МАШИНА ЗА ХЛЯБ-54-та тема

  • 69 848
  • 736
# 660
Опитай , както ти казах - сложи кисело мляко и вода на око съотношението , да кажем 1:1. Общият обем на айрана да е колкото пише на пакета - не помня числото.  Загрей малко в микровълнова или направо ползвай топла водичка, защото течността трябва да е топличка. Сложи 2-3 л. олио, както си пише и на пакета. Не знам ползваш ли везна и как мериш брашното - аз меря и рецептата си е супер точна - тестото си става ОК.

Пусни на дълга програма - напр. пълнозърнест или друг.
 Когато го разбърка, погледни все пак какво се случва ако видиш че е много твръдо, сипи 1-2-3- лъжици една по една мляко, вода каквото имаш и гледай да омекне. То малко маже , не е като обикновеното брашно.

Не се надига много при втасването, имай предвид. Хлябът си остава доста по-плътен, както и от магазина, ако си купувала ръжен хляб.

Подкрепям. Аз слагам и малко мед. Напоследък го правя със зехтин, добавям накълцани маслини и чубрица и оформям като малки хлебчета. Стават страхотни - плътни, но меки и мога да ги ям без нищо. Simple Smile
Виж целия пост
# 661
Здравейте,
някой правил ли е сладко от зелени смокини в машината за хляб?
Намирам няколко рецепти за такова сладко,
чета, че се накисват с гасена вар и вода за да им излезе белия млечен сок и се варят в тенджера.
Обаче все пак да ви попитам. Peace
 Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 662
туй ми звучи все едно да правиш хляб в тенджера. Joy
не че няма да стане , ама все пак за хляба си има уреди и съдове. вероятно и за сладкото има.   bouquet
Виж целия пост
# 663
Мога само да те посъветвам да не слагаш много пектин(ако въобще пише) В книжката би трябвало да има рецепта за сладко. Каква е хлебопекарната? Аз правих от портокали сложих пектин колкото пишеше и стана камък.   bouquet
Виж целия пост
# 664
туй ми звучи все едно да правиш хляб в тенджера. Joy
не че няма да стане , ама все пак за хляба си има уреди и съдове. вероятно и за сладкото има.   bouquet

Защо, то някой машини имат програма за сладко, какво лошо има бе бат' бонго Simple Smile  newsm78 newsm78 hahaha
Виж целия пост
# 665
туй ми звучи все едно да правиш хляб в тенджера. Joy
не че няма да стане , ама все пак за хляба си има уреди и съдове. вероятно и за сладкото има.   bouquet

Защо, то някой машини имат програма за сладко, какво лошо има бе бат' бонго Simple Smile  newsm78 newsm78 hahaha

Ами лошото е, че гърмят лагерите и уплътненията на бъркалките.
Виж целия пост
# 666
Извинявам се тогава, моя грешка, аз реших, че щом има такава програма са го преценили, но явно не е така, ехх.... аз тъкмо се зарадвах, че тази година там ще правя и ще спестя на стените на кухнята пребоядисване, че обикновено така става, след като реша да правя сладко  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 667
Защо, то някой машини имат програма за сладко, какво лошо има бе бат' бонго Simple Smile  newsm78 newsm78 hahaha
дядото ти е отговорил, ама и аз да си го кажа : за да използваш по-дълго машината за ХЛЯБ я използвай по предназначение. не си заслужава за 2-3 бурканчета сладко да се съсипва верният ти помощник в месенето. не че няма да стане сладкото , дори и лютеница и разни манджи може да си приготвяш - по спомени го правеше Ердинч. аз имам една прословута рецепта за пране на чорапи в хлебопекарната.  Joy  и почти при всяка програма може да стане. ама не си е работа това.
Виж целия пост
# 668
Пране на чорапи - хаххахахахха  #Crazy #Crazy hahaha hahaha
Добре, няма да пробвам  Sad
Виж целия пост
# 669
Купих си ръжено-пшенична смес на София мел с изтичащ срок на 6.06 за 50 ст. Дали може да е нещо развалена?
Виж целия пост
# 670
Купих си ръжено-пшенична смес на София мел с изтичащ срок на 6.06 за 50 ст. Дали може да е нещо развалена?
Не мисля. Може ли да споделиш от къде я купи?
Виж целия пост
# 671
Купих си ръжено-пшенична смес на София мел с изтичащ срок на 6.06 за 50 ст. Дали може да е нещо развалена?
6ти юни е след 2 седмици, защо да е развалена newsm78
Виж целия пост
# 672
Много искам да направя франзели. Може ли някоя идея,по-скоро за самото оформяне на франзелата. Нямам форми,само тави. Примерно в голяма тава се чудя как да разделя една от друга франзелите,за да не се слепят.
Виж целия пост
# 673
с картон и пекарска хартия.
Виж целия пост
# 674
Купих си ръжено-пшенична смес на София мел с изтичащ срок на 6.06 за 50 ст. Дали може да е нещо развалена?
Не мисля. Може ли да споделиш от къде я купи?

От Стара Загора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия