Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 9

  • 48 974
  • 759
# 330
Моя дядо се казваше Вилко,ако някой го е чувал. newsm78
Виж целия пост
# 331
на братовчедка ми приятелят е Ваклин
Виж целия пост
# 332
 Сладинка,Рилка,Душица
Виж целия пост
# 333
Кера, Мата, Спирияна - първите две са мои баби, а последното едно дете от площадката, кръстено на дядо си Спиро, не знам дали така се пише.
Виж целия пост
# 334
е какво му е странното на Кера.То си е просто по остаряло име,не използвано в момента.Идва от Керанка.Моята баба също се казваше Кера (лека й пръст).
Виж целия пост
# 335
И аз си мислех, че моята прабаба се е казвала Мата, а се оказа че било Матка. Името е било доста разпространено в селото на дядо ми ( Каравелово, Карловско).
Виж целия пост
# 336
Познавам една баба Неделя...
Виж целия пост
# 337
И аз си мислех, че моята прабаба се е казвала Мата, а се оказа че било Матка. Името е било доста разпространено в селото на дядо ми ( Каравелово, Карловско).
Моята е от врачанско, там е доста разпространено, но като малка децата много ми се чудеха, защото съм от друг край на България  Grinning
Виж целия пост
# 338
Делян,Ваклин,Зоран     братя са   Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Витош Дойнов
Виж целия пост
# 340
Като стигнахме до родата...
Двете ми лели - Курта и Султанка (варненския край).
Една възрастна позната - Мома се казва, Момка и викат.
Виж целия пост
# 341
Познавам една баба Неделя...

 Това странно име ли е?
Виж целия пост
# 342
Мда, щом сме на тема рода... Братовчедка на баба ми се казва Муна, не се и съмнявайте, че като малки ѝ викахме Муна-маймуна  Blush
Виж целия пост
# 343
Одеве забелязах на съседната къща двоен некролог, явно на съпрузи (много възрастни) - жената се е казвала Калушка, дядото Венеций.
Отделно една моя колежка се казва Кунка (30г) и мисля, че и е малко неудобно като се представя...викаме й Кика.
Виж целия пост
# 344
моята лела се казва Венера а комшията ми Кунчо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия