Къде да си намеря половинка

  • 199 352
  • 3 976
# 3 930
Скрит текст:
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Ванко, ти така ли навъртя ?0? бройки? Wink

Явно си изтървала да напишеш една 2-ка и три 0-ли след нея

Ааа, Ванко Naughty, в темата за бройките те попитах какво има на мястото на въпросителните и ти не ми каза.
Виж целия пост
# 3 931
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Да бе, знаеш ли кво ще му се случи на човека. Никак няма да ми е приятно някакъв да си сложи ръцете някъде по мене уж, пък и да ме опипа.

Аз така ще ги сложа,че да ти е приятно(около ерогенните зони-Вътрешната част на бедрото,блузките на дупето,Задната част на врата) Grinning.Няма да имаш времеда реагираш,a ще ме зяпаш с отворена уста.
Виж целия пост
# 3 932
Имало е опити, ама съм ги погледнала доста лошо, щом не са продължили Simple Smile А честно, по-добре да не се случва повече.


Мен и да ме гледаш лошо няма да има ефект.  hahaha
Виж целия пост
# 3 933

Имаш ли си съпруг, че не ми се нрави да съм само любовник, искам да съм глава на семейство.


Глава си имам,  тъй че втора не ми трябва  Laughing Mr. Green В семейството трябва да има равенство  Sunglasses
Съпруг нямам, любовници бол  Mr. Green


Бих казваш че свястна си била?! Shocked

Аз святстната жена си я представям да не е спала с никой друг освен мен.Да ме чака у къщи със секси бельо и добре заредена маса както по цял ден си мисли само и единствено за мен.Споделя ми всичко и няма никакви тайни.
Виж целия пост
# 3 934
Скрит текст:
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Ванко, ти така ли навъртя ?0? бройки? Wink

Явно си изтървала да напишеш една 2-ка и три 0-ли след нея

Ааа, Ванко Naughty, в темата за бройките те попитах какво има на мястото на въпросителните и ти не ми каза.

Е сега няма да ти казвам всичко я. Mr. Green
Виж целия пост
# 3 935
Ванко, що не си на плажа, бре?
Виж целия пост
# 3 936
Ванко, що не си на плажа, бре?


Релаксирам си от 2 дена в къщи и никъде не ми се ходи.
Виж целия пост
# 3 937
Аз святстната жена си я представям да не е спала с никой друг освен мен.

Значи си търсиш девствена ? Ми ориентирай се към някоя 14 годишна тогава. Или някоя сектантка с мустак.
Виж целия пост
# 3 938
Аз святстната жена си я представям да не е спала с никой друг освен мен.

Значи си търсиш девствена ? Ми ориентирай се към някоя 14 годишна тогава. Или някоя сектантка с мустак.


 Laughing За жена по-добре да е по-смотаничка и неопитна.Има и заблудени красавици около 20 години,които не са спали с мъж,а само са се целували.За любовница трябва да е по-нахакана.За втора и трета любовница има различни опции. Mr. Green
Виж целия пост
# 3 939



 За жена по-добре да е по-смотаничка и неопитна.
Че да не те критикува, нали?  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 940
Laughing За жена по-добре да е по-смотаничка и неопитна.Има и заблудени красавици около 20 години,които не са спали с мъж,а само са се целували.

Смотаничка и неопитна красавица на 20 години, че и девица ?! Да видя, да не повярвам !

Братовчедка ми има една приятелка, която до някъде отговоря на описанието, само където не е никак смотаничка.
Виж целия пост
# 3 941
Ванко,много жалко за тебе ,бро.Няма ли жени наоколо,че тук идваш с евтини фалшиви зарибявчици....Смешна работа... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3 942

Laughing За жена по-добре да е по-смотаничка и неопитна.Има и заблудени красавици около 20 години,които не са спали с мъж,а само са се целували.

Ванко, сигурен ли си, че не си объркал цифрите в ника си при регистрация?
Не трябва ли да е Vanko98 ?

С тези си разсъждения по темата най-много да получна мускулна треска на корема от смях с твоите изказвания
 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3 943
Ванко,много жалко за тебе ,бро.Няма ли жени наоколо,че тук идваш с евтини фалшиви зарибявчици....Смешна работа... Joy Joy Joy

Да направо ви зарибявам.Ай сиктир.Сигурно от всичките жени пишещи във форума най-мноог да харесам една или две.
Виж целия пост
# 3 944
Ванко, сигурен ли си, че не си объркал цифрите в ника си при регистрация?
Не трябва ли да е Vanko98 ?

И аз имам подозрения,че е объркал цифрите,това мъж на 25 години такива разсъждения прилягат на някъв тийн  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия