Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 002
  • 752
# 210
Здравейте дами ! Извинявам се ако е коментирано, но нямах време да изчета всички теми. Какво лепило ползвате за плетени изделия от стари вестници и списания и какви бой и лакове ползвате за тях Simple Smile Мн ви благодаря за идеите - страхотни са Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Предполагам, че Ц 200 става.

С децата правихме пясъчен часовник от пластмасови шишета. http://hubavinki.blogspot.com/2014/08/blog-post_50.html

Пред една къща видях палма пак от пластмасови шишета, ще снимам и ще покажа.
Виж целия пост
# 212
В предните страници някой беше дал идея за декориране на дрехи с найлон, но дрехата трябва да е памучна. Имам една раница, чиито надпис се е почти изтрил от прането и стой много грозно, метода с найлона ще стане ли предвид, че материята е някаква странна.
Ако не, знаете ли от къде може да се купят апликации за дрехи?
Виж целия пост
# 213
Ако не, знаете ли от къде може да се купят апликации за дрехи?
Във всяка една кинкалерия има.
В Джъмбо гледах също наскоро.
Виж целия пост
# 214
страхотна тема!
благодаря!

вместо запис

http://www.usefuldiy.com/diy-shampoo-bottle-monster-pencil-holder/
Виж целия пост
# 215
Темата е страхотна! Браво момичета!   bouquet
Връщам се да я изчета и да видя дали някой е споделил идея за нещо декорирано със стотинки. Имам цял буркан жълти стотинки и само събират прах  Mr. Green
Виж целия пост
# 216
Темата е страхотна! Браво момичета!   bouquet
Връщам се да я изчета и да видя дали някой е споделил идея за нещо декорирано със стотинки. Имам цял буркан жълти стотинки и само събират прах  Mr. Green

Като начало няколко идейки
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 217
Момичета, дайте идеи...правили ли сте нещо за вашата половинка?  newsm76
Виж целия пост
# 218
Момичета, дайте идеи...правили ли сте нещо за вашата половинка?  newsm76

Правила съм такова нещо за моята половинка
Виж целия пост
# 219
Здравейте момичета. Тази сутрин се чудих, какво може да направи човек от умалели детски пуловери. И ето че от страница на страница попаднах на чудна и според мен - лесна чанта от стари пуловери . http://dama.bg/article/napravi-si-sama-chanta-ot-star-pulover-/380/
Виж целия пост
# 220
Как да дадем втори живот на любимите дънки http://www.fabartdiy.com/top-11-fab-diy-ideas-to-repurpose-old-jeans/
Виж целия пост
# 221
Сиси, благодаря Simple Smile  за споделенета идея, ще пробвам нещо-задължително Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Харесва ми темата, яд ме е, че чак сега попадам на нея. Има доста идеи, от които ще се възползвам.   bouquet
Виж целия пост
# 223
Темата е страхотна и почти винаги като чета от форума надничам и в тази тема.
Един лесен есенен венец от листа от мен. Снимката не стана за съжаление добра Embarassed (остава ми да го закача на вратата...и тъй като имам още много листа мисля да направя и един за детската градина).  Simple Smile



http://sharenosfinken.blogspot.de/2014/11/blog-post.html
Виж целия пост
# 224
Здравейте, купих си пухен шал от изкуствена кожа. Искам да го направя на отделни парчета, който да пришия към якето си. Някои знае ли може ли да се шие това нещо или ако го отрежа няма просто да се разпадне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия