Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 40 217
  • 727
# 345
Нищо не стана. Палавника не спря да мърда, в момента  в който вкараха иглата, той се настани до нея и не пожела да се измести. Сега съм на системи и ако се укроти пак наново. Иначе не ме боля

Стискам палци, всичко ще е наред, бъди спокойна, мила  Hug
Виж целия пост
# 346
Нищо не стана. Палавника не спря да мърда, в момента  в който вкараха иглата, той се настани до нея и не пожела да се измести. Сега съм на системи и ако се укроти пак наново. Иначе не ме боля

Стискам палци! Всичко ще бъде наред!  Hug

Виж целия пост
# 347
Тогава най- накрая се свързах с клиника "Марковс", но там имаха час само за д-р Диляна Атанасова. Само се надявам да е добра. Нищо не съм чувала за нея.

Имам чс при нея във вторник 01,04,2014 ще ти пиша отзиви, според лекарката която ще ме изражда е много добра, на листа с предстоящи неща за бременността ми беше написала нея или Марков, за него разбира се местата били заети от декември, не виждам смисъл да се вайкам дали ще е при него, като там апаратурата е добра, и повечето оператори също са свестни и гледат всичко обстойно, виж аз не попитах колко е самата процедура време и пари?

Аз съм ходила при Марков, но и за Атанасова чъм чувала че е страхотна.

Миналата година злощастната ми ФМ беше при нея. Беше изключително внимателна и отзивчива. Младичка е и на нея и стана гадно какво вижда. Прегледа струваше 100 лв поне миналата година. техниката си е супер. Сега до колко, ако има нещо засукано и сложно ще се справи на фона на Марков не знам, но все пак е в екипа му. Аз тази година реших да съм при него просто защото веднъж съм минала по пътя да имам дете с увреждания и ми е много важно сега да съм спокойна и да имам доверие на лекаря. Признавам си, че тръпки ме побиват от мисълта, че трябва да отида в същата клиника, но поне ще е за втората ФМ и този път мъжо идва с мен. Мисля, че най-зле изживях и това, че бях сама тогава.
Виж целия пост
# 348
заради лош бхс. Тоничка8512 съм
Виж целия пост
# 349
Тоничка,и аз ти стискам палци  Praynig Всичко ще е наред
Виж целия пост
# 350
Тоничка8512, стиснати палци и от мен! Тъкмо бях седнала да търся коя е тази мама, която съм пропуснала.
Astined, дано на никой вече не се налага да изживява такива неща, но аз пък точно на злощастния преглед бях с ММ и това беше първото му посещение в кабинета и последното! Сега е на снимки и клипчета. Кара ме до болницата и даже не влиза вътре. Не знам ЖЗ на раждането дали няма да чака отвън на двора вместо горе в отделението.
Виж целия пост
# 351
Тоничка,и аз ти стискам палци  Praynig Всичко ще е наред
 
[/quote
Благодаря на всички за куража и подкрепата. Дано вече юнака да се е успокоил и да приключи и това изпитание. От притеснение взех  ,че получих контракции, направо ужас. Май не ми е ден, а очаквах на този хубав празник да чувам само добри вести.
Виж целия пост
# 352
Аз се чудя дали има смисъл да правя последната ФМ в 28-32 седмица, при положение че предните две бяха ОК. Има ли някой, който ще я прави? ...... Чудя се дали има смисъл, нали уж предните две бяха най-важните...........
Виж целия пост
# 353
Тоничка, и аз се зачудих коя е тази мама, всичко ще е наред! Praynig  Дръж ни в течение!  Hug
Съни 83, ако са наред, няма нужда от 3-тата ФМ!
Виж целия пост
# 354
sunny_83 третата ФМ се прави само ако има нужда, или ако искаш Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Аз още не съм стигнала до втората, но отсега знам, че ще я правя и третата.Обичам да си гледам бебето.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 356
sunny_83 тук при нас задължително се прави ФМ в 32 седмица. И само да отбележа, че тези фетални и трите са безплатни тук ако си здравно осигурен- има логика. Дават ти направление и те пращат при специалист. Те са и единствените ехографи + 1 за установяване на бременността, които се правят, защото са най- важни, при нормално протичаща бременност такава е практиката.
Виж целия пост
# 357
Тоничка успех, Praynig Praynig Praynig Praynig
Направо се чудя как съм изтървала тези модни тенденции,висша мода направо.Иначе дънкения панталон ми хареса направо се чудя дали да не си поръчам.Като се замисля имам два клина ,а за блузите не му мисля.А засега два чифта дънки,нито дебели нито тънки.Така че няма смисъл да купувам нищо май.За юни, юли евентуално.Но да ви кажа видимо съм се заформила вече,един корем направо, огромен ми се струва а моят мъж вика, преяла ли си  Wink Wink Wink,.То така де -ММ си е доста големичък,а за коремчето-няма шанс да го настигна.Една приятелка-беше бременна с близначки и не можа да го настигне-а се родиха по 3 кг и двете. Wink Wink WinkТо си е нормално разбира се-бебе 25 см и 400 грама поне къде да се събира вече.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 358
Тогава най- накрая се свързах с клиника "Марковс", но там имаха час само за д-р Диляна Атанасова. Само се надявам да е добра. Нищо не съм чувала за нея.

Имам чс при нея във вторник 01,04,2014 ще ти пиша отзиви, според лекарката която ще ме изражда е много добра, на листа с предстоящи неща за бременността ми беше написала нея или Марков, за него разбира се местата били заети от декември, не виждам смисъл да се вайкам дали ще е при него, като там апаратурата е добра, и повечето оператори също са свестни и гледат всичко обстойно, виж аз не попитах колко е самата процедура време и пари?

Аз съм ходила при Марков, но и за Атанасова чъм чувала че е страхотна.

Миналата година злощастната ми ФМ беше при нея. Беше изключително внимателна и отзивчива. Младичка е и на нея и стана гадно какво вижда. Прегледа струваше 100 лв поне миналата година. техниката си е супер. Сега до колко, ако има нещо засукано и сложно ще се справи на фона на Марков не знам, но все пак е в екипа му. Аз тази година реших да съм при него просто защото веднъж съм минала по пътя да имам дете с увреждания и ми е много важно сега да съм спокойна и да имам доверие на лекаря. Признавам си, че тръпки ме побиват от мисълта, че трябва да отида в същата клиника, но поне ще е за втората ФМ и този път мъжо идва с мен. Мисля, че най-зле изживях и това, че бях сама тогава.
Ще видиш, че този път всичко ще е наред! Имай вяра Blush! И благодаря за успокоението, че д-р Атанасова е добър специалист и ще съм в добри ръце при нея Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Тоничка успех  Hug Всичко ще е наред Simple Smile

Sunny, и аз това се чудя при условие, че всичко е наред с бебето. Лекаря ми каза, че се гледат определени органи тогава ама все пак има ли смисъл. Не ми е за парите, за бебето не пестя, ама не го ли правят те от гледна точка на пари...

За дрехите имам от ХМ и дънки и панталони и съм много доволна. Смятам, че дори и като съм бременна трябва да нося нещо което ми харесва и ми е удобно. Пък и 70лв да са дънките, какво да направя като нищо друго не ми харесва. Все пак сега си купуваме по 2 3 чифта и носим само тях, предпочитам да е нещо хубаво и качествено. Лятото е по лесно а и има доста рокли който могат да се носят и след това Simple Smile

Elito, аз колана си го закопчавам преди да се кача и след това си премятам само горната част, която минава през гърдите. Другата през корема ми е зад гърба. И като карам и като се возя правя така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия