Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 129 205
  • 734
# 450
Купих си 505 на bluesky. Води се корал, но изобщо не ми харесва. Не съм го ползвала още. Ако някой иска да си го смени с нещо друго моля да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 451
На мен, пък 505 ми е един от любимите червени корали. Crazy

Един френч с черното на Блускай 518 -
Виж целия пост
# 452
На мен, пък 505 ми е един от любимите червени корали. Crazy

Един френч с черното на Блускай 518 -

Heart Eyes
Виж целия пост
# 453
Ради , френчовете на ръка ли ги правиш или ползваш лентички?
Виж целия пост
# 454
Ради , френчовете на ръка ли ги правиш или ползваш лентички?
На ръка винаги. Peace
Виж целия пост
# 455
Много полезна тема сте направили, браво. Зарибих се и аз покрай вас:)
Смятам да поръчам топ, база, лампа и класическо червено от Блускай. Лампата е 35 лв. там, в продавалника масово са по 30, с доставката пак ще ми излезе толкова.

Бихте ли ми обяснили каква е разликата между двете серии на Блускай - Класик и Клас А?
http://www.nail-bg.com/shop/classic-bluesky
http://www.nail-bg.com/shop/bluesky-5a

Нали това е класическото червено?
http://www.nail-bg.com/shop/104/desc/bluesky-5a-45

Също така - имате ли наблюдения за тази течност за сваляне на гел лак:
http://starnails.bg/bg/catalog/product/1863/

И този обезмаслител (водят го свързващ елемент). Може ли да се използва съвместно с Блускай?
http://starnails.bg/bg/catalog/product/2123/

Тук имаме магазин и смятам да се разходя до там да си взема.
Виж целия пост
# 456
Tintina aз ползвам точно тази течност за сваляне точно на Блускай гел лаковете и съм много доволна, така че- вземай я смело. Peace

Обезмаслител, обаче, не ползвам, така че не мога да съм ти полезна с това. Аз обезмаслявам само със спирт. Peace

А ако не се лъжа, това е червеното, на което си се спряла- http://www.album.bg/gelpolish/images/31350208/
Виж целия пост
# 457
Ради, излиза ми цялата палитра. На нея това червено нещо матово ми стои, нали не е матово?
Искам ей такова червено - като на първата снимка:
http://www.alllacqueredup.com/2010/07/opi-swiss-collection-fall- … tches-review.html

Ако може да ме насочите и към ей такова бордо:
http://photo.rozali.com/bordo/6.html
Виж целия пост
# 458
Ради, излиза ми цялата палитра. На нея това червено нещо матово ми стои, нали не е матово?
Искам ей такова червено - като на първата снимка:
http://www.alllacqueredup.com/2010/07/opi-swiss-collection-fall- … tches-review.html

Ако може да ме насочите и към ей такова бордо:
http://photo.rozali.com/bordo/6.html
Не е матово, просто светлината е кофти. Нямам го на живо, обаче, за да ти кажа дали е като това, което търсиш...

http://www.album.bg/gelpolish/images/31264454/ - това ми изглежда хубаво червено. Мисля, че и Деси го беше пускала съвсем скоро (някъде на предните страници го има)
Виж целия пост
# 459
Да, тъкмо заглеждах тази снимка. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 460
Нахлувам с въпрос в темата и признавам, че не съм чела предишните страници, но ако някой се отзове, ще съм много благодарна Heart Eyes
Накратко - преди години правех основно акрил, който беше сменен от обикновени лакове с рисунки, на свой ред сменен от soak off гелове. Разбира се, това се случва на всеки две седмици в салон. Напоследък обаче ме е осенила идеята да си купя за вкъщи и да ги сменям по-често Simple Smile Въпросът е, че искам да взема всичко от една фирма - от обезмаслителя, през палитрата от цветове и топ лака до течността за сваляне. И по възможност всичко това да не ми излезе златно. Към коя фирма бихте ме насочили?
Виж целия пост
# 461
Tintina , можеш да погледнеш тук :

https://www.youtube.com/watch?v=zNefKUCFhBw
https://www.youtube.com/watch?v=dYwfidjNmbw
https://www.youtube.com/watch?v=47l4XpL5DHQ
https://www.youtube.com/watch?v=O7RoD5kHOzI

Виж целия пост
# 462
Ради, излиза ми цялата палитра. На нея това червено нещо матово ми стои, нали не е матово?
Искам ей такова червено - като на първата снимка:
http://www.alllacqueredup.com/2010/07/opi-swiss-collection-fall- … tches-review.html

Ако може да ме насочите и към ей такова бордо:
http://photo.rozali.com/bordo/6.html
Не е матово, просто светлината е кофти. Нямам го на живо, обаче, за да ти кажа дали е като това, което търсиш...

http://www.album.bg/gelpolish/images/31264454/ - това ми изглежда хубаво червено. Мисля, че и Деси го беше пускала съвсем скоро (някъде на предните страници го има)

Аз да се намеся относно класическото червено. Тази снимка, която е постнала Ради е моя и за мен не е класическо червено, има много лек оттенък на цикламено, по принцип не е грозно, на мен ми харесва, но не е това червено, което исках и аз, а именно класическото червено. Ако искаш ще ти го снимам на лист хартия, когато е на един пласт и дано успея да хвана оттенъка. На снимката е на два пласта. Вчера се лакирах и ако изчакаш следващия път да се лакирам с червеното да го видиш на един и два пласта как е. Ще го снимам и с апарата на макро режим, че снимката е правена с телефона.

А, Ради... да те питам за този разтвор за махане на гел лака. Аз ползвам ацетон, ама и с него ми е трудно да сваля лака и става едно голямо стъргане иии... грозна картинка. С този разтвор по-лесно ли е или процедурата пак е трудна? Доста е здрава тази основа на Блускай и смятам другия път да си поръчам на някаква друга марка, ако не намеря някакъв по-лесен начин за сваляне на лака. Ще пробвам и с ацетон, като обаче отдолу го запечатам с тиксо и дано да стане по-лесно.
Виж целия пост
# 463
Като че ли в първото клипче на Еми е класическо червено, 508 е номерът. А във втория клип бордото ми хареса много.
Ваня, снимай, ако не те затруднява.
А щом казвате, че на Блускай трудно се сваля основата, на друга марка дали ще държи трайно? Да не се отлепи бързо? А и на коя марка?
Виж целия пост
# 464
На bluesky наистина е най здравата основа. Все пак иначе няма как да изкара по две седмици. Сваля се с киснене и предварително надраскване на топ лака,като му свикнеш,няма проблеми.
А относно червеното,чисто червено е A45,другите имат по някакъв нюанс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия