Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 9

  • 48 972
  • 759
# 300
Абе жена, няма лошо, спокойно. Пиши си, каквито имена са ти странни, аз просто репликирах, тъй като са си съвсем обикновени, нормални, разпространени имена.
    Peace
Виж целия пост
# 301
Скоро срещнах моя съученичка на име Правда.
Виж целия пост
# 302
Скоро срещнах моя съученичка на име Правда.

И аз имах съученичка Правда.

И от вчера - служебна кореспонденция с г-жа Богиня ...........
Виж целия пост
# 303
И аз познавам Светослава и Карина.Карина особено в момента е много популярно. Peace А Правда и аз познавам една.
Виж целия пост
# 304
Днес по новините,казаха за бебче,което е кръстено на любимия отбор на семейството-Марек
Марек е много популярно име в Полша.
Виж целия пост
# 305
имах съученичка Исмира и едно момче  Иван Благовестов Разкалински странни имена са презимето и фамилията също и за един дядо Богдан и едно момиче Пламенна
Виж целия пост
# 306
Царева-за момиче Heart EyesЗвучи ми гордо и царски!
Имахме в нашия град такава театрална актриса:Царева Беева,която за съжаление скоро почина... Confused
Виж целия пост
# 307
Предпоследното бебче в рода - Питък-Антарес /сигурна съм, че догодина ще е в списъка на НСИ с най-странни имена в България/.
Антарес е най-ярката звезда в съзвездието Скорпион, но Питък от къде идва?



Шаолина - снощи в шоуто на Слави  Shocked
Направо ме разбиха Laughing
Хаха, бащата или майката са били фенове на Шаолин, дзенбудисти Crazy... баси
А сестрите и са Виолина и Николина. Имаше и още една ама името и не ми направи впечатление. Какво беше?

Веселина,е то при циганите е нормално такива имена Outta Joint
ooooh! Кои са българските имена?  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 308
Лично познавам: Хранимир, Петрослав, Йоан-Петър, Спасиана, Сарина, Мерия и Аспарух (на последното необичайното му, според мен, е че не ми се връзва със съвремието...да не говорим, че едва ли не няма подходящ начин да го повикаш този човек).
Виж целия пост
# 309
... Аспарух (на последното необичайното му, според мен, е че не ми се връзва със съвремието...да не говорим, че едва ли не няма подходящ начин да го повикаш този човек).
И аз познавам Laughing, даже двама, плюс детето на съфорумка - 3-ма.
На моят му казваме Пухи, Пухчо - повечето роднини, приятели, съседи, Аси е за майка си и баба си, а за колеги и някой други приятели е Паро.
Името всъщност не е толкова рядко срещано, по-скоро позабравено.
Виж целия пост
# 310
прочетох тези в един вестник
Пейка Плочкова
Пеперудка Йоткова
Перко Смърдански
Петилетка Пенджакова
Пешка Чернокожева
Поема Иванова
Поляна Руйчева
Портокал Портокалов
Препия
Прилеп Прилепов
има и още но сега нямам време да го напиша всички    Laughing
Виж целия пост
# 311
прочетох тези в един вестник
Пейка Плочкова
Пеперудка Йоткова
Перко Смърдански
Петилетка Пенджакова
Пешка Чернокожева
Поема Иванова
Поляна Руйчева
Портокал Портокалов
Препия
Прилеп Прилепов
има и още но сега нямам време да го напиша всички    Laughing

Имам позната Пешка (галена форма на Пеша), която се преименува сама и то на доста зряла възраст.
Виж целия пост
# 312
... Аспарух (на последното необичайното му, според мен, е че не ми се връзва със съвремието...да не говорим, че едва ли не няма подходящ начин да го повикаш този човек).
И аз познавам Laughing, даже двама, плюс детето на съфорумка - 3-ма.
На моят му казваме Пухи, Пухчо - повечето роднини, приятели, съседи, Аси е за майка си и баба си, а за колеги и някой други приятели е Паро.
Името всъщност не е толкова рядко срещано, по-скоро позабравено.

На моя колега от университета, даскалите му викаха "Аспарухееей", и явно от там мозъка ми е блокирал за вариации Simple Smile Вашите обръщения са готини, има и за мама и за аверите Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Готино обръщение за Аспарух е Аспо.
Виж целия пост
# 314
не бих казала,че е така странно обръщението,аз имам познат с това име и просто Аспарух Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия