Дали не прекаляваме в грижата си

  • 21 318
  • 597
# 465
Аз пък  слагам чорапогащник и на двете деца, а отгоре тънки дънки или други подобни тънки неща. Анцузи имат само за тренировки, но и тях не искат да носят.
Поли не обичат.  Mr. Green
Виж целия пост
# 466
Tsv, ако имаш възможност да водиш детето някъде, ще го водиш.
Ако не, ще си стои с недоразвит талант. Светът бъка от недоразвити таланти, не е толкова фатално.
А родители, които искат да помогнат в развитието на таланта на детето си, винаги намират начин.

Чорапогащника е дреха, която не бих облякла на детето ми.  Naughty Освен да ти нажули пачите, друго няма да постигне.
Виж целия пост
# 467
Чорапогащника е дреха, която не бих облякла на детето ми.  Naughty Освен да ти нажули пачите, друго няма да постигне.

Много моля за пояснение както точно значи това! Аз самата нося чорапогащи не виждам каква е драмата.
Виж целия пост
# 468
Освен да ти нажули пачите...

А?
Виж целия пост
# 469
И аз като Касита, слагам чорапогащник под дънките. По-точно слагах, защото вече е топло.

Сутрин баща и я кара на градина, на обяд я взимам аз. Там и махат дънките и, или стои по чорапогащник, или и обуват анцуг - в зависимост какво иска детето. Оставят я тя да реши, по мое нареждане  Wink На обяд я взимам готова, изцяло облечена. Не виждам къде е драмата  Thinking

Чорапогащници имаме повече от десетина броя, всякакви разцветки. Тя обича и поли да носи, но зимата по-често я обувам с панталон.
Виж целия пост
# 470
Чорапогащника е дреха, която не бих облякла на детето ми.  Naughty Освен да ти нажули пачите, друго няма да постигне.

Много моля за пояснение както точно значи това! Аз самата нося чорапогащи не виждам каква е драмата.
Мен пък ме дразни чорапогащника, особено като бях дете го ненавиждам. Търка ми се в краката и усещането е ужасно. Слагам, само ако се налага за нещо официално, иначе не. Naughty

Предполагам, че носиш дамски чорапогащник, найлонов, а не от детските?

/а изразът "нажули пачите" е за хора, които имат чувство за хумор, те ще го разберат. Останалите може само да се чудят.../
Виж целия пост
# 471
Аз правех номера пола+чорапогащи и грейка, когато ходехме пеша при -20 за здраве. Откакто братът и той пое към градината, ги карам с кола, тъй като е невъзможна мисия да стигнем без скандал. Ходят с дрехи от един кат.
Малкият и гол го заведох веднъж зимата, понеже се съблече от инат в колата  Rolling Eyes и беше по-бързо да го прибера на топло, отколкото да го обличам в студената кола.  
Виж целия пост
# 472
Ами аз уж имам чувство за хумор, но този израз го чувам за пръв път, така че хуморът тук няма значение. Видях, че и други хора се чудят, значи ставаме много сухарите Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Бух, право в консервите. Много просташки израз, за мен поне.
Виж целия пост
# 474
Моля ви, не правете от един чорапогащник диван (някой ще се сетят).
То си е до избор. И аз мразя чорапогащници...Даже за специален случай, предпочитам да обуя панталон, отколкото пола/рокля с чорапогащник Sick И на децата не съм обувала. Смятам, някак си, че на едно момченце му е доста неприятно да носи бельо, чорапогащник и панталон отгоре Grinning Но, това за моите деца Tired
Виж целия пост
# 475
Бух, право в консервите. Много просташки израз, за мен поне.
Нормално е да го обявиш за просташки.  Mr. Green
Виж целия пост
# 476
За мен подобно е писането в курсив, ама нейсе..
Виж целия пост
# 477
Писането в курсив е простащина? Леле  Shocked

Адел, никой нямаше да превърне злощастния чорапогащник в холна гарнитура, ако write2katia не се беше изказала толкова демонстративно-категорично против.
Ето, аз кротко написах, че доскоро обувах на малката, и че за мен не е било драма  Wink
Виж целия пост
# 478
Писането в курсив е простащина? Леле  Shocked

Адел, никой нямаше да превърне злощастния чорапогащник в холна гарнитура, ако write2katia не се беше изказала толкова демонстративно-категорично против.
Ето, аз кротко написах, че доскоро обувах на малката, и че за мен не е било драма  Wink
Казах ' подобно', не бих използвала такъв израз, но смятам, че е некултурно. А относно чорапогащниците, ако обърнеш внимание, казах, че на всеки си е негова работа. Това не пречи на мен да ми е смешно и да си кажа. Защо ми слагаш думи в устата
Виж целия пост
# 479
За мен подобно е писането в курсив, ама нейсе..

Критериите за простащина са когато си вреш носа навсякъде. Особено ако той е от по-дългичките.
Нищо де, скъсявам ги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия