Къде да си намеря половинка

  • 199 347
  • 3 976
# 3 960
Е как защо...ти представяш ли си верно да тръгне да бута непознати жени и да ги хваща за задниците... Laughing Laughing

Не си го представям, визуализирам си го  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 961
Бе аз понеже съм нова и още не мога да се ориентирам в ситуацията... Тоя човек трол ли е, или сериозно си ги мисли тия неща? Laughing

По малко и от двете hahaha
Виж целия пост
# 3 962

Аз ако си ги сложа там така ще и хареса,че няма да иска да ги махам.
10 жени ти казват, че няма да са доволни, но ти си вярвай. Нали затова си тук, да проучиш какво мисят жени в женски форум. Е казват ти, но ти си знаеш твоето. Просто душа давам да налетиш на някоя по-бойна и да те опердаши.


Случвало ми се е непозната да ме хване за пакета .Което си беше пълен шок Shocked. А незнам как жена ще ме опердаши.Аз да не съм малко дете. Joy
А вие ако вярвате на всичко което пиша значи сте много лековерни,което си е жалко за възрастта ви.Мога да ви манипулирам като кукли на конци. Wink



П.С. за пакета си е напълно вярно.
Виж целия пост
# 3 963

Имах приятел който за бас в кафене в компания на 7 непознати момичета се наведе и целуна едното по устата.
Аз за бас съм прегръщал момиче през кръста.реакцията и беше като гръмната с гранатомед "Кой какво?какво става" Joy

Шляпал съм 7 надути примадони през задника eй така за кеф и още съм жив.Grinning
Виж целия пост
# 3 964

Бих казваш че свястна си била?! Shocked

Аз святстната жена си я представям да не е спала с никой друг освен мен.
Да ме чака у къщи със секси бельо и добре заредена маса както по цял ден си мисли само и единствено за мен.Споделя ми всичко и няма никакви тайни.


Точно тъй  bowuu
Ти да не си мислиш, че любовниците са, за да спиш с тях, м?  Whistling  Mr. Green



жената си е само моя,а любовницата си е обща.Има голяма разлика. Laughing
Виж целия пост
# 3 965

Аз ако си ги сложа там така ще и хареса,че няма да иска да ги махам.
10 жени ти казват, че няма да са доволни, но ти си вярвай. Нали затова си тук, да проучиш какво мисят жени в женски форум. Е казват ти, но ти си знаеш твоето. Просто душа давам да налетиш на някоя по-бойна и да те опердаши.


Случвало ми се е непозната да ме хване за пакета .Което си беше пълен шок Shocked. А незнам как жена ще ме опердаши.Аз да не съм малко дете. Joy
А вие ако вярвате на всичко което пиша значи сте много лековерни,което си е жалко за възрастта ви.Мога да ви манипулирам като кукли на конци. Wink



П.С. за пакета си е напълно вярно.

Хаха,ние НЕ ТИ ВЯРВАМЕ,смеем ти се,че се излагаш.Само ,че трябва акъл ,за да проумееш сарказма ни.  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Момченца с басове и номерца,ха ха ха.Тия неща ги правеха преди един век.Личи си,колко си недодялан.
Виж целия пост
# 3 966
П.С. Пробвай в някой друг форум. baby_neutral
Виж целия пост
# 3 967

Имах приятел който за бас в кафене в компания на 7 непознати момичета се наведе и целуна едното по устата.

Аз за бас съм прегръщал момиче през кръста.реакцията и беше като гръмната с гранатомед "Кой какво?какво става" Joy

Шляпал съм 7 надути примадони през задника eй така за кеф и още съм жив.Grinning


Жив си, Ванкооооо, ама и ти не знаеш защо си жив.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 968
Бе аз понеже съм нова и още не мога да се ориентирам в ситуацията... Тоя човек трол ли е, или сериозно си ги мисли тия неща? Laughing

Не съм трол(нито на живо,нито форумен) човек съм си.А какво си мисля аз Лили и да ги питаш няма как да ти отговори никой друг освен мен.Та ако го разбиеш ще разбереш >

Жокер:
Rebus
Code/numbers/
Morse code




Глитакоа30622626223656262215262• − −− • • −− − −− • • •• − − •• −• • • −•− • • ••−− − −•− • • ••− − • •   − − •• − − •• −− • • •− − − •− •− − −
Виж целия пост
# 3 969

Аз ако си ги сложа там така ще и хареса,че няма да иска да ги махам.
10 жени ти казват, че няма да са доволни, но ти си вярвай. Нали затова си тук, да проучиш какво мисят жени в женски форум. Е казват ти, но ти си знаеш твоето. Просто душа давам да налетиш на някоя по-бойна и да те опердаши.




Случвало ми се е непозната да ме хване за пакета .Което си беше пълен шок Shocked. А незнам как жена ще ме опердаши.Аз да не съм малко дете. Joy
А вие ако вярвате на всичко което пиша значи сте много лековерни,което си е жалко за възрастта ви.Мога да ви манипулирам като кукли на конци. Wink



П.С. за пакета си е напълно вярно.

Хаха,ние НЕ ТИ ВЯРВАМЕ,смеем ти се,че се излагаш.Само ,че трябва акъл ,за да проумееш сарказма ни.  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Момченца с басове и номерца,ха ха ха.Тия неща ги правеха преди един век.Личи си,колко си недодялан.
Вие ми се смеете,а аз ви се смея на вас колко сте скучни и кухи.значи се смеем baby_neutral взаимно.

Виж целия пост
# 3 970
Вярваш ли силно в нещо, то ще се случи.  Smile

Като например Ванката да ме хване за бЛузите?  Praynig  hahaha Joy


Виж целия пост
# 3 971
Вярваш ли силно в нещо, то ще се случи.  Smile

Като например Ванката да ме хване за бЛузите?  Praynig  hahaha Joy




и за 1 трилион няма да хвана твойте.Ще прихвана нещо.Там е радиокативна зона. Mr. Green
Виж целия пост
# 3 972

и за 1 трилион няма да хвана твойте.Ще прихвана нещо.Там е радиокативна зона. Mr. Green

То в тълпата, гаранция нЕмаш аз ли съм, не съм ли  Mr. Green Mr. Green

И ако някога прихванеш нещо, нЕма да е акъл  Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 3 973

и за 1 трилион няма да хвана твойте.Ще прихвана нещо.Там е радиокативна зона. Mr. Green

То в тълпата, гаранция нЕмаш аз ли съм, не съм ли  Mr. Green Mr. Green

И ако някога прихванеш нещо, нЕма да е акъл  Mr. Green Mr. Green

   *Дейз*, за втори път се смея на глас с постовете ти! Joy Продължавай в същия дух! Peace
Виж целия пост
# 3 974
Цитат
А вие ако вярвате на всичко което пиша значи сте много лековерни,което си е жалко за възрастта ви.Мога да ви манипулирам като кукли на конци.

Щом си вярваш добре е работата  hahaha hahaha hahaha

П.С. Пробвай в някой друг форум. baby_neutral

В Тийн проблем  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия