Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 129 206
  • 734
# 420
mishka19992, би ли споделила моля те продавача в Ибей, от който си доволна?

Лампите, които обсъждате тези ли са:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 421
Bluesky A113 и Bluesky A63



Определено розовото не е удачно за френски маникюр, понеже е супер прозрачно и трябват няколко слоя, което, пък, раздува нокътя и не стои добре... Crossing Arms
Виж целия пост
# 422
https://www.youtube.com/watch?v=X6-czErpu04
Клипчета на доста цветове на Bluesky.
Виж целия пост
# 423
Bluesky A113 и Bluesky A63



Определено розовото не е удачно за френски маникюр, понеже е супер прозрачно и трябват няколко слоя, което, пък, раздува нокътя и не стои добре... Crossing Arms
Ради,за розовия френски гел лак на Блускай ли говориш,който е за основа на френски или за розовата усмивка май?
Виж целия пост
# 424
Много полезно, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 425
mishka19992, би ли споделила моля те продавача в Ибей, от който си доволна?

Лампите, които обсъждате тези ли са:
Скрит текст:

Ето от този продавач си ги поръчах Simple Smile
http://www.ebay.co.uk/usr/beaute_nails?_trksid=p2047675.l2559
Виж целия пост
# 426
За розовия неон на френча, Деска (А113). Тип желе е и е супер непокривен. Иначе е хубав цвят. Peace
Виж целия пост
# 427
Bluesky A113 и Bluesky A63



Определено розовото не е удачно за френски маникюр, понеже е супер прозрачно и трябват няколко слоя, което, пък, раздува нокътя и не стои добре... Crossing Arms

Ради, аз ти станах фен във всички социални мрежи, които видях с твое участие. поздравления
Виж целия пост
# 428

Ради, аз ти станах фен във всички социални мрежи, които видях с твое участие. поздравления
Много ти благодаря!!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 429
За розовия неон на френча, Деска (А113). Тип желе е и е супер непокривен. Иначе е хубав цвят. Peace
A,ясно,да иначе е хубав цвета...кофти,че трябва да се повтаря много и мен ме дразнят такива..
Виж целия пост
# 430
Тази лампа, която коментирате си я купих от български продавач за 30 лв. мисля и си е супер. Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Момичетаааа Блускай А74 е уникалееееен, точно такъв цвят исках. Наистина на снимките, които сте показали не се вижда реалния цвят, тези дни ще се лакирам и ще покажа, А55 също е много нежен и него го имам снимам, но все не ми остава време да кача снимки, но тези дни ви обещавам. Нямам търпение да се лакрам с А74 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 432
От къде купувате чист ажетон за сваляне на bluesky?
Виж целия пост
# 433
От къде купувате чист ажетон за сваляне на bluesky?

От Bluesky Simple Smile  9,80лв е литъра и като поръчаш още нещо за над 10лв общо,ти идват безплатно  http://www.nail-bg.com/shop/222/desc/aceton-1l
Виж целия пост
# 434
От къде купувате чист ажетон за сваляне на bluesky?

От Bluesky Simple Smile  9,80лв е .....http://www.nail-bg.com/shop/222/desc/aceton-1l

благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия