Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 003
  • 752
# 225
Дойде време и аз да се похваля с нещо мое- вдъхновено от идеите които видях тук http://iliyana1.snimka.bg/hobby/bg-mamma.812892
http://iliyana1.snimka.bg/hobby/bg-mamma.812892.34363638
С голямо удоволствие се занимавах с това. Благодаря, че ми намерихте страхотно хоби Simple Smile Успех на всички и хубав уикенд Simple Smile
Виж целия пост
# 226
 Прекрасни неща! smile3501
Виж целия пост
# 227
Здравейте.Скоро направих ето тази елхичка от шишарки.http://mimi1505.snimka.bg/hobby/razni.837519.34366342,http://mimi1505.snimka.bg/hobby/razni.837519.34366343.Залепих ги с пистолет с горещ  силикон.След няколко дни обаче шишарките се разлепиха една от друга и се разпаднаха.Дали от топлината в стаята незнам.Моля за съвет с какво да ги зелепя,за да бъде стабилна елхичката.
Виж целия пост
# 228
Попаднах на това преди малко, страхотно е  Blush
Виж целия пост
# 229
направо уникално,иска ми се да го направя за някоя малка домакиня   Hug
Виж целия пост
# 230
Една идея от мен за домашна камина  Wink

http://www.prekrasna.bg/kak-da-si-napravim-efektna-kamina-ot-kashoni-za-koleda/
Виж целия пост
# 231
..::V.I.P::..  идеята е невероятна.

С малко сръчност можем всичко да направим.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 232
Момичета, дъщеря ми иска да прави капани за сънища - някой знае ли откъде можем да намерим обръчи за тях?
Виж целия пост
# 233
 newsm78  Какви са тези "капани за сънища"?

Много сладурски решения:
http://jenite.bg/%D0%9D%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D1% … l.a_i.332683.html
Виж целия пост
# 234
newsm78  Какви са тези "капани за сънища"?


За основата могат да се използват различни материали, може би с тел ще е най-лесно.
Виж целия пост
# 235
Обръчите могат да се изрежат и от по-твърди картонени чинии.
Виж целия пост
# 236
може и от гергефи https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThxGUnm2mo … ptLZx6tOtIEQg9EQO
Виж целия пост
# 237
http://hiddenpalm.blogspot.com/2013/11/blog-post_26.html - красива коледна елха от хартия
Виж целия пост
# 238
Нещо и от мен http://www.art.satto.org/koledna-ukrasa-s-burkani/
Виж целия пост
# 239
Моята Коледно-зимна къщичка.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/104214 … 1&oe=5501F62E
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/106154 … 7&oe=55190FD1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия