли ми прави впечатление в тоя клип - с движението с което сваля памперса е ясно, че бебето се е изх. в него. И после без да мие дупе на течаща вода, без да почиства с влажна кърпа поне/ въпреки , че това за мен не е вариант/ тя го топна с мръсното дупе във ваната, където го къпе цялото, че и пъпа още не е паднал а тоалет на пъпчето изобщо после не му направи! Crazy

Изобщо не ми хареса професионализма й на каката с бебето.Ама всеки си има мнение.В другте страни може различни работи да са им преподавали. Crazy
Виж целия пост
# 301
И на мен, ама и аз съм проф. изкривена сигурно! Wink Колко пъти го разнесе, пък с памперса в тая хавлия , после чисто пак в нея, и пелената във водата Crazy
Виж целия пост
# 302
Аз гледах повече движенията и как държи бебето. Другото много не го гледах. А и пълни ли се толкова много ваничката, не нали  newsm78
Виж целия пост
# 303
Гледам, че Ванички обсъждате, в детските магазини са много скъпи, същата - анатомична в кварталната железария струваше 19 лв, металната стойка беше 30 лв и за 49 лв имахме страхотно корито със стойка. Въпроса е че коритото го счупихме при едно местене, а стойката е стояла на влажно и е ръждясала и ще купим много но 50 лв си струва удобството. Аз така и не се научих как да качвам снимки  newsm78  А видях, че на снимката на подписа ми е в тази ваничка, много му беше удобна, супер и се радваше.
Виж целия пост
# 304
xxxyyy, не пречи, и както мама Ирина е казала, дори се понамокри не е проблем, подсушава се със спирта и пудрата. Аз съм ги позабравила тези неща, но няма страшно, ще видиш как всичко ще ти дойде от вътре само, и ще си намериш оптималния за теб и бебето ти вариант- и аз къпането, и за храненето и за всичко.
Doka, къде се учат тия неща в университета? Живот и здраве всичко да е наред, ще кажа как се процедира в тия ширини с бебешките въпроси. Но и на мен ми е гнусничко да цопнеш в чистата вода наакано дупе, и после да го плацикаш.
Виж целия пост
# 305
Не пречи, може да се сложи лепенка непромокаема, но дори и малко да се навлажни после със спирта се подсушава.
 Само на мен ли ми прави впечатление в тоя клип - с движението с което сваля памперса е ясно, че бебето се е изх. в него. И после без да мие дупе на течаща вода, без да почиства с влажна кърпа поне/ въпреки , че това за мен не е вариант/ тя го топна с мръсното дупе във ваната, където го къпе цялото, че и пъпа още не е паднал а тоалет на пъпчето изобщо после не му направи! Crazy
Хехе, и аз го видях, но има едно прекъсване, явно го почиства през това време, после записа продължава и като го вдига се вижда, че вече е чисто дупето.  Joy Направи ми впечатление, че въобще не пази пъпчето, гледах и други клипове, пак така, явно в чужбина не се престарават много-много.
Виж целия пост
# 306
Мерси много за информацията на всички Simple Smile 
И аз забелязах от клипчетата които изгледах, че в чужбина изобщо не пазят пъпчетата. Потапят ги целите.
Виж целия пост
# 307
Мерси много за информацията на всички Simple Smile 
И аз забелязах от клипчетата които изгледах, че в чужбина изобщо не пазят пъпчетата. Потапят ги целите.

Не, не е абсолютно вярно. Поне от мой опит. В Италия ти обясняват още в болницата как да го къпеш и как да не мокриш пъпчето, както и тук в Белгия. В БГ няма да забравя една гостенка в предването на ''На кафе'' как изкъпа бебето, изми му нааканото дупе и после в същата ужасно мръсна вода обясни как се мие личицето. Sick Тъй че не е до чужбина и в БГ ги има гениите, както и майката наскоро дет посоли новороденото си. ooooh!
Виж целия пост
# 308
Doka, къде се учат тия неща в университета? Живот и здраве всичко да е наред, ще кажа как се процедира в тия ширини с бебешките въпроси. Но и на мен ми е гнусничко да цопнеш в чистата вода наакано дупе, и после да го плацикаш.
[/quote]

Аз съм медицинска сестра.Работя като такава и едно време това ни са ни го преподавали и на практока сме ходили в родилното.

http://www.youtube.com/watch?v=3aSyPi8G3tQ
Това е по-добре обяснено и е правилно изкъпано бебчо.
Виж целия пост
# 309
Незнам на мен ми се струва доста груба с детенцето как го върти и т.н. При нас къпането е било удоволствие, нежно и бавно без тези въртения. Но си е до майка всеки намира правилния начин. Peace
Виж целия пост
# 310
Не знам дали ще успея да ви покажа моя син на почти 2 месеца как се къпе, той направо си плува, прилича на войник леви/десни!  Heart Eyes
https://www.facebook.com/photo.php?v=4068533910060&saved
Виж целия пост
# 311
Не знам дали ще успея да ви покажа моя син на почти 2 месеца как се къпе, той направо си плува, прилича на войник леви/десни!  Heart Eyes
https://www.facebook.com/photo.php?v=4068533910060&saved


Хехехех! Сладур голям Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Не знам дали ще успея да ви покажа моя син на почти 2 месеца как се къпе, той направо си плува, прилича на войник леви/десни!  Heart Eyes
https://www.facebook.com/photo.php?v=4068533910060&saved

Е, това се казва баня! Да ти е жив и здрав!  Simple Smile
п.с. тъкмо навреме ми показа и комбинацията за баня, която избрах и като гледам няма да съжалявам нито аз, нито мъника Simple Smile
Виж целия пост
# 313
И анатомичната ваничка, за която ви писах, и ви дадох пример с цена, е същата - нашата е червена. Има си и стойка.
Виж целия пост
# 314
добро утро и от мен Hug Отне ми около 1 час да ви изчета Rolling Eyes
ние имаме ето тази ваничка:

На бертони, бях я взела за 50лв (от айко на намаление, редовно правят), на снимката не се вижда, но има и маркуч за източване на водата. В началото обаче и аз къпех главно на мивката, но като стана на около 2 месеца толкова много се радваше да се къпе (точно като клипчето на куклата Heart Eyes), че сигурно по 20-30 мин се плацикаше, и така до сега. Е на 1 годинка махнахме тази ваничка със стойката и взех просто корито от икеа, което седи на земята, но голяма забава пада Mr. Green

И аз май вече усещам бебето, направо съм забравила как е в началото, имам спомен от на края вече като се местеше много осезателно, но май усещам някакви побутвания Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия