МАШИНА ЗА ХЛЯБ-54-та тема

  • 69 859
  • 736
# 285
В някое всичко по левче или домашни потреби ще има 100 % Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Предлагам на автора на темата да извади на първа страница като линк една тема" Каква машина за хляб да избера" или нещо подобно за да е по-лесно на тези които още се чудят каква машина да си купят.  Там е доста събрана информация и е нова . Като знам аз колко се чудих и колко рових Sick Добре че вече свърши това.
Мнението ми за двете бъркалки е че по-добрия вариант защото машината по-лесно се справя ако решиш да правиш повече тесто за хляб или за козунак или за нещо друго.

Виж целия пост
# 287
Силви-7, 3 пъти прочетох поста ти и не сванах какво точно искаш да се добави на първа страница? newsm78 Ако ми подадеш линк, или готов текст, или каквото там прецениш - ще добавя. Peace
Виж целия пост
# 288
Моята е тази и съм много много доволна Simple Smile MOULINEX OW310131  Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Силви-7, 3 пъти прочетох поста ти и не сванах какво точно искаш да се добави на първа страница? newsm78 Ако ми подадеш линк, или готов текст, или каквото там прецениш - ще добавя. Peace

Права си не е ясно какво съм написала.Тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371019.735
имах предвид.
Виж целия пост
# 290
moulinex ow-1101  Моята е такава.Засега съм доволна.Но пък съм я ползвала 2-3 седмици само.
Виж целия пост
# 291
Добър ден и извинявайте, че пак нахлувам с дебилни въпроси. Питането ми е кога мога да извадя тестото, за да го оформя преди да е почнало да бухва и да се пече и за да извадя бъркалката? Колко време след звуковия сигнал? В упътването на машината не видях никаква информация по този въпрос. Става дума за Мулинекс .
Благодаря на всички
Виж целия пост
# 292
  Аз си пускам поотделно само месене и ако реша да пека там, после само печене.Бъркалка никога не вадя, а и моята изобщо не може да се извади. Peace
Виж целия пост
# 293
Аз искам да попитам дали е нужна кухненска везна за работа с хлебопекарната. Предполагам, че естествено не е абсолютно задължителна, но дали е добре да имам?
Иначе поръчах панасоник от ибей и нямам търпение да пристигне Simple Smile
Виж целия пост
# 294
В никакъв случай не е задължителна според мен, но трябва да си намериш някоя рецепта, в която да е описан грамажа на продуктите в други мерни единици (ч.л. , с.л. , ч.ч. , к.ч. и прочие) Другият вариант е проба - грешка , важно е да се спазва грамажа, за да се получи хубава консистенция на хляба Simple Smile))   chef
Виж целия пост
# 295
Благодаря, Тайна. Ще пробвам и аз по този начин. Чувствам се доста несигурна в работата си с машината и след като вече изхвърлих една доза, сега се опитвам да минимализирам щетите, който мога да нанеса.
Виж целия пост
# 296
Благодаря, Тайна. Ще пробвам и аз по този начин. Чувствам се доста несигурна в работата си с машината и след като вече изхвърлих една доза, сега се опитвам да минимализирам щетите, който мога да нанеса.
Защо си изхвърлила една доза?Всяко тесто може да се оправи.
Виж целия пост
# 297
А може ли машината да се отваря,докато меси без да се изключва от мрежата?Това никъде не е обяснено.И аз първият хляб хвърлих.
Виж целия пост
# 298
А може ли машината да се отваря,докато меси без да се изключва от мрежата?Това никъде не е обяснено.И аз първият хляб хвърлих.

Докато меси може да се отваря, гледа, добавя, пипа тестото.Не е желателно да се отваря като пече.Няма нужда да се изключва от контакта.
Виж целия пост
# 299
Аз искам да попитам дали е нужна кухненска везна за работа с хлебопекарната. Предполагам, че естествено не е абсолютно задължителна, но дали е добре да имам?
Иначе поръчах панасоник от ибей и нямам търпение да пристигне Simple Smile

На мене ми е много удобно с везна. Само трябва да ми подсказва да не забравя някой продукт, докато зареждам машината. Дали пък не е изобретена говоряща везна, а аз да не знам  newsm78  Wink Grinning. Най-неприятно е като забравя маята. При Панасоник не ми се е случвало, защото маята е първа, но в другите машинки се случва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия