Спиди си мислят, че са куриери!

  • 219 182
  • 1 631
# 405

А още по-гадното беше, че разговорите с националния им номер ми бяха навъртяли 3 лева сметка. Аз имам безплатни минути към всички оператори, но техният номер явно винаги таксува обажданията.


Peace Абсолютно вярно. Сигурно е някаква вътрешна политика с цел ограничаване разговорите с недоволни клиенти  Mr. Green И на мен преди 2 месеца, като ми друснаха една сметка, а имам много безплатни минути и видях от къде са ме цакали с парите.... Спиди и телефонът им за клиенти  ooooh! ooooh! Не пускам по Спиди, но за съжаление повечето сайтове работят с тях  Tired уви....
Виж целия пост
# 406
Всички номера с 0700, 0800 и подобни са в категория други и за тях не важат безплатни минути. И на мен ми взеха 2 лева да си поръчам вечеря от Хепи  Crossing Arms
Аз да се оплача, че най - удобният ми офис на Спиди го закриха и сега трябва да се разкарвам до по - далеч.
Виж целия пост
# 407
Тези с 0800 не са ли безплатни?  newsm78
А иначе зависи от плана, аз съм на двама оператора и на двата с безплатни минути. На единия като звъня на номера с 0700 ми таксуват, въпреки безплатните минути, на другия не. Обаче там където не ми таксуват съм на безсрочен договор от години, а те от години не предлагат въпросния план въобще. Само ме тормозят от време на време да го сменям, но все им казвам, че ако нещо променят няма да го сменям, а ще го закрия. Кротват се поне за година
Виж целия пост
# 408
В месечната фактура ми пише - Други услуги (номера 0700, 0800 и 00800).
Предполагам има и безплатни 0700 (не съм сигурна), но не мисля, че зависи от оператора и абонаметния план  Peace
Виж целия пост
# 409
От тези с 0700 няма нито един безплатен със сигурност. На единия ми телефон плана е такъв, че включва определен брой минути без никакво значение с кой оператор са. На както казах е много стар план, вече не го предлагат. Например на ЧЕЗ телефона на единия ми го таксуват, на другия не, а техния телефон и с 0700
И сега операторите имат минути уж към всички, но тези номера не влизат в безплатните.
А от тези с 0800 да сега съм ползвала 2 номера и двата са ми безплатни и на двата оператора. Ама там може би зависи от компанията/институцията в която звъниш, не знам.
Както и да е, това е друга тема.
В последния работен ден миналата година си получих пратка от Спиди, навреме, според СМСа. Четейки темата мислех, че може и да не успеят.
Утре чакам друга, дано вече не са толкова натоварени
Виж целия пост
# 410
Телефона им незнам дали е безплатен, но не го и дигат, цяла сутрин звъня и си дава само свободно.
Имам пратка до адрес, а получавам смс до поискване в офис
Виж целия пост
# 411
И аз съм с план за безплатни минути и за 0800 не ми взима пари (поне за този на H&M).
На Еконт им звъня през скайп, само ако има нещо за разпореждане ме набират, за да запишат разговора. Нo Спиди май нямат.
Някой дали чете рекламациите до Спиди ? И въобще има ли смисъл или е мижи да те лажем?
Не само ги четата, но и реагират много бързо. Компенсираха ме с безплатна доставка, върнаха ми парите.
Виж целия пост
# 412
сега ще разбера колко ги четат и бързо реагират, но да вземат да реагират поне телефон да ми дигнат, дава си свободно и въобще не се включва системата им да ми каже да чакам за оператор
Виж целия пост
# 413
Аз на мейл писах, за по-малко от 48 часа имах отговор.
Виж целия пост
# 414
Аз на мейл писах, за по-малко от 48 часа имах отговор.


Моят отговор пристигна след 28 дни!!!
Виж целия пост
# 415
Леле!  Joy
Да не подвеждам тогава, явно съм имала късмет...
Виж целия пост
# 416
Леле!  Joy
Да не подвеждам тогава, явно съм имала късмет...

Явно.  Simple Smile Пък не се знае, може просто аз да изляза карък.  Laughing
Виж целия пост
# 417
 Simple Smileтия продължават да не си дигат телефон, но за светка на това след първия смс да си взема пратката от офис, сега получих смс, че не са успяли да ми я доставят и да си я взема пак от офис
Виж целия пост
# 418
Не е имало доставка със Спиди, която да бъде доставена безпроблемно....
Предният път бяха объркали града, куриерът не ми вдигаше телефона, 5 пъти му звънях. След като се свързах с онлайн магазина, който ми пращаше пратката оправиха нещата, но доставката ми се забави с 10 дена, през които тия от Спиди нито се обадиха, нито нищо! Сега си чакам пратката 2ри ден, вече нямам надежда че ще дойде, искам да попитам някой знае ли какво значи това, имам чувстово че е някакъв автоматичен смс......

Неуспешнa доставка
Уговорен нов час за доставка [к.80]
ДО КРАЯ НА ДЕНЯ

Вчера (когато трябваше да си я получа) ми пратиха такъв смс. Не последва никакво обаждане. Аз няма как да се срържа с тях, телефонът им е автоматична централа за скъпоплатена музичка....
Днес не получих такъв смс, но пише същото в сайта им, където си следя пратката... Бясна съм, поне да се бяха обадили и да ме уведомят ако имат някакъв проблем да ми я доставят вече 2ри ден..Никой не ми се е обадил и не е дал информация..нищо!!!
Виж целия пост
# 419
На мен ми се бяха обадили да ми кажат, че ще дойдат след 15 минути и пак не дойдоха, какви ли номера не ми въртяха... Всяка тяхна дума за мен е лъжа, ако един ден не ми се налага да работя с тях или не е нещо много належащо, изобщо не бих ги ползвала. Вече като искам да пазарувам онлайн първата ми работа е да видя коя фирма доставя и ако е спиди, просто затварям сайта, колкото и да ми е харесало нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия