Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 003
  • 752
# 255
да нарисуваш нещо върху стъкло, да го запечаташ с лак(спрей)

Има и др идеи из нета... но аз сякаш не бих ги пробвала:
https://www.youtube.com/watch?v=mUtQeag7o6A
Виж целия пост
# 256
Имам стар дървен военен съндък с метални закопчалки. Имате ли идеи как да го преобразя?
Виж целия пост
# 257
може да го състариш,подобно на това
http://artdidi.com/?p=3425
http://myblogblogspotcom-bearkis.blogspot.com/2012/08/treasure-chest.html
или да го направиш  с цвят венге
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i.static.bazar.bg/phot … d=0CBQQMygMMAw4ZA
или така
http://trafaretiki.livejournal.com/pics/catalog/2765/62696
и тук има идеи-  http://samsebedizainer.ru/sunduk-v-interere/
Виж целия пост
# 258
Някой ще твори ли нещо за Св. Валентин? Идеи?
http://homesthetics.net/find-inspiration-valentines-crafts-wall-art-gift-ideas/
Виж целия пост
# 259
Ще ми се творя нещо за Св. Валентин, ама май малко съм забила с идеите.
Мислех си за кутийка с късметчета, ама никак не ми идва идея какви да са тия късметчета...
Нещо нямам вдъхновение Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Здравейте Simple Smile Знаете ли от къде онлайн мога да си купя цветната хартия от поканата? И каква е точно? Благодаря Simple Smile
http://m.youtube.com/watch?v=Q2r18nOzoS4
Виж целия пост
# 261
Ще ми се творя нещо за Св. Валентин, ама май малко съм забила с идеите.
Мислех си за кутийка с късметчета, ама никак не ми идва идея какви да са тия късметчета...
Нещо нямам вдъхновение Simple Smile

Ще ти кача по-късно снимка (ако я намеря) аз какво направих миналата година с късметчета  Peace
Виж целия пост
# 262
г-ца Калина

Не е много хубава снимката, но се разбира идеята  Peace
Скрит текст:
Виж целия пост
# 263
Тя по-скоро искаше идеи за текста на бележките Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Моите са с крилати мисли, фрази, цитати...
Виж целия пост
# 265
А моите са "Обичам те защото................." и така 365 варианта , защото аз го подарявах за 1 година от както живеем заедно, та да си има за всеки ден в който ме е "търпял"  Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Ммм, много красиво!
И аз имам идея да е под формата на сърце, ама дали ще го докарам Simple Smile
Мисля, че последно се спрях на "Обичам те, защото...." и другите червенките може да са нещо по-пикантно  Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Калина тук можеш да видиш моята кутийка, купих я от джъмбо , но ти можеш да си я до украсиш, аз нямах време с толкова късметчета
http://www.album.bg/patence.to/?upload_done=3
П.П. Извинявай за лошите снимки
Виж целия пост
# 268
Много благодаря на всички за предложенията.
Захващам се да действам, че то време не остана.
Ще споделя резултата Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Medium gel с какво може да се замени? Лепило С200?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия