), какво е това цупене? Тук е женски форум и малцината мъже сме в бърлогата на лъвиците, от заяждане, караници и сърдене няма абсолютно никакъв смисъл, бъди си весел и оптимистичен, както предполагам си в реалния живот, и се дръж нормално и зряло, инак прайдът ще те разкъса. Знаеш, че лъвиците ходят на лов, докато лъвовете се изтягаме на (дивана) припек, и са добри в това.
Дават ме за пример..отговарям това..а за лъвовете и тн.не сме на война..изразявам мнение без конкретно да засягам някого..
Да вземеш да опишеш вас мъжете...
Но не са всички такива. Да ги глезиш и мъжете обичат, но това е лиготия. И съм убедена, че ще си намериш човека, когото търсиш. И пак казвам- явно не търсиш както трябва.
Но не са всички такива. Да ги глезиш и мъжете обичат, но това е лиготия. И съм убедена, че ще си намериш човека, когото търсиш. И пак казвам- явно не търсиш както трябва. 

Препоръчани теми