Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 003
  • 752
# 240
Една коледна идея
Виж целия пост
# 241
dididi, много хубава украса и пейката е много хубава  Peace
Виж целия пост
# 242
Пропуснала съм да покажа снимката на целия макет.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … 369740b43a13da4f4
Виж целия пост
# 243
dididi  smile3501 красота ...
Виж целия пост
# 244
Благодаря!
Да разкажа накратко...
Къщичката е направена от фибран, гипс и лампичките са вградени и залепени във фибрана. А елхичката е от елха от левчето - развалена и направена отново върху шишче.
Снежния човек е с основа фибран, замазан с гипс.
Виж целия пост
# 245
ехличка с подръчни материали


.... и от клончета
Виж целия пост
# 246
За съжаление нещо не се справих с директното качване на снимките, може би защото адреса е с https

Елхички от рула от тоалетна хартия https://www.flickr.com/photos/poony78/16042045465/in/photostream/ и https://www.flickr.com/photos/poony78/15854769010/in/photostream

Стойка за зареждане на телефони (от кутия от уиски) с място за зарядното, когато не се използва https://www.flickr.com/photos/poony78/16041342992/in/photostream/

Недоукрасена стойка-извънземно, която си "върви" със зарядното https://www.flickr.com/photos/poony78/15422387473/in/photostream/

Елените ще ги показвам друг път, защото явно съм си променила настройките на фейса и не излизат.
Виж целия пост
# 247
И аз да ви покажа неща които направих .Не са коледни,но пък може на някой да му от полза.

1.Пазарска чанта от стари дънки
https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436

2.два моливника от кутия от чипс и остатъци от дънки.
https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436

https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436
Виж целия пост
# 248
с подръчни средства - стилна саксия
Скрит текст:

идея за пътека в градинката
Скрит текст:

Може и с цветя
Скрит текст:
Пътеката е невероятна newsm10
Виж целия пост
# 249
Смених матрака и се чудя какво мога да направя с него?
Нещо като диван или...?
Виж целия пост
# 250
В какво състояние е? Щом сте го сменили...
С какви размери е? Единичен?
Виж целия пост
# 251
В какво състояние е? Щом сте го сменили...
С какви размери е? Единичен?
В доста добро състояние, сменихме го поради ортопедичен проблем, двоен е.
Виж целия пост
# 252
Надявах се да е единичен...
Ха-ха-ха, Какво може да се направи? Освен да се продаде...
Диван не знам как може да се направи? Дърводелец може да каже дали матрак може да се реже. Иначе ако е единичен (два единични за спалня, като нашите например) е лесно. Възглавници или мек тапициран гръб на стената...
Виж целия пост
# 253
Кът за игра или за четене ... в ъгъл, под прозорец... миндерлък с възглавници... стига да има пространство в жилището...
Най-добре се опитайте да го продадете.

Ако ви се майстори и ви се занимава с дърводелци и прочие, може да се направи така че да се изправя на стена, когато не се ползва и да се сваля само когато ще е необходим.
Виж целия пост
# 254
Какво мога да направя със стари неизползвани червила?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия