Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 63 161
  • 760
# 240
Адис, радвам се че писа! Влизай по-често! Hug
Много се чудех между Шейново и Токуда, но този път реших да заложа на по-добрите условия. Още повече, че лекарят, който ми беше при първото раждане-Иван Диков вече не е в Шейново. Освен това нали ще съм планово секцио, та много добри отзиви получих за Димитров от Токуда, води се за специалист при секциото, а и като човек бил готин.
Този път мисля да заложа на комфорта, пък каквото сабя покаже! Mr. Green

Елч, сега кг не ги мисли, стресът ти е огромен. После като се поуспокоиш нещата ще си дойдат на мястото.
Аз лично нямам много апетит, а и до 4 месец ми се гадеше адски, та затова не съм качила много. Единственото, на което не мога да устоя е шоколада! Embarassed
Виж целия пост
# 241
Здравейте момичета,

нещо се затъжих за вас и реших да надникна... Hug

сега виждам, че Какче е  бременна и вече и е ред да ражда Heart Eyes, мале колко съм изостанала!
Елч  и ти ли, мила? ехааааааааа, супер, стискам много палци  Hug

Какво ли още съм изпуснала?? надявам се, само добро!

ние с Ема сме добре, катастрофирахме семейно по празниците, но важното е че сме живи!! Иначе чакам сега майските празници, та да си починем и отдъхнем от стреса.

Прегръдки за всички  Hug
Виж целия пост
# 242
Инка, важното е, че сте здрави. Ужасно е случилото се. Големи ли са щетите?
Детето как е?

Аз този уикенд отдъхнах добре. От утре с нови сили.
Виж целия пост
# 243
Емили, айде дано оздравяват по-бързо вкъщи, че да починеш и ти, не ми се мисли какво ти е!  Hug

Инка, добре ли сте? Дано са само ламарини и уплах, и повече никога да не се повтаря!  Praynig

Зайка, позната история това с болницата и дрискането... Да остава в миналото.  Hug

Онзи ден Зоринка я пуснах на градинка малко, доволна беше, спокойна и усмихната. Здрава е засега, идеята е да зачестяваме.
Виж целия пост
# 244
Inka Ох, ужасно!  Confused Наистина май месец може да си заколите агне за жертвеник, поне по моя край така правят...

Буби Гуш гуш, Калин му мина, обаче от петък кашля като магаре....аман!  Crazy Аз пипнах някаква бактерия от болницата и резултата е остър сфеноидален синузит. Лекуват ме с пеницилин Mr. Green

Елч, Какче Покарай вас почти през вечер сънувам че съм бременна, или с близнаци или се чудя как да кажа на шефа за бебето Crazy Тотално се сгъбясах Laughing
Виж целия пост
# 245
Хаха, а аз покрай обира все сънуваме, че влизат крадци докато спим. Елч, аз в твоя клуб
Виж целия пост
# 246
Буби, по-добре са вече шаркавите. Остава да избледнеят пъпките, взехме Контрактубекс по препоръка, но пък днес прочетох, че бил за надигнати белези, а не за вдлъбнати.
Браво на Зори за градината, да е здравичка и да ходи с удоволствие.

На Сами му е хубаво като тръгна на ясла. Тук малко беше почнал да издивява, там казаха, че всичко е Ок.

Инка, слава Богу, че сте добре. Дано бързо забравите, направете си курбан за здраве.

Люба, хванаха ли крадците?

Елч, Нощни, Какче, как сте?

Нощни, чакаме да се похвалиш с нещо... Hug
Виж целия пост
# 247
Еми, като приключи всичко ще пиша, но за сега ще ти кажа, че мога положителен отговор да дам
Виж целия пост
# 248
Здравейте wavey

Еми - радвам се,че вече сте по-добре Hug Желая ти на теб сега - спокойствие /доколкото е възможно/,здрав сън и бързо възстановяване на силите ти от грижите покрай тях. Прегръщам Ви! Hug Heart Eyes

Инка - наистина ужасно! Радвам се,че сте ОК и няма последици за вас! Hug

Зая - Бързо оздравяване и на теб Hug Пеницилин.... Close Да нацелуваш малките мъжлета Hug

Какче - радвам се,че звучиш добре,хайде още малко остана Hug

Аз да ви кажа,че Али се върна от зеленото у-ще с разстройство. Да чукам на дърво,ама май вече овладяхме нещата Praynig  Утре на даскало Crazy

Айде ставам.До писане Hug
Виж целия пост
# 249
Здравейте!

Инка, важното е че, сте живи и здрави, да няма повече такива неща  Hug

буби, те се чувстват добре на градина, само да са здрави, вече са по-големи и соц. контакти и заниманията там, вкъщи не можем да им ги осигурим, каквото и да правим  Simple Smile

какче, важното е да си спокойна ти и да имаш доверие на лекаря  Hug Вики наясно ли е вече или още не може да разбере какво точно се случва  Simple Smile

Рал, скоро си мислех за вас, нещо сигурно от вода или храна, а може и вирусче да е, а тя доволна ли е?
Виж целия пост
# 250
Здравейте!  Hug

Инка, много кофти работа. Радвам се, че сте добре!  Praynig

Емли  Hug
Забравих всъщност да мина и тук да се похваля, че ще си имаме МОМАHeart Eyes

Какче, радвам се, че си намерила твоето място и лекар!  Hug Дано останеш наистина доволна. Hug


При нас иначе нищо интересно. Децата са добре.
Вчера се развихрихме из вкъщи - мих прозорци, сменяхме пердета, изхвърлихме разни боклуци дето се бяха насъбрали. Сложихме нови етажерки на някои от шкафовете. Много съм доволна. Днес съм запланувала да прибера зимните дрехи и да пренаедя шкафовете в спалнята и детската. Дано не ме примързи.
Виж целия пост
# 251
инка, виж как те зарадвахме с какче и нощни Simple Smile)))
кофти изживяване сте имали, но щом има само смачкани ламарини всичко е наред!

буби, браво за градината! Все така да е!

зайка, признай си, че ти се иска трето! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

люба, ужас! не свиквай с тази фобия ужасна е! аз я имам от 15 години, дори съм говорила с психолог за нея, ама не съм се захванала сериозно да я изкореня де.

и аз имам за хвалене - малкият мъж е ЗДРАВ! Simple Smile излезе ми резултатът от амниоцентезата. сега ще чакам и разширеният, но мисля, че всичко ще си е ок, което не ми попречи днес да параноясам и да тичам до токуда по спешност, но това е една друга тема Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 252
Елч, супер!!!  Много се радвам за вас!!!
Виж целия пост
# 253
Нощни Ехааа честита мома!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано ме огрее и мен като теб някой ден Heart Eyes

Мами с 2+ деца:

Смятам да събера младежите в една стая, може ли да споделите каква конфигуация е най-удобна: две нормални легла/190 Х 90 см/ или две юношески легла/190 Х 70 см/ или легла на два етажа.
стаята им е просторна, място бол.

Eлч честито за резултатите, а за другото релакс  Hug
Виж целия пост
# 254
Зайке  Hug

Смятам да събера младежите в една стая, може ли да споделите каква конфигуация е най-удобна: две нормални легла/190 Х 90 см/ или две юношески легла/190 Х 70 см/ или легла на два етажа.
стаята им е просторна, място бол.

Ние сме с двуетажно легло, защото няма място за друго, детската стая е много миниатюрна.  Rolling Eyes

При наличие на достатъчно място определено бих избрала нормални легла, даже двукатови тип сандвич. Да има място за гости. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия